دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۳ مرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۷ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۲۴ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
وضعیت تعطیلی دانشگاه های اصفهان یکشنبه 21 آبان
3
تعطیلی دانشگاه های اصفهان فردا، تعطیلی دانشگاه های اصفهان یکشنبه21 آبانماه 1402 و اطلاع رسانی در این رابطه را در دلگرم بخوانید.

تعطیلی دانشگاه های اصفهان فردا قطعی است ؟

شیشه‌فروش، مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان:
افزون بر تعطیلی تمام مقاطع تحصیلی در مناطق ذکر شده، مهدکودک‌ها و پیش‌دبستانی‌ها نیز در مناطق شش‌گانه و ۹ شهر شامل خمینی شهر، فلاورجان، شاهین شهر، زرین شهر، مبارکه، نجف آباد، پیربکران، فولادشهر و برخوار در روز یکشنبه بیست‌ویکم آبان تعطیل خواهد بود.

آیا دانشگاه های اصفهان یکشنبه تعطیل شدند ؟

تعطیلی دانشگاه های اصفهان یکشنبه

مدارس در هر دو نوبت صبح و بعدازظهر تعطیل خواهند بود

دانشگاه‌ها فردا (یکشنبه) طبق روال سابق فعالیت خواهند داشت و تعطیل نیستند.

شیشه فروش یادآور شد: طرح محدودیت تردد خودروهای با پلاک زوج وفرد در شهر اصفهان از درب منازل از ساعت۸ تا ۱۳ و ۱۶ تا ۲۱اجرایی می شود و ضمن جلوگیری از تردد خودروهای دودزا و فاقد معاینه فنی، متخلفان توسط پلیس راهور اعمال قانون خواهند شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان توصیه کرد: شهروندان از انجام فعالیت های ورزشی در فضاهای باز و حضور در هسته های مرکزی و پرترافیک شهرها خودداری و همچنین گروه های آسیب پذیر توصیه های بهداشتی را رعایت کنند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از شهروندان خواست تا ضمن پرهیز از استفاده از خودروهای شخصی و سفرهای غیرضروری، از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده و رانندگان نیز در هنگام سوختگیری در جایگاه ها نسبت به جلوگیری از سرریز شدن بنزین وسایط نقلیه اقدام کنند.

منبع: ایمنااین مطلب چقدر مفید بود ؟
2.7 از 5 (3 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits