۳ پوزیشن رابطه جنسی برای ارگاسم سریع زن

۴۸,۱۵۷
۶۳۹
۰
یکشنبه, ۰۶ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۳۹
۳ پوزیشن رابطه جنسی برای ارگاسم سریع زن
ارگاسم سریع زن ها چگونه است ؟ اگر میخواهید بدانید که چگونه میتوان یک زن را خیلی سریع ارضا کرد این مقاله را به هیچ عنوان از دست ندهید.
۳ پوزیشن رابطه جنسی برای ارگاسم سریع زن

چگونه زن را سریع ارضا کنیم؟ شما در این مقاله پوزیشن هایی را برای سکس یاد میگیرید که میتواند هر زنی را به سرعت ارضا کند. پیشنهاد میکنم حتما با ادامه این مقاله همراه مجله اینترنتی دلگرم باشید.

توجه : به دلیل حفظ حریم دسترسی کودکان و محدودیت های اعلام شده از سمت کمیته فیلترینگ از درج تصاویر در این مقاله معذوریم.

بهترین پوزیشن برای تحریک نقطه جی

بهترین پوزیشن های رابطه جنسی برای تحریک خانم ها

divider

چرا زن ها خیلی دیر ارضا میشوند؟

بر عکس چیزی که مرد ها فکر میکنند، دلیلی که زن ها هنگام سکس دیر تر ارضا میشوند ربطی به اندازه آلت تناسلی یا قدرت شما ندارد. دلیل ارضا دیرتر زن ها این است که مردان به شکلی سکس میکنند که برای آن ها خوشایند تر است و خیلی به نحوه ارضا شدن همسر خود فکر نمیکنند.

اگر خانم شما به پشت خوابیده، سقف (بالا) واژن او "ناحیه ارگاسم" وی میباشد. ناحیه ارگاسم قسمت هایی از بدن زن ها میباشد که موجب ارضا شدنشان میشود، قسمت هایی مثل نقطه "جی" که از حساس ترین نقاط برای به ارگاسم رسیدن زنان است.

اگر مردان هنگام سکس فقط بصورت مستقیم آلت خود را داخل و خارج واژن کنند (کاری که اکثر آقایان انجام میدهند) نمیتوانند این نواحی حساس یا ناحیه ارگاسم را تحت تاثیر قرار دهند چراکه این نواحی بدن خانم ها مقداری پایین تر و عمیق تر است.

آلت تناسلی کلفت یا آلتی با خم رو به بالا خیلی بهتر است و کار را راحت تر میکند. مردانی که چنین آلت تناسلی دارند به آسانی میتوانند نواحی ارگاسم زنان را لمس کنند اما حتی در چنین شرایطی تنها قسمت های کمی از نواحی حساس ارگاسم قابل دسترسی است.

اگر از پوزیشن هایی که در ادامه به شما معرفی میکنم استفاده کنید حتی با سر آلت تناسلی خود میتوانید ناحیه ارگاسم همسر خود را تحریک کنید و اینکار باعث میشود تا خانم شما بطور کامل ارضا شده و رابطه جنسی بسیاری خوبی را داشته باشید.
ترفند ارگاسم های انفجاری و شدید در زنان این است که آلت خود را فرو کرده و به سمت بالا حرکت دهید.

یک تاب بازی در پارک را فرض کنید. ابتدا در ارتفاع کم شروع کرده و سپس به سمت بالا حرکت میکنید، سپس دوباره به سمت پایین و رو به عقب. همین الان بایستید و لگن و باسن خود را مثل حرکت یک تاب بازی تکان داده و عقب و جلو کنید. پا ها یا شکم تان را حرکت ندهید، فقط ناحیه لگن را تکان دهید، درست مثل یک تاب. این الگوی حرکتی دقیقا روشی است که اگر میخواهید همسر خود را سریع به ارگاسم برسانید باید استفاده کنید.

روش دیگری که میتوانید با استفاده از آن همسر خود را به سرعت به ارگاسم های شدید و متوالی برسانید استفاده از پوزیشن هایی است که بصورت اتوماتیک باعث تحریک نقاط حساس خانم ها میشود.

در ادامه سه تا از این پوزیشن ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

بهترین پوزیشن برای ارضا زنان

divider

1. پوزیشن میشنری

میشنری یکی از محبوب ترین پوزیشن های سکس است. البته خود پوزیشن میشنری زیر شاخه ها و شیوه های متفاوتی دارد. این پوزیشن برای ارضا کردن زن ها بی نظیر است.

برای اینکه در این پوزیشن به همسر خود یک ارگاسم بسیار قوی بدهید، 2 نکته را باید رعایت کنید: اول اینکه یک بالشت کوچک زیر باسن او قرار دهید تا لگن وی کمی شیب پیدا کنید. سپس پاهای همسر خود را بر روی شانه هایتان قرار دهید و بعد هم شروع کنید به تلمبه زدن. در این روش با رعایت نکاتی که گفته شد میتوانید مطمئن باشید که نقطه جی را به خوبی تحریک خواهید کرد.

نکته دیگری که میتواند باعث افزایش کیفیت رابطه شما شود این است که هر دو پای همسر خود را روی یک شانه قرار دهید. در این حالت زن تنگ تر و آلت بزرگ تر احساس خواهد شد. البته در صورتی این روش را امتحان کنید که تحملش را دارید و خیلی زود به نقطه ارضا شدن نمیرسید.


بهترین پوزیشن برای ارگاسم

divider

2. پوزیشن سگی دوتایی

پوزیشن سگی کلاسیک (حالت معمولی پوزیشن سگی) از پوزیشن های مورد علاقه بسیاری از مردان و زنان است. خانم ها میگویند که این روش بهترین پوزیشن برای به ارگاسم رسیدن است. شاید بپرسید چرا؟ زیرا در این حالت نواحی ارگاسم به خوبی تحریک میشود (ناحیه ارگاسم در پوزیشن سگی قسمت پایینی واژن است)

حالا نکته ای را به شما میگویم که میتواند این پوزیشن را حتی بهتر کند و همسرتان 2 بار ارضا شود. به خانم خود بگویید به روی شکم، بر روی زمین دراز بکشد، سپس یک بالشت کوچک زیر شکم او قرار دهید تا باسن کمی بالا بیاید و بعد دخول کنید. مانند پوزیشن قبلی، وجود بالشت کمک میکند تا آلت تناسلی مرد به راحتی نقطه جی را تحریک کند.

حالا پس از اینکه همه مواردی که گفته شد را رعایت کردید، صاف و با زاویه 90 درجه دخول کنید. اگر این کار را بخوبی انجام دهید مستقیما نقطه جی را تحریک کرده و همسرتان به طرزی عجیب احساس خوبی پیدا خواهد کرد.

هنگام سکس در این پوزیشن دست های زن را پایین و کنار بدنش قرار دهید (تا حس قدرت خود را القاء کنید) و همزمان کمی حرف های سکسی بزنید.


بهترین پوزیشن رابطه جنسی

divider

3. پوزیشن دختر گاوچران

طبیعی است که هر زنی در رابطه جنسی میخواهد به ارگاسم برسد و زمانی که خانم ها هنگام سکس بالا قرار بگیرند و خود حرکت کنند، در واقع دارند به شما میگویند که چگونه به ارضا میشوند.

اما اکثر مرد ها متوجه این قضیه را نادیده گرفته و با تغییر روند حرکتی زن سعی دارند تا به حالتی برسند که برای خودشان لذت بخش است و این کار باعث میشود تا زن ها خیلی دیر تر به ارگاسم برسند.

اگر دقت کنید زمانی که زن ها خود در حال حرکت هستند بصورت یک خط مستقیم و صاف تکان نمیخورند و بیشتر خود را به آلت مرد میسابانند. شاید مردان خیلی واضح نتوانند این حرکت را تشخیص دهند اما این روش دقیقا چیزی است که خانم ها میخواهند.

همانطور که گفته شد این حرکت (زمانی که زن خود را به آلت مرد میساباند) برای مردان قابل تشخیص نیست و به همین دلیل آقایان همسر خود را سفت گرفته و خود شروع به حرکت میکنند و از زیر با سرعت دخول را انجام میدهند اما باید بدانید که این روش اگرچه برای مردان لذت بخش تر است اما زن را به ارگاسم نمیرساند.

divider

بجای اینکه چنین کاری انجام دهید، سعی کنید اجازه دهید همسرتان خود حرکت کرده تا ارضا شود.

در این پوزیشن اگر زن مستقیم و صاف قرار گرفته یعنی سعی میکند تا با استفاده از سر آلت تناسلی مرد چوچوله خود را تحریک کند و اگر به سمت عقب متمایل شده یعنی اینکه میخواهد سر آلت تناسلی نقطه جی را تحریک کند.

زمانی که در پوزیشن دختر گاوچران همسرتان به عقب متمایل شده همزمان با حرکت او، با دست خود چوچوله او را بمالید تا بیشتر تحریک شده و ارگاسم بهتری داشته باشد. البته تنها در صورتی این کار را انجام دهید که وی دوست داشته باشد.

نکته طلایی: زن ها هر چقدر بیشتر به ارگاسم برسند، زمان کمتری برای ارگاسم بعدی نیاز دارند. ارگاسم اول معمولا طولانی تر است و به همین دلیل باید قبل از دخول بیش تر عشق بازی کنید تا همسرتان کاملا آماده شود.


چنانچه این مطلب را مفید میدانید با لایک کردن و به اشتراک گذاشتن آن، از ما حمایت کنید. نظرات، پیشنهادات و مقاله های درخواستی خود را از طریق قسمت دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(639 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)  

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter