دلگرم
امروز: یکشنبه, ۳۱ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۱۴ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۲۱ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
نحوه ورود و ثبت نام در سامانه خودرو برقی evauto.ir
2
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سامانه خودرو برقی / ورود به سامانه خودرو برقی / خودروهای سامانه خودرو برقی / ثبت نام در سامانه خودرو برقی .

سامانه خودرو برقی

سامانه یکپارچه خودرو برقی راه‌اندازی شد. براساس اعلام مدیر سامانه یکپارچه خودرو، به‌خاطر عرضه و فروش خودرو‌های برقی سامانه جدیدی به آدرس https://evauto.ir ایجاد شده تا متقاضیان خرید خودرو برقی از طریق این بستر برای شرکت در طرح‌های پیش‌رو اقدام کنند.

نحوه ورود به سامانه خودرو برقی

سامانه خودرو برقی

خودرو‌های سامانه یکپارچه برقی

خودرو‌های سامانه یکپارچه برقی هنوز به شکل رسمی مشخص نشده است. با این حال همزمان با اولین طرح فروش خودرو‌های برقی که اواسط اردیبهشت امسال استارت خورد، سه خودروی برقی در دسترس متقاضیان قرار گرفت.

لاماری‌ایما هیبریدی را آرین پارس موتور به کشور آورده است. همان شرکتی که مسئولیت عرضه نسخه بنزینی لاماری را از سال ۱۴۰۱ برعهده دارد و حالا برای اولین بار با نسخه هیبریدی لاماری‌ایما طرف هستیم.

هونگچی E-QM۵ یکی دیگر از اولین خط‌شکن‌های برقی در سامانه یکپارچه محسوب می‌شد که در دسته مدل‌های ۳۰ هزار دلاری قرار می‌گیرد.

هوندا ENS۱ که در بازار جهانی تقریبا ۲۷ هزار دلار ارزش دارد، گزینه بعدی است. مدلی که قیمتش به‌شکل علی‌الحساب چیزی نزدیک یک میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان اعلام شده است. لونا هم خودرو برقی ایرانخودرو است. قیمت لونا نیز به شکل علی‌الحساب اعلام شد و خریداران خودرو برقی ایرانخودرو باید تا تعیین‌تکلیف نهایی، ۹۴۵ میلیون به حساب ایرانخودور واریز می‌کردند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
1.0 از 5 (2 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits