دلگرم
امروز: شنبه, ۰۲ مهر ۱۴۰۱ برابر با ۲۷ صفر ۱۴۴۴ قمری و ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۲ میلادی
نحوه فعالسازی هدیه ایرانسل به مناسبت عید غدیر 1400
14
زمان مطالعه: 2 دقیقه
هدیه ایرانسل عید غدیر / هدیه ایرانسل عید غدیر 1400 / اینترنت رایگان ایرانسل عید غدیر 1400 / اینترنت رایگان ایرانسل بمناسبت عید غدیر 1400 / نحوه فعالسازی اینترنت ایرانسل عید غدیر 1400 .

هدیه ایرانسل عید غدیر 1400

هدیه ایرانسل به مناسبت عید قربان 1400 چیست ؟ اپراتورهای اصلی کشور به مناسبت فرارسیدن اعیاد قربان و غدیر هدایایی درنظر گرفته اند. ایرانسل به مناسبت فرارسیدن اعیاد قربان و غدیر، هدایای ویژه ای برای خرید بسته اینترنت و مکالمه در اختیار مشترکین خود قرار داده است.

این هدایا در فاصله دو عید و از بامداد 30 تیر ماه 1400 تا 7 مرداد ماه قابل فعالسازی است.در این بازه زمانی مشترکین می توانند بسته اینترنت 3 گیگابایتی و سه ساعتی مکالمه درون شبکه را به قیمت 10 هزارتومان فعال کنند.

اینترنت رایگان ایرانسل بمناسبت عید غدیر 1400

برای فعالسازی هدیه ایرانسل به مناسبت عید غدیر کافی است به بخش پیشنهادها در اپلیکیشن ایرانسل من مراجعه کنید و یا کد دستوری *5# را در شماره گیر گوشی خود وارد کنید. بعد از فعالسازی بسته تا سه روز فرصت دارید از آن تمام و کمال استفاده کنید.

مکالمه رایگان ایرانسل در عید غدیر 1400

هدایای ویژه، در فاصله بین دو عید فرخنده قربان و غدیر، از بامداد ۳۰ تیر تا شامگاه ۷ مرداد ۱۴۰۰، قابل فعال سازی هستند. مشترکان و کاربران ایرانسل می توانند در این ایام، بسته ویژه سه گیگابایتی اینترنت و سه ساعت مکالمه ایرانسلی را به قیمت تخفیفی ۱۰ هزار تومان فعال سازی کنند.

نحوه فعال سازی اینترنت رایگان ایرانسل عید غدیر

همچنین با فعال‌سازی طرح هدیه مکالمه، پس از ۵ دقیقه مکالمه ایرانسلی (مکالمه درون شبکه ایرانسل)، ۵۰ دقیقه بعدی آن مکالمه، رایگان خواهد بود. این طرح از طریق بخش پیشنهادها در اپلیکیشن ایرانسل من و یا با شماره گیری کد دستوری #۲*۱*۴۴۴۴* قابل فعال سازی است.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.1 از 5 (14 رای)  
۲ دیدگاه

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است

آ | ۱ سال پیش
چرا اینترنت رایگان نمی ده
0
1
سایه | ۱ سال پیش
ممنون
2
2