مجله دلگرم
امروز: دوشنبه, ۱۴ آذر ۱۴۰۱ برابر با ۱۰ جمادى الأول ۱۴۴۴ قمری و ۰۵ دسامبر ۲۰۲۲ میلادی
یک چشم را انتخاب کنید و ببینید چه چیزی در مورد شما آشکار می کند!
6
تست شخصیت چشم آنا ام. اولیچ یک بار گفت: "چشم های من اقیانوسی هستند که رویاهای من در آن منعکس می شوند." و هنری دیوید ثورو گفته است: "چشم جواهر بدن است."

چشم ها پنجره های روح هستند. چشم ها می توانند چیزهای زیادی در مورد شخصیت و ضمیر ناخودآگاه شما آشکار کنند. از بین هفت چشمی که در تصویر بالا آورده شده است، یک چشم را انتخاب کنید و بدانید که در مورد شما چه می گوید. 1.هات و پر انرژی 2. حکیم 3. نادان ابله 4. فیلسوف 5. شوخی 6. روح پیر

تست شخصیت شناسی / خود شناسی

اگر چشم شماره 1 را انتخاب کرده اید، تشنه زندگی معنوی هستید. دوست دارید خود را در ایده ها و ماجراهای جدید غوطه ور کنید. تنها زمانی در زندگی خود به موفقیت دست خواهید یافت که گذشته را رها کنید و تمام تلاش خود را برای آینده ای روشن سرمایه گذاری کنید.

چشم شماره 2 برای کسانی است که بسیار عاقل هستند. شما اقیانوسی از دانش را در خود جای داده اید و دوست دارید دانش و خرد خود را بین همه گسترش دهید.

اگر چشم شماره 3 را انتخاب کرده باشید، شفا دهنده هستید. شخصیت و هاله شما افراد را هر زمان که در مضیقه باشند شفا می دهد.

۴ اگر چشم فیلسوف را انتخاب کرده‌اید، آنگاه این توانایی را دارید که ایده‌های بزرگ را بررسی کنید و به سؤالات ذهنی خم‌کننده پی ببرید. اگر هنگام فکر کردن به چیزی خود را گم کرده اید، نگران نباشید. غرایز خود را دنبال کنید و راه خود را ادامه دهید.

چشم شماره 5 دارای چشم شوخی است. دوست دارید رازهای زیادی را از اطرافیانتان بدانید. شیطنت شما ممکن است به دوست داشتنی شما بیافزاید، اما، باید مطمئن باشید که به احساسات مردم هم صدمه نمی زنید.

6. روح پیر اگر چشم شماره 6 را انتخاب کرده اید، پس جزو افرادی هستید که تجربیات زیادی از گذشته خود کسب کرده اید. شما زندگی را بیش از هر فرد دیگری در اطراف خود تجربه کرده اید. برای ایجاد اعتماد به نفس باید سخت تلاش کنید تا کمرویی شما از بین برود.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.5 از 5 (6 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است