دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ برابر با ۱۹ محرّم ۱۴۴۴ قمری و ۱۸ اوت ۲۰۲۲ میلادی
رادیو محرم روی چه موجی است ؟
3
چهارشنبه, ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۴۹
موج رادیو محرم، موج رادیو محرم 1400، فرکانس رادیو محرم 1400، موج رادیو محرم در سال 1400 . رادیو محرم زنده ،رادیو اربعین .

فرکانس رادیو محرم

شبکه رادیویی محرم با نگاهی به عزاداری سنتی و همچنین تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی در مراسم های عزاداری آغاز به کار کرد.

نخستین سوگواره ملت امام حسین علیه‌السلام و آیین آغاز به کار رادیو محرم با حضور مسعود کاویانی دبیر نخستین سوگواره‌های حسینی و دبیران سوگواره اشراق، سوگواره مهر محرم و سوگواره بوی سیب و با همکاری مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی و سازمان بسیج رسانه برگزار شد.

کاویانی در این مراسم گفت:
رادیو محرم از روز دوشنبه 18 مرداد 1400 فعالیت خود را به صورت 24 ساعته آغاز می‌کند.

ما در این شبکه رادیویی نگاهی به عزاداری سنتی داریم چون یکی از مباحثی که فراموش شده مقتل‌خوانی و روضه‌های سنتی است که ما توجه ویژه‌ای به این مسأله داریم و تلاش داریم با عمق بخشی به پیام‌ها و شعائر این مسأله در حوزه معرفت‌افزایی نیز گام برداریم.

موج رادیو محرم

وی تأکید کرد: هدف اصلی ما عزاداری مطلوب است؛ پویش‌هایی را هم ایجاد خواهیم کرد که یکی از آن‌ها توجه به مجالس کوچک خانوادگی است. همچنین سعی داریم مجالس عزاداری که با پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود را روی آنتن ببریم.

مدیر رادیو محرم با اشاره به حضور مداحان جدید و توجه به نوحه‌خوانی‌های مناطق کل کشور، توضیح داد: یکی از مباحثی که به طور جدّی در دستور کار خواهیم داشت تنوع در مداحی و پخشِ نوحه‌خوانی‌های مناطق کل کشور است. طرحی هم داریم یک ساعت برنامه‌ای با مشارکت صدای استان‌ها داشته باشیم که با هماهنگی با مناطق مختلف اتفاق خواهد افتاد.

رادیو محرم از روز دوشنبه 18 مردادماه روی موجِ فرکانس 95.5 خواهد آمد و تا پایان محرم یعنی 16 شهریورماه، فعالیت خود را ادامه می‌دهد و آنتن را از آن تاریخ تحویل رادیو اربعین خواهد داد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (3 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است