دلگرم
امروز: دوشنبه, ۰۳ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۰۹ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
چگونه هنگام رابطه جنسی حرف های تحریک کننده بزنیم؟
617
زمان مطالعه: 4 دقیقه
در رابطه جنسی چه چیزی بگوییم ؟ موقع رابطه جنسی صرفا چیزی که میگویید مهم نیست، اینکه چگونه میگویید و در چه زمانی، بسیار مهم است.
توجه: این مطلب آموزشی ویژه خانم ها و آقایان متاهل است و برای کودکان یا افراد زیر 18 سال مناسب نمی باشد.

صحبت کردن در هنگام رابطه زناشویی چگونه باید انجام شود؟ استفاده از نظرات شریک جنسیتان برای روابط جنسی اهمیت زیادی دارد. اینکه بدانید چه چیزی را همسرتان دوست دارد و چه چیزی را دوست ندارد، کلید اصلی برای داشتن یک رابطه جنسی خوب است. از آنجایی که هر کسی سلیقه و نیاز های متفاوتی دارد، نمیتوان از یک دستور العمل برای همه استفاده کرد. برای همین ما از 30 مرد و زن سوال کردیم تا درباره حرف های تحریک کننده که میزنند به ما بگویند. نتیجه چی بود؟ اینکه خود کلمات خیلی مهم نیستند، ارتباط دو نفر با همدیگه و توجهی که به رابطه خود در آن لحظه دارند، اهمیت بیشتری دارد.

در ادامه چند نکته مهم آموزشی برای نحوه صحبت و ارتباط کلامی جنسی را برای شما آورده ایم. پیشنهاد میکنم حتما با ادامه این مقاله همراه مجله اینترنتی دلگرم باشید.

divider

صحبت های تحریک کننده در رابطه جنسی

حرف زدن در رابطه زناشویی

divider

در مورد حرفای جنسی حرف بزنید

خیلی واضح است که باید از همسرتان نظرش را بپرسید، اینکه آیا او اصلا چنین حرف هایی را دوست دارد یا نه، اگر دوست دارد چه چیز هایی را بگویید و خط قرمز ها کجاست. اصلا خجالت نکشید. اگر آنقدر راحت هستید که رابطه جنسی داشته باشید، قطعا برای صحبت در این مورد هم راحت خواهید بود. البته اگر همچنان نمیتوانید با همسرتان در مورد حرف های جنسی و تحریک کننده صحبت کنید، این مقاله را برای او بفرستید.

مهربان باشید

خیلی از افراد میگویند که حرف های جنسی زمانی که با عبارت هایی همچون "تو خیلی جذابی" ، "همیشه میخواستمت" و "تو باعث میشی حس خوبی داشته باشم". بیاد داشته باشید که زمانی که رابطه جنسی دارید وقت مناسبی برای صحبت کردن در مورد مشکلاتتان نیست. اگر در رابطه تان مشکلاتی وجود دارد در زمان های دیگر در مورد آن صحبت کنید. فراموش نکنید که هرگز نمیتوانید حرف های زشت و ناشایست به همسر خود بگویید مگر آنکه خودش بخواهد و رضایت داشته باشد.

هرگز تقلب نکنید

یکی از بدترین چیز هایی که میتواند حس و حال حرف های تحریک کننده را از بین ببرد، زمانی است که سعی میکنید چیز هایی را بگویید که ساختگی است و احساس واقعی بودن ندارد. خیلی ها اعتراف کرده اند که بعضی اوقات سعی کردند تا حرف هایی که در فیلم ها زده میشود را تقلید کنند چراکه فکر میکردند خیلی جذاب است اما نتیجه اصلا جذاب نبوده است.

صحبت کردن حین روابط زناشویی

دقیق باشید

فردی میگفت: من زمانی با کسی در حال داشتن رابطه جنسی بودم و اون هی میگفت "تو خیلی خیس شدی" چند بار اول جذاب و تحریک کننده بود اما بعد از بار دهم پرسیدم "مگه سقف چکه میکنه؟!" اون طرف فقط داشت جملات ساختگی و تکراری به من میگفت. زمانی که از همسرتان با جزئیات تعریف کنید، او دقیقا متوجه میشود که چه چیز های او باعث تحریک و لذت شما میشود. بنابراین دقیقا به اون بگویید که از چه چیزی در بدنش خوشتان میاید، یا اینکه دقیقا چه بو یا مزه ای میدهند. اسمش را صدا کنید. نه تنها شنیدن نام کسی در حال ناله کردن لذت بخش است بلکه نشان میدهد تمام حواستان به همسرتان است.

در زمان مناسب پاسخ بدهید

حرف ها و صحبت های جنسی و تحریک کننده در واقع یک مکالمه هستند و نه یک مونولوگ. بنابراین خیلی مهم است که دو طرف به یکدیگر پاسخ بدهند.

چنانچه این مطلب را مفید میدانید با لایک کردن و به اشتراک گذاشتن آن، از ما حمایت کنید. نظرات، پیشنهادات و مقاله های درخواستی خود را از طریق قسمت دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (617 رای)  

  
  ۱ دیدگاه
  شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

  H | ۴ سال پیش
  عاشق حرف زدنم تو رابطه جنسی
  4
  33
  hits