دلگرم
امروز: جمعه, ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ برابر با ۰۹ صفر ۱۴۴۳ قمری و ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۱ میلادی
نحوه ورود به سامانه آزمون دانشگاه فرهنگیان azmoon.cfu.ac.ir
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
سامانه آزمون دانشگاه فرهنگیان / ورود سامانه آزمون دانشگاه فرهنگیان azmoon.cfu.ac.ir / نحوه ورود به سامانه آزمون دانشگاه فرهنگیان .

سامانه آزمون دانشگاه فرهنگیان

نحوه ورود مهارت آموزان به سامانه آزمون اصلح دانشگاه فرهنگیان چگونه است ؟ آزمون اصلح دانشگاه فرهنگیان چیست ؟ همه مهارت ‌آموزان مشمول آزمون کتبی اصلح باید در زمان مقرر، با استفاده از کد ملی و شماره دانشجویی به سایت آزمون ‌های الکترونیکی دانشگاه فرهنگیان به نشانی azmoon.cfu.ac.ir مراجعه و پس از احراز هویت پیامکی، با تکمیل فرم اطلاعات حرف ه‌ای، فایل سه سناریوی آزمون را دریافت کنند.

مراجعه نکردن به سایت آزمون در زمان مقرر و انجام نشدن هریک از مراحل تست ورود، احراز هویت پیامکی، تکمیل فرم و دریافت سناریوها را برعهده شخص مهارت‌آموز می باشد.

برای ورود به سامانه آزمون دانشگاه فرهنگیان روی گزینه زیر کلیک کنید .

ورود به سامانه آزمون دانشگاه فرهنگیان

آزمون اصلح دانشگاه فرهنگیان 1400

  • آزمون اصلح ، شرط ورود به مدرسه برای معلمان است.
  • آزمون اصلح ویژه کسانی است که از طریق آزمون استخدامی وارد آموزش و پرورش شده اند .
  • این افراد پس از طی کردن دوره های مهارت های معلمی برای تکمیل فرآیند استخدام و صادر شدن حکم آنها باید در آزمون اصلح شرکت کنند و نمره قبولی را کسب کنند در غیر اینصورت حکم استخدامی آنها صادر نمی‌شود و نمیتوانند وارد مدرسه شوند.
  • آزمون اصلح برای دانشجو معلمانی که از طریق کنکور سراسری وارد دانشگاه فرهنگیان شده‌اند نیست و شامل آنها نمی‌شود اما باید اشاره کرد که چندین بار مسولین دانشگاه فرهنگیان خواستار اجرای آن ها برای دانشجومعلمان شده اند که هنوز تصویب نشده.

نحوه ورود به سامانه آزمون اصلح دانشگاه فرهنگیان

مهارت آموزان برای ورود به سامانه آزمون اصلح دانشگاه فرهنگیان باید به نشانی azmoon.cfu.ac.ir مراجعه نمایند. ورود به سامانه از طریق شماره دانشجویی و کدملی امکانپذیر است. نحوه ورود به سامانه به صورت زیر است:

  1. مراجعه به سامانه آزمون اصلح دانشگاه فرهنگیان به نشانی اینترنتی : azmoon.cfu.ac.ir.
  2. درج شماره دانشجویی
  3. درج کد ملی
  4. وارد کردن کد امنیتی
  5. کلیک بر روی گزینه "ورود به سامانه"

سامانه آزمون دانشگاه فرهنگیان

زمان ورود به سامانه آزمون اصلح دانشگاه فرهنگیان

مهارت ‌آموزان ورودی سال 1398 و مهارت‌ آموزان باقیمانده از فرایند ارزشیابی صلاحیت ‌های حرفه ‌ای سال‌های گذشته، لازم است روز دوشنبه 11 اسفند ماه از ساعت 14 تا 19 با مراجعه به سایت آزمون ‌های الکترونیکی دانشگاه فرهنگیان به نشانی azmoon.cfu.ac.ir پس از وارد کردن کد ملی و شماره دانشجویی خود فایل سه سناریوی آزمون را دریافت و با مطالعه و بررسی دقبق آن برای روز آزمون آمادگی لازم را به منظور پاسخگویی به سؤالات احتمالی ذیل سناریوها کسب کنند. مهارت‌آموزان باید رونوشتی از این سناریوها را برای روز آزمون در اختیار داشته باشند.

در جلسه آزمون، حین پاسخگویی به سؤالات مربوط به هر سناریو، زمانی برای مراجعه به سناریوها در نظر گرفته نشده است، بنابراین مسئولیت مراجعه نکردن به سایت آزمون، در زمان مقرر و انجام نشدن هر یک از مراحل ورود آزمایشی به سامانه و دریافت سناریوها بر عهده شخص مهارت ‌آموز است.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
ندا | ۳ هفته پیش
خیلی عالیه
0
0