مجله دلگرم
امروز: شنبه, ۰۵ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۰۲ رمضان ۱۴۴۴ قمری و ۲۵ مارس ۲۰۲۳ میلادی
چاگاتای اولوسوی امسال یک هدیه گران قیمت به خود می دهد!
1
چاگاتای اولوسوی، یکی از خوش تیپ ترین و دوست داشتنی ترین بازیگران فیلم ها و سریال ها که با تفسیر ده ها شخصیت شناخته می شود، امسال را با یک حرکت سخاوتمندانه به خودش، آغاز می کند!

این بازیگر مشهور 31 ساله که همیشه از علاقه اش به طبیعت و ورزش های آبی یاد می شود، هدیه ای گرانبها به خود داده است، یک قایق جدید حدود 25 متری که کمتر از 2.5 میلیون یورو قیمت داشته است و به پول ترکیه 50 میلیون لیره ترکیه قیمت دارد.

چاگاتای اولوسوی امسال یک هدیه گران قیمت به خود می دهد

چاغاتای اولوسوی (به ترکی استانبولی: Çağatay Ulusoy) بازیگر و مدل ترک متولد ۲۳ سپتامبر ۱۹۹۰ ‏(۳۲ سال) در ترکیه است. چاغاتای (تلفظ گفتاری: چائاتای) اولوسوی حرفه بازیگری را با بازی در مجموعه تلویزیونی فریحا (۲۰۱۲–۲۰۱۱) شروع کرد.

چاگاتای اولوسوی امسال یک هدیه گران قیمت به خود می دهد

سپس در نقش اصلی مجموعه تلویزیونی جزر و مد (۲۰۱۵–۲۰۱۳) که اقتباسی از سریال آمریکایی او. سی است به ایفای نقش پرداخت. معروف‌ترین بازی او در نقش یامان کوپر در سریال جزر و مد است. او در سال ۲۰۱۵ به عنوان بهترین بازیگر مرد سال ترکیه برای سریال جزر و مد انتخاب شد. همچنین او در سال ۲۰۱۰ به عنوان بهترین مدل ترکیه انتخاب شد. از دیگر سریال‌های درخشان او می‌توان به نفوذی، یشیلچام، محافظ اشاره کرد.

چاگاتای اولوسوی امسال یک هدیه گران قیمت به خود می دهداین مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است