انتشار نسخه کم حجم اینستاگرام

انتشار نسخه کم حجم اینستاگرام
۱,۵۵۷
۰
۰
سه شنبه, ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ۱۹:۴۶

اگر بخواهیم به یکی از شبکه های اجتماعی پرطرفدار اشاره کنیم، بی شک اینستاگرام یکی از آنها می باشد. شبکه اجتماعی تصویری که به فیسبوک تعلق داشته و هر سال بر تعداد کاربران آن افزوده می شود.

براساس اعلام اخیر این شبکه، تا ژوئن 2018 تعداد کاربران فعال ماهانه بیش از 1 میلیارد بوده که در نوع خود قابل توجه است. انتظار داریم تا پایان سال جاری این حجم افزایش چشمگیری داشته باشد و به بیش از 1 میلیارد کاربر برسد.

اینستاگرام در تلاش است تا با افزودن ویژگی های جدید به شبکه اجتماعی خود بر تعداد کاربران بیافزاید و اخیرا نیز پلتفرم IGTV به عنوان یک برنامه ویدئویی پخش ویدئو اشاره کرد. گفته می شود اینستاگرام این برنامه را برای بهبود کاربری ویدئویی در نظر گرفته و رقیبی برای یوتیوب و برخی شبکه های مشابه خواهد بود. البته مدیران این شبکه معتقدند پلتفرم IGTV یک گام متفاوتی بوده که توسط اینستاگرام برداشته شد.

www.delgarm.com

کم حجم و کاربردی

انتظار داریم استقبال از این اپ کم حجم بالا باشد از آنجایی که تعداد گوشی های هوشمند اندروید گو کم نیست. اینستاگرام با افزایش تعداد کاربران خود در تلاش است تا سرویس های مختلفی ارائه دهد و بتواند بر محبوبیت خود بیافزاید. اینستاگرام لایت سرویس کم حجمی بوده که برای گوشی های هوشمند رده پایه و اقتصادی در نظر گرفته شد.

گفتنیست این برنامه ابتدا در مکزیک منتشر شده و به مرور زمان شامل بخش های دیگر نیز خواهد شد. از این رو باید منتظر ماند تا اینستاگرام نرم افزار کم حجم خود را در بخش های دیگر نیز منتشر کند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter