دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۱ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۳ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۲۱ مه ۲۰۲۴ میلادی
آیا قبیله آدمخوارها وجود داره؟ + ویدیو
20
حتما باورش براتون سخته که هنوز خانواده هایی در جهان وجود دارن که دور از دنیای تکنولوژی، آهن و سیمان به رسم گذشتگانشان شکار میکنن، حتی اگر این شکار آدم باشه!

حتما باورش براتون سخته که هنوز خانواده هایی در جهان وجود دارن که دور از دنیای تکنولوژی، آهن و سیمان به رسم گذشتگانشون شکار میکنن، حتی اگر این شکار آدم باشه!

برای دیدن این قبایل آدمخواری، ویدیوی زیر که در دلگرم تولید شده را حتما ببینید.


کشف این قبایل آسون نیست، چون اساسا این یه مقصد بی بازگشته! اما گزارشگرهای شجاعی بودن که به این سفر تن دادن و جون سالم به در بردن. طبق گزارش اونها حداقل دو قبیله ی آدم خوار در جهان باقی مونده.

قبیله ی آغوری از بِنارس هند

کریستیانو اوستینلی، عکاس ایتالیایی، در یک سفر شجاعانه زندگی این راهبان تبعیدی را به تصویر کشیده. آغوری ها در میان مکان‌های مرده‌سوزی هند یا همان گورستان ها زندگی می‌کنن و از چیزهایی که دیگران دور می‌ریزند تغذیه می‌کنن، آنها به عنوان بخشی از مراسم خود، گوشت انسان را می خورن، از جمجمه انسان می نوشند، سر حیوانات زنده را می جون و بالای اجساد مدیتیشن می کنند. آغوری ها از وسایل مادی دوری می کنن و اغلب بدون لباس در اطراف راه می روند.
آقای اوستینلی درباره این قبیله میگه: در اطراف آن ها راز و رمزهای بزرگی وجود دارد. اونا می تونن آینده رو پیش بینی کنن و همین باعث ترس هندی ها شده، راهبان آدمخوارها از ترکیب ماری جوانا و الکل برای رسیدن به حالت وصل شده به آگاهی بالاتر استفاده می کنن و کارها غیر منتظره ای را انجام می دن و به گفته ی خودشون عمر طولانی دارن به طوریکه بعضی از افراد قبیله تا 170 سالگی زندگی میکنن.

قبیله کرووای از گینه نو اندونزی

پل رافائل، خبرنگار شجاع بعدی، خبر از حقیقتِ وجودِ قبیله ی آدم خوارهای کرووای میده!
نحوه زندگی افراد قبیله کرووای به طور کلی عجیب و غیرعادی است، خانه های آنها بر فراز درختان در ارتفاعی حدودا 30 تا 35 متری از سطح زمین قرار دارد، البته دلیل این ابتکار میزان بارندگی در این منطقه و احتمال وقوع سیل است.خانه هایی بسیار مقاوم با تحمل وزن 12 نفر.
آنها اعتقاد زیادی به شیاطین و ارواح دارن، به همین خاطر اگر خانواده ای توسط خانواده ای دیگر ازار ببینه، می تونن طبق آداب و رسوم قبیله، افراد خانواده مهاجم را کشته و حتی آنها را بخورن!

در این قبیله، افراد به ندرت به میانسالی میرسن، اونا به دلیل نبود دارو و بیماری های مختلف معمولا دچار بیماری های ناعلاج میشن. به افراد بیمار "خاخوا" گفته میشود و افراد قبیله معتقدن اونا بر اثر جادوی سیاه به این روز افتادن و باید کشته و خورده شوند. حتی اگر آن افراد از خانواده یا بستگانشان باشند.

دلیل اصلی اینکه این افراد خاخوا نامیده می شوند، کم خونی بیش از حد افراد قبیله کرووای است. این کم خونی باعث می شود که حتی یک بیماری ساده، باعث تغییر رنگ پوست و تغییر چهره آنها شود.
گفته می‌شود افراد قبیله کرووای هرگز هیچ سفیدپوستی را زنده نگذاشته اند, چون اونها رو پلید میدونن، طبق افسانه های قبیله، گفته می شود که خاخواها کسانی هستند که وقتی افراد قبیله در خواب هستند، حمله کرده و آنها را می کشند.
کشتن بیماران یا همان «خاخوا»ها، آداب و رسوم خاصی دارد و افراد قبیله بر این عقیده اند که برای از بین بردن روح شیطانی، تنها باید به قلب این افراد تیراندازی کرد.

به نظر شما آیا قبیله ی آدمخوار دیگه ای در جهان ما وجود داره؟این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.6 از 5 (20 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits