دلگرم
امروز: یکشنبه, ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ برابر با ۰۳ صفر ۱۴۴۲ قمری و ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی
آشنایی با مزایای فوق العاده قرص لاغری گرین سایز
1
1K
زمان مطالعه: 6 دقیقه
گرین سایز یک مکمل لاغری عالی برای تناسب اندام با کاهش توده چربی بدن و بهبود متابولیسم چربی و قند چربی است. این مکمل ایران با دارا بودن ترکیبات چربی سوز کمک می کند که شما در کمترین زمان ممکن به وزن دلخواه خودتان برسید.

موارد مصرف و عوارض جانبی گرین سایز

گرین سایز یک مکمل لاغری عالی برای تناسب اندام با کاهش توده چربی بدن و بهبود متابولیسم چربی و قند چربی است. این مکمل ایران با دارا بودن ترکیبات چربی سوز کمک می کند که شما در کمترین زمان ممکن به وزن دلخواه خودتان برسید. گرین سایز مانند تمام قرص های لاغری دیگر وقتی بهترین تاثیر را دارد که با رژیم غذایی و تحرک بدنی مناسب همراه باشد.

موارد مصرف قرص گرین سایز

 • کاهش وزن با افزایش اکسیداسیون چربی ها و کاهش اشتها
 • تناسب اندام با کاهش توده چربی بدن و بهبود متابولیسم چربی و قند
 • مهار تجمع چربی در بدن و افزایش توده ماهیچه ای
 • کمک به بهبود عملکرد فیزیکی بدن و تقویت توانایی انجام تمرینات ورزشی
 • اثرات آنتی اکسیدانی ، پیشگیری از سرطان و کمک به سلامت قلبی-عروقی

روش مصرف گرین سایز بی اس کی

روزانه 1 تا 2 بسته ( 3-6 قرص ) قبل از غذا به همراه یک لیوان آب میل شود .

گرین سایز

شرح مزایای مصرف گرین سایز

امروزه چاقی و افزایش وزن به معضل بزرگی تبدیل شده است . عدم آگاهی کافی مردم در مورد تغذیه و عدم انتخاب روش مناسب برای کاهش وزن ، عارضه های جدی تری را به دنبال خواهد داشت . بیماریهای دیابت ،کبد، یبوست و التهاب روده بزرگ ، اختلالات روانی و … از جمله بیماریهای ناشی از چاقی به شمار می روند که در نهایت باعث کاهش طول عمر و مرگ زود رس می شوند ، بنابراین افراد چاق را نگران کرده و آنها را به تکاپو وا می دارد ، بطوریکه می خواهند درکوتاهترین زمان ممکن ، به هر طریقی که شده وزن خود را کاهش دهند . اضطراب و نگرانی افراد چاق، آنها را وا میدارد که به استفاده از روشهای غیر علمی و غیر مجاز برای کاهش وزن بپردازند که در پی آن تبعات و پیامدهای خطرناکی را برایشان رقم می زند . چاقی همچنین بر عملکرد روده بزرگ تاثیر می گذارد . گرین سایز یکی از بهترین و کاملترین محصولات شرکت بنیان سلامت کسرا BSK برای لاغری است که این قرص گیاهی دارای ترکیبات زیر می باشد:

عصاره قهوه سبز :

اسید کلروژنیک موجود در عصاره قهوه سبز علاوه بر اینکه به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی عمل می کند ، دارای اثرات مفیدی بر روی متابولیسم قند و چربی ، کاهش وزن و بیماری های قلبی-عروقی نیز می باشد . این ترکیب با مهار آنزیم گلوکز 6-فسفاتاز کبدی و کاهش جذب گلوکز یا کربوهیدرات ها در دستگاه گوارش باعث کاهش قند خون شده و با سرکوب ساخت چربی از گلوکز و تجمع چربی و همچنین با افزایش اکسیداسیون اسیدهای چرب در کبد نقش مهمی در روند کاهش وزن دارد .

عصاره گارسینیا کامبوجیا :

گارسینیا بکار رفته در گرین سایز نوعی میوه استوایی می باشد که به دلیل عملکرد موثر عصاره آن در کاهش وزن و اثرات مفید در کاهش چربی بدن شهرت زیادی دارد . ماده موثره موجود در این عصاره ، هیدروکسی سیتریک اسید ( HCA ) می باشد که با افزایش توانایی کبد و عضلات برای ذخیره گلیکوژن باعث ارسال پیام سیری به مغز می شود و به صورت یک مهار کننده طبیعی اشتها بدون عوارض جانبی مغزی عمل می کند . همچنین با مهار انزیم هایی که کربوهیدرات را به چربی تبدیل می کنند مانع تبدیل انرژی مازاد بدن به چربی می شود .

استیل ال-کارنیتین :

این ماده استر ال-کارنیتین است که در موقع نیاز به سرعت به ال-کانیتین تبدیل می گردد . ال-کارنیتین یک فاکتور ضروری در متابولیسم چربی است و به ورود اسیدهای چرب بلند زنجیر به داخل میتوکندری (محل تولید انرژی سلولی ) کمک می کند و از این نظر نقش کلیدی در بتا اکسیداسیون اسید های چرب و تولید انرژی سلولی دارد . گرچه این ترکیب باعث افزایش سطح انرژی بدن می شود اما مصرف پروتئین ها را در بدن مهار می کند و با افزایش اکسیداسیون و متابولیسم چربی ها ، بهبود عملکرد فیزیکی و تقویت توانایی انجام تمرینات ورزشی به کاهش وزن کمک می کند .

کتون رازبری :

عطر دلنشین توت های قرمز به دلیل وجود یک ترکیب فنولی طبیعی به نام کتون رازبری می باشد . این ترکیب به عنوان ضد چاقی بر تولید هورمون آدیپونکتین اثر گذاشته و در نتیجه منجر به افزایش سرعت چربی سوزی بدن و کاهش اشتها می شود . همچنین این ترکیب اکسیداسیون اسیدهای چرب را افزایش داده و تجمع لیپید را مهار می سازد .

کروم :

این عنصر ضروری و کم مقدار در بدن نقش مهمی در تنظیم متابولیسم به عهده دارد که در ترکیب گرین سایز بکار رفته است . مکمل کرومیوم پیکولینات با تحریک فعالیت انسولین و افزایش حساسیت گیرنده های انسولین نقش ویژه ای در تنظیم متابولیسم گلوکز در بدن دارد . میزان ناکافی از کروم باعث اختلال عملکرد انسولین و افزایش سطح سرمی کلسترول و تری گیلسیرید می شود . مصرف مکمل کرومیوم می تواند نقش موثری در بهبود دیابت و سطح بالای کلسترول داشته باشد .

7 کتو دهیدرواپی آندروسترون :

7 کتو DHEA با افزایش متابولیسم بدن و فرآیند چربی سوزی ( احتمالا به وسیله تحریک آنزیم های چربی سوز در کبد ) باعث تسریع روند کاهش وزن و توده چربی می شود . 7 کتیو DHEA یک محلول فرعی از دهیدرو اپی اندروسترون ( DHEA ) است که 2/5 برابر خود آن در القای چربی سوزی موثر است ولی بر خلاف DHEA ، در بدن به هورمون های استروئیدی استروژن و آندروژن تبدیل نشده و مصرف آن باعث افزایش این هورمون ها و عوارض ناشی از آنها در بدن نمی گردد .

لاغری

عوارض مصرف قرص گرین سایز

 • مصرف گرین سایز ممکن است باعث ایجاد ناراحتی های گوارشی ،تهوع و استفراغ،ایجاد درد شکمی ،سردرد و بیقراری در برخی افراد شود.
 • مصرف کروم به صورت خوراکی می تواند واکنش های آلرژیک مانند التهاب پوست ،اریتم و پوسته پوسته شدن را در افرادی که نسبت به کرومات یا چرم حساسیت دارند ایجاد کند.

موارد احتیاط و هشدار مصرف گرین سایز

 1. از مصرف گرین سایز در افراد زیر 18 سال و افراد دارای سابقه آلرژی یا حساسیت به هریک از اجزای Green size خودداری شود.
 2. مصرف گرین سایز در بانوان تحت شرایط حساس به مصرف هورمون مانند سرطان های سینه ، رحم ،تخمدان ،اندومتریوز و فیبروم رحم مجاز نیست.
 3. مصرف کپسول گرین سایز در افراد مبتلا به بیماری های کبدی و کلیوی ، دیابت ،کم کاری تیروئید و افراد با سابقه تشنج توصیه نمی شود.
 4. در دوران بارداری و شیردهی مصرف گرین سایز توصیه نمی شود.

تداخلات دارویی قرص لاغری گرین سایز

 • مصرف همزمان کروم با روی (زینک) باعث کاهش جذب هر دو عنصر می شود.
 • مصرف همزمان این فرآورده با داروهای کاهنده قندخون و انسولین،وارفارین و سایر داروهای ضد انعقاد خون،فنوتیازین ها و داروهای ضد افسردگی سه حلقه ای احتیاج به مشاوره و تایید پزشک معالج دارد.
 • این مکمل را با فاصله زمانی حداقل 2 ساعت با آلندرونیت و 4 ساعت با لووتیروکسین مصرف نمایید.

شرایط نگهداری گرین سایز

 • دور از نور و در دمای 15 تا 25 درجه سانتی گراد نگهدارید.
 • دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

بیشتر بخوانید:

معرفی قرص لاغری برنینگ فت گلدن لایف

فواید مصرف قرص لاغری لورکاسرین

قرص و گیاهان دارویی مفید برای کاهش وزن و لاغری

separator lineاین مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
 • منبع
 • darupeyk.com
 • darookhaneonline.com
توجه: مطالب پزشکی و سلامت مجله دلگرم ، از منابع معتبر داخلی و خارجی تهیه شده اند و صرفا جنبه اطلاع رسانی دارند ، لذا توصیه پزشکی یا درمانی تلقی نمی شوند ، چنانچه مشکل پزشکی دارید حتما برای تشخیص و درمان به پزشک یا متخصص مراجعه کنید.
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits
statcounter