دلگرم
امروز: یکشنبه, ۱۹ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۲۵ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۱۰ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
منحصربه فردترین هدیه سازمانی یعنی سفر کارت را میشناسید؟
0
زمان مطالعه: 4 دقیقه
سفر کارت علی بابا محصولی B2B است که آن را برای فروش به سازمان‌ها عرضه کرده‌اند. در این مطلب می‌خواهیم به معرفی کامل این محصول خاص بپردازیم.

این روزها شرکت‌های مختلفی در زمینه تولید هدیه سازمانی فعالیت می‌کنند. این هدایا می‌توانند خوراکی باشند یا کالاهایی دکوری که همیشه روی دیوار یا میز نشانی ازشان به‌چشم بخورد. مخاطبان دریافت این هدایا تقریبا می‌توانند حدس بزنند که وقتی حرف از هدیه سازمانی می‌شود، قرار است چه چیزی به‌دست آورند. دفتر، خودکار، بسته‌های خوراکی، تابلوهای زینتی، گلدان‌های شیک و... همگی انواع مختلفی از هدیه سازمانی هستند.

این موضوع تا حد قابل‌توجهی از ارزش هدیه سازمانی کم می‌کند و اثرگذاری آن را می‌کاهد. هدیه سازمانی باید خاص و منحصربه‌فرد باشد؛ مخاطب نباید مشابه آن را جای دیگری ببیند. به همین دلیل است که علی‌بابا محصولی جدید طراحی کرده تا منحصربه‌فردترین هدیه سازمانی وارد بازار شود. سفر کارت علی بابا محصولی B2B است که آن را برای فروش به سازمان‌ها عرضه کرده‌اند. در این مطلب می‌خواهیم به معرفی کامل این محصول خاص بپردازیم.

سفر کارت علی بابا

چند هفته از رونمایی سفر کارت علی بابا می‌گذرد؛ اما هدیه سازمانی سفر در همین مدت کم توانسته به محصولی پرطرفدار میان کسب و کارها تبدیل شود. سفر کارت علی بابا نوعی کارت هدیه است که از اعتبارش می‌توان برای خرید محصولات سفر استفاده کرد. اعتبار سفر کارت علی بابا قابلیت نقدشدن ندارد و همه اعتبار باید صرف خرید محصولات سفر از سایت و اپلیکیشن علی‌بابا شود.

سفر کارت علی بابا نوعی کارت فیزیکی است که فرصت تجربه سفر سولو یا سفری همراه با خانواده و دوستان را دراختیارتان می‌گذارد. حس خوب گشت و گذار و رهایی از مسئولیت‌های بزرگ و کوچک همان چیزی است که با سفر کارت علی‌بابا پیدا خواهید کرد.

سفر کارت

مزایای سفارش‌های ویژه سفر کارت

شاید در نگاه اول افراد اینطور تصور کنند که در سفارش‌های خاص، باید مدت زیادی را برای آماده‌سازی محصولات صبر کرد؛ خوشبختانه این تصور اصلا چیز درستی نیست. شما هر تعداد سفر کارت هم که از علی‌بابا سفارش دهید، در سریع‌ترین زمان ممکن به‌دستتان خواهد رسید. مزیت بعدی سفارش ویژه این کارت هدیه مربوط به نمایش تصویری خوب از برندتان میان رقبا است. با ثبت و خرید سفارش ویژه سفر کارت امکان چاپ و تولید اختصاصی سفر کارت با درج لوگوی برندتان وجود دارد. درواقع اهمیت اصلی این موضوع را می‌توان در تاثیرگذاری بیشتر هدیه سازمانی روی مخاطب دریافت آن پیدا کرد.

در سازمان‌های بزرگ و بعضی از بیزینس‌های قدیمی دسترسی به کدهای سفر کارت در انجام به‌موقع و و درست‌تر فرایندهای خاص سازمانی اهمیت دارد. اگر بخواهیم دقیق‌تر به این موضوع اشاره کنیم، می‌توانیم اطلاع‌رسانی به همکاران، شرکای تجاری، مشتریان بالقوه و همراهان قدیمی سازمان را یکی از این فرایندها نام ببریم. گاهی هم برای ارائه گزارش‌های کامل سازمانی با موضوع ویژه درآمدها و هزینه‌ها دسترسی به کدهای سفر کارت لازم و ضروری به‌نظر می‌رسد. در ثبت سفارش‌های ویژه این کارت هدیه سفر، مزیت خاصی برای خریداران درنظر گرفته شده؛ کدهای سفر کارت در قالب فایل اکسل به‌دست سفارش‌دهنده خواهد رسید تا در اتوماسیون‌های سازمانی استفاده شود.

استفاده از سفر کارت

همانطورکه قبلا اشاره کردیم، از اعتبار سفر کارت فقط می‌توان برای خرید محصولات سفر از سایت و اپلیکیشن علی‌بابا استفاده کرد. پس از انتخاب محصول دلخواه، مشخصات خود و همسفرانتان را در بخش مربوطه بنویسید. حالا وارد مرحله ثبت نهایی و پرداخت هزینه می‌شوید. در این بخش باید شماره سریال روی سفر کارت را در در کادری بنویسید تا اعتبار کارت هدیه، مصرف شود.

این نکته را درنظر بگیرید، اگر اعتبار سفر کارت کمتر از هزینه سفرتان باشد، باید باقی هزینه را خودتان بپردازید. درصورتی‌که اعتبار سفرکارت بیشتر از این‌ها بود، می‌توانید برای سفرهای بعدی روی آن حساب کنید.

هر سفر کارت دو کد با نام‌های کد فعالسازی و شماره سریال سفر دارد. کد فعالسازی پس از تسویه حساب خریدار، فعال شده و به مخاطب اجازه خواهد داد از سفر کارت استفاده کند. شماره سریال سفر کارت زیر پوششی پنهان شده؛ برای استفاده از آن باید پوشش را خراش دهید و به آن دسترسی پیدا کنید. اگر در استفاده از سفر کارت نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید، با تیم پشتیبانی آنلاین و تلفنی علی‌بابا ارتباط بگیرید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits