دلگرم
امروز: دوشنبه, ۰۶ تیر ۱۴۰۱ برابر با ۲۷ ذو القعدة ۱۴۴۳ قمری و ۲۷ ژوئن ۲۰۲۲ میلادی
فینال جوکر کی پخش می شود؟

زمان پخش فینال جوکر اعلام شد!

فینال جوکر کی پخش می شود؟
12
یکشنبه, ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ ۱۵:۲۵
زمان پخش فینال اول جوکر یا همان فصل ششم رئالیتی شو جوکر

مجموعه نمایشی «جوکر» که از شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ با پخش اولین قسمت از فصل اول خود در پلتفرم فیلمو با مخاطبان همراه شد، حالا با گذشت ۶ ماه از انتشار این رئالیتی‌شو فردا دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ آخرین قسمت از فینال اول یا همان فصل ششم «جوکر» پخش می‌شود تا تکلیف نخندترین عضو این فصل هم مشخص شود.

یکی از تفاوت‌هایی که فینال این مجموعه با پنج فصل اول خود داشت، اضافه شدن شخصیت جوکر به بازی است، فردی که بدون اطلاع باقی شرکت کننده‌ها با انتخاب سیامک انصاری مجری مجموعه اجازه دارد تا پایان زمان بندی برنامه در اتاق باشد، بخندد و به هیچ وجه حذف نشود.

قرار است پس از این فصل، آخرین فصل «جوکر» که با حضور فینالیست‌ها و بهترین‌های این برنامه آماده شده است، در پنج قسمت پخش شود تا پرونده این برنامه احسان علیخانی هم پیش از آغاز ماه محرم و صفر بسته شود.

البته پس از پخش کامل هفت فصل از «جوکر» قرار است مستندی سه قسمتی از روند تولید این مجموعه، ناگفته‌های عوامل آن مانند احسان علیخانی، سیامک انصاری و ایمان قیاسی و گفتگو با ۴۰ شرکت کننده‌ این رئالیتی‌شو برای مخاطبان پخش شود.

این مستند سه قسمتی که شامل سوالات مخاطبان درباره دلیل انتخاب این سوژه برای برنامه‌سازی توسط احسان علیخانی، دلیل همکاری با شبکه نمایش خانگی، خاطره‌ها و بهترین اتفاق‌ها و داستان‌های جالب توجه شرکت کننده‌ها است که حدودا پس از عید قربان و عید غدیر به مخاطبان عرضه می‌شود.

مجموعه نمایشی «جوکر» که آخرین قسمت‌های خود را سپری می‌کند به کارگردانی احسان علیخانی و سیدحامد میرفتاحی تولید شده است.

«جوکر» با اجرای سیامک انصاری در استدیو «قرن جدید» تولید شده‌ است.

منبع: خبرگزاری صبااین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.2 از 5 (12 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است