دلگرم
امروز: دوشنبه, ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ برابر با ۱۶ محرّم ۱۴۴۴ قمری و ۱۵ اوت ۲۰۲۲ میلادی
نحوه ورود به سامانه جامع رسانه های کشور e-rasaneh.ir
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سامانه جامع رسانه های کشور e-rasaneh.ir / ورود به سامانه جامع رسانه های کشور / نحوه ورود به سامانه جامع رسانه های کشور .

سامانه رسانه های کشور

سامانه رسانه های کشور راه اندازی شد .معاونت امور و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد سامانه جامع رسانه های کشور به منظور صدور الکترونیکی مجوز به نشریات راه اندازی شد.

برای ورود و بهره بردن از امکانات سامانه جامع رسانه های کشور میتوانید از لینک زیر استفاده نمایید .

سامانه رسانه های کشور

سامانه جامع رسانه های کشور

شما باید در سامانه جامع رسانه های کشور هم صاحب امتیاز و هم مدیر مسئول رسانه خود را ثبت نام و در قسمت مجوزها در بخش ثبت مجوز های قدیمی اطلاعات مربوط به دفتر نشریه را وارد کنید .

روابط عمومی معاونت امور مطبوعاتی واطلاع رسانی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی، با افزایش تقاضای اخذ امتیاز نشریات و ضرورت اطلاع رسانی جامع درخصوص شرایط و مراحل اخذ امتیاز نشریات و بررسی قوانین و آیین نامه های مربوطه این سامانه فعالیت خواهد کرد.

سامانه رسانه های کشور

همچنین این سامانه با هدف توزیع عادلانه امکانات و تمرکززدایی در کنار شفافیت و سهولت مراوده با مراکز قانونی این معاونت با افتتاح آن اقدام به الکترونیکی کردن فرآیند درخواست مجوز نشریه کرد تا متقاضیان بتوانند پس از ثبت اطلاعات و ارسال مدارک بصورت الکترونیکی، ازنحوه رسیدگی به پرونده خود تاحصول نتیجه مطلع شوند.

متقاضیان دریافت مجوز نشریه، از این پس می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی www.e-rasaneh.ir و پس از ثبت نام در این سامانه از خدمات آن بهرمند شوند.

سامانه رسانه های کشور

ثبت نام در سامانه رسانه های کشور

ثبت نام در این سامانه در دو بخش «افراد حقیقی» و «افراد حقوقی» تعریف شده که صاحب امتیازان، مدیران مسئول، نمایندگان، مدیران عامل چاپخانه‌ها جهت ورود می بایست گزینه «ثبت نام افراد حقیقی» و مؤسسات، شرکت‌ها، سازمان‌ها وچاپخانه‌ها نیز گزینه «ثبت نام افراد حقوقی» را انتخاب کنند.

متقاضیان پس از دریافت رمز ورود به محیط کاربری و تکمیل فرم اطلاعات شرکت و اطلاعات تماس، یک کد رهگیری دریافت خواهند کرد که می‌توانند با تماس با بخش اعلام وصول (که اطلاعات آن در سامانه موجود می‌باشد) و ارائه کد رهگیری، از مراحل صدور مجوز نشریه خود اطلاع پیدا کنند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است