دلگرم
امروز: دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ برابر با ۱۲ صفر ۱۴۴۳ قمری و ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۱ میلادی
نحوه ثبت نام در سامانه نوبت دهی تعویض پلاک nobatdehi.epolice.ir
2
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سامانه نوبت دهی تعویض پلاک، سامانه نوبت دهی تعویض پلاک nobatdehi.epolice.ir ، سامانه نوبت دهی تعویض پلاک اصفهان .

ورود به سامانه نوبت دهی تعویض پلاک nobatdehi.epolice.ir

سامانه نوبت گیری تعویض پلاک به تازگی جهت سهولت متقاضیان برای تعویض پلاک خودرو، موتور سیکلت و خودرو های سنگین و نیمه سنگین راه اندازی شده است، که این سامانه توانسته است مزایای بسیار زیادی را برای افرادی که قصد تعویض پلاک دارند فراهم آورد. کاربران جهت ورود به سامانه می توانند ادامه مطلب را مطالعه نمایند

سامانه نوبت دهی تعویض پلاک

ثبت نام در سامانه نوبت دهی تعویض پلاک

متقاضیان زیادی سالانه جهت تعویض پلاک خودرو به مراکز تعویض پلاک در تمامی شهر ها مانند تهران، اصفهان ،تبریز، مشهد و یا غیره مراجعه حضوری دارند، این متقاضیان دیگر می توانند به راحتی پیش از مراجعه حضوری به این مراکز از طریق سامانه نوبت دهی تعویض پلاک به آدرس اینترنتی nobatdehi.epolice.ir اقدام به اخذ نوبت و در زمان خود صرفه جویی نمایند.

برای ورود به سامانه نوبت گیری تعویض پلاک ، ابتدا می بایست به آدرس سایت nobatdehi.epolice.ir وارد شوید.

سامانه نوبت دهی تعویض پلاک

در این قسمت می بایست افراد شماره همراه خود را وارد نموده و سپس، عبارت تصویر را وارد نمایند و در نهایت بر روی دکمه سبز رنگ عضویت کلیک نمایند.

سامانه نوبت دهی تعویض پلاک

در این مرحله یک کد تایید 5 رقمی به شماره همراه متقاضی ارسال می شود که کافی است آن را در قسمت مربوطه وارد نموده و در نهایت بر روی دکمه سبز رنگ ارسال کلیک نمایند.

سامانه نوبت دهی تعویض پلاک

در این صفحه می بایست اطلاعات شناسنامه ای که شامل نام و نام خانوادگی می باشد را به همراه تابعیت خود وارد نموده و پس از انتخاب یک رمز عبور، بر روی دکمه سبز رنگ تکمیل عضویت کلیک نمایند.

سامانه نوبت دهی تعویض پلاک

کاربران پس از تکمیل نمودن مراحل ثبت نام در سامانه نوبت دهی تعویض پلاک جهت دریافت نوبت می توانند اقدام نمایند .این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (2 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید