alexametrics
دلگرم
امروز: جمعه, ۰۷ آذر ۱۳۹۹ برابر با ۱۲ ربيع الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۲۷ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی
جزئیات واریز عیدی سال 99 سربازان
1
دوشنبه, ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ ۱۴:۲۱
سربازان وظیفه با توجه به اینکه در روزهای پایانی سال هستند توقع واریز عیدی سال 99 خود را دارند اما عیدی سربازان واریز نشده است و بسیاری از سربازان واریز نشدن عیدی 99 خبر داده اند و علت را جویا شده اند ...

عیدی سربازان 99

عیدی سربازان در سال 99 واریز نشد.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت : برخی از سربازان خدمت وظیفه عمومی که حقوق این ماه خود را دریافت کرده‌اند، درباره علت واریز نشدن عیدی 99 سربازی سوالاتی دارند که در این گزارش پاسخ خواهیم داد.

سربازان وظیفه بهتر است در نظر داشته باشند که در قانون بودجه برای سربازان عیدی در نظر نگرفته اند.

بنابراین عیدی امسال سربازان واریز نخواهد شد .

بنابراین در مورد زمان واریز عیدی سربازان 99 باید گفت که تمهیدی برای پرداخت عیدی سال 99 سربازان اندیشیده نشده است

واریز عیدی سرباز معلم‌ ها ممنوع شد

طبق بخشنامه‌ معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، پرداخت هرگونه وجه در قالب اضافه‌کار، عیدی، پاداش، حق‌التدریس و حق کارشناسی به سرباران وظیفه مأمور ممنوع شد. طبق بخشنامه‌ای که علی الهیار ترکمن معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش به معاونان توسعه مدیریت و پشتیبانی استان‌ها، روسای ادارات امور اداری شهرستان‌ها، مناطق و نواحی و واحد‌های آموزشی ابلاغ کرده است، پرداخت هرگونه وجه در قالب اضافه‌کار، عیدی، پاداش، حق‌التدریس و حق کارشناسی به کارکنان وظیفه مأمور ممنوع است.

همچنین براساس بخشنامه ابلاغی، کارکنان وظیفه غیربومی مشمول دریافت کمک‌ هزینه خوراک و فوق‌العاده بدی آب و هوا (بر مبنای حقوق پایه) هستند و این کمک هزینه‌ها برای کارکنان وظیفه غیربومی به صورت ماهانه در حکم حقوقی آن‌ها درج و پرداخت می‌شود.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (1 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits