دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۲ مهر ۱۳۹۹ برابر با ۰۶ صفر ۱۴۴۲ قمری و ۲۳ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی
رادیو نوروزی
0
چهارشنبه, ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ ۰۹:۰۱
رادیو نوروز از ۲۸ اسفند الی ۱۵ فروردین ماه ۱۳۹۹ / برنامه های نوروزی رادیو نوروز 99 و فرکانس رادیو نوروز را در دلگرم بخوانید

رادیو نوروز

معاون صدا از راه‌اندازی رادیو نوروز از ۲۸ اسفند الی ۱۵ فروردین ماه ۱۳۹۹ خبر داد.

ایسنا : حمید شاه آبادی با اشاره به اهمیت فضای کنونی کشور درخصوص اهداف راه اندازی رادیو نوروز گفت: تعطیلات نوروزی و فرارسیدن فصل بهار فرصتی است تا با ضرورت ایجاد نشاط اجتماعی و دمیدن روح شادابی در جامعه، فرآیند اطلاع‌رسانی به هنگام از ارائه خدمات دستگاه های امدادی، نظارتی و معرفی ظرفیتهای فرهنگی استانها را میسر سازد.

وی افزود: امسال با توجه به شرایط خاص ایجاد شده در کشور و بسیج همگانی مبارزه با ویروس کرونا ، توجه و تاکید بیشتری بر ارتقا بهداشت عمومی و روان جامعه در مقابله صحیح با انتشار و شیوع این ویروس وجود دارد که تحقق این موارد با آموزشهای مستمر سلامتی و بهداشتی فردی، خانواده ای و عمومی از شاخص‌های برنامه‌ای رادیو نوروز است.

معاون صدا در ادامه به اهمیت همراهی با دانش آموزان و فاصله گرفتن آنها از محیط های آموزشی اشاره کرد و گفت: تمهیدات لازم آموزشی و مشاوره های تحصیلی و اطلاع رسانی از برنامه های آموزشی صدا و سیما فراهم خواهد شد.

شاه آبادی ظرفیت‌های فرهنگی نوروز در تاریخ ایران، ملل و اقوام و دستاورد های نوروزی در تحکیم روابط اجتماعی و آداب و رسوم منحصر به فرد نوروز در جوامع ایرانی و نوروز در آن سوی مرزها و کشورهای همسایه که نوروز را جشن می‌گیرند را از مهمترین عناوین برنامه های رادیو نوروز دانست که در قالب مجله های فرهنگی و اجتماعی تقدیم مخاطبین رادیو نوروزی می شود.

وی تصریح کرد: بهره‌گیری رادیو نوروز از موسیقی های اقوام ایرانی، آواها و نواهای نوروزی و موسیقی اصیل ایرانی در جهت نشاط اجتماعی نیز از دیگر فعالیت های این شبکه رادیویی است.

شاه آبادی در ادامه گفت: رادیو نوروز با رویکرد نوروز در خانه همراه شنوندگان در اوقات فراغت در ایام نوروز خواهد بود، رویکرد این شبکه تعامل حداکثری با مخاطبان و شنوندگان است تا با اجرای جنگ‌ها و مسابقات متنوع همنشین خوب و جذابی برای شنوندگان در اوقات فراغت نوروزی باشد.

او یادآور شد: سهولت دسترسی و همراهی رسانه رادیو در این لحظات مهم در کنار ارزان و قابل دسترس بودن آن وجه تمایز این رسانه گرم نسبت به سایر وسایل ارتباط جمعی مثل تلویزیون و فضای مجازی است که می توان در شرایط خاص و سرنوشت ساز از ظرفیت مهم آن استفاده کرد.

برنامه های نوروزی رادیو نوروز 99

این شبکه رادیویی با شاخص های خاص برنامه‌های مجله ای ۴ ساعته با موضوعات سرگرمی، تفریحی، فرهنگی، اطلاع رسانی، آموزشی، سلامت و بهداشت، اجتماعی، اخبار و رویدادها از روز ۲۸ اسفند ماه و به صورت ۲۴ ساعته از

فرکانس رادیو نوروز

رادیو نوروز بر سه درگاه رادیو روی موج FM ردیف ۹۵.۵ مگا هرتز، نرم افزار ایران صدا و گیرنده های دیجیتال قابل دریافت است.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits
statcounter