دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۲ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۸ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
موزه شکلات ترکیه کجاست ؟ راهنمای کامل و جامع
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه
استانبول، شهری سراسر زیبایی با چشم اندازهای دیدنی است که شما می توانید در این بخش با موزه شکلات استانبول آشنا شوید. این موزه تجربه گردشگری فوق العاده ای بوده که شما از آن ها بازدید می کنید.

معرفی موزه شکلات استانبول

این موزه یک شهر کوچک ساخته شده از شکلات است که معروفیت و محبوبیت زیادی در این شهر دارد. تندیس های تاثیرگذاری که در این موزه با استفاده از شکلات ساخته شده اند برای بازدیدکنندگان جذابیت های زیادی خواهند داشت. از دیگر زیبایی های این شهر می توان به موزه موزاییک استانبول اشاره کرد.

روستای شکلاتی استانبول

این موزه استانبول با تلاش های زیادی از شکلات ساخته شده است. مجسمه ها و المان هایی که در این مجموعه مشاهده می کنید، برای شما نیز جالب می باشد. این موزه در قلب استانبول افتتاح شده است و بازدیدکنندگان زیادی دارد. این موزه نمونه ای از کارخانه شکلات سازی چارلی است.

 موزه شکلات استانبول

همانطور که می دانید، شکلات یکی از محبوب ترین خوراکی ها دنیا بوده و طرفداران زیادی دارد. محبوب ترین جاذبه ها نیز دیدن مجسمه هایی است که از شکلات ساخته شده اند. برخی از المان ها و مجسمه های موجود در این موزه از ۳ تن شکلات ساخته شده است. ماکت های شکلاتی نیز بازدیدکنندگان زیادی دارند.

از مهم ترین اشیای هنرمندانه ای که در این موزه ساخته و نگهداری می شوند، می توان به برج گالاتا، روستا و برج لندن اشاره کرد. در این المان ها می توانید با جزئیات مهم سازه ها نیز آشنا شوید. این موزه نیز ویژگی های زیادی داشته و شامل کارگاه های مهمی است. خلق مجموعه ای از آثار هنری در این کارگاه نیز شگفتی های زیادی می باشد.

تصویر موزه شکلات استانبول

شما در کارگاه های موجود در این مجموعه می توان با نحوه پخت انواعی از شیرینی ها و کیک های شکلاتی خوشمزه هم آشنا شوید. قسمت های مهمی از این موزه شامل کارگاه ها هستند که از شما از آن بازدید می کنید. این موزه امروزه از دیدنی های استانبول است. از دیگر زیبایی های این نواحی نیز موزه باستان شناسی استانبول می باشد.

تالارهای موزه شکلات نیز یکی دیگر از بخش هایی است که بازدید می کنید. در این تالار با تندیسی از آتاتورک و … آشنا می شوید. ابزارالاتی که در این موزه از شکلات ساخته شده هم بازدیدکنندگان زیادی دارند.

طراح موزه:

طراح این مجموعه خلاقانه نیز صلاح الدین عیان است. این خانه رویایی برای بازدیدکنندگان جذابیت های بسیار زیادی دارد. تخیل این هنرمند بسیار بالا بوده و ویژگی های زیادی از این مجموعه را مشاهده خواهید کرد.

 موزه شکلات کجاست؟

شما می توانید در استانبول با جاذبه های دیدنی بیشتری نیز آشنا شوید. این موزه را می توانید با ویژگی های منحصر به فردی نیز مشاهده کنید. از دیگر موزه های این شهر نیز می توان به موزه های مردم شناسی آن اشاره کرد.

منبع : اویل استایلاین مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits