دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۳۰ دی ۱۴۰۰ برابر با ۱۶ جمادى الآخر ۱۴۴۳ قمری و ۲۰ ژانویه ۲۰۲۲ میلادی
ژست بامزه و پربازدید غلامرضا نیکخواه کنار سید جواد هاشمی و دخترش!
6
شنبه, ۲۵ دی ۱۴۰۰ ۱۶:۰۶
سید جواد هاشمی در کنار رضا نیکخواه و دخترش عکسی به اشتراک گذاشتند که نظر کاربران را جلب کرده است .

رضا نیکخواه (با نام کامل غلامرضا نیکخواه) متولد بوشهر و فارغ التحصیل رشتهٔ علوم سیاسی است. علاقه ذاتی رضا نیکخواه به عرصه هنر باعث شد از سال ۱۳۴۵ در شهر محل تولدش ایفای نقش در تاتر را شروع کرده و سعی در پیشرفت در این حوزه نماید

. اما طبیعی است که کار هنر از جنس تاتر آن هم در دهه ۴۰ و در شهرستانی از ایران آسان نیست و راه پیشرفت را سخت میکند و همین باعث شد تا رضا نیکخواه هم مانند بسیاری از هنرپیشگان از شهر محل تولدش به تهران بیاید و در این شهر رویاهای خود را پی بگیرد. نیکخواه با آمدن به تهران موفق شد در سال ۱۳۶۷ با یک نقش کوتاه در شبکه ۲، بازیگری در تلویزیون را نیز تجربه کند.

تحصیلات رضا نیکخواه در رشته علوم سیاسی ناخودآگاه او را در عرصه های جدی هنر وارد کرده بود و شروع کار هنری وی را به برنامه های مناسبتی کشانده بود.

همسر رضا نیکخواه از جمله همسران هنرمندانی است که بسیار دور از دوربین و مصاحبه و هرگونه فضاسازی ها و حاشیه بوده است. و این تا حدی است که عکس از همسر رضا نیکخواه در فضاهای مجازی منتشر نشده است. رضا نیکخواه و همسرش که زوجی آرام و بیحاضیه در عرصه هنر هستند دارای دو فرزند هستند. یک فرزند دختر به نام نیلوفر و یک فرزند پسر.

ژست بامزه و پربازدید غلامرضا نیکخواه کنار سید جواد هاشمی و دخترش!این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (6 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است