دلگرم
امروز: شنبه, ۲۴ مهر ۱۴۰۰ برابر با ۰۹ ربيع الأول ۱۴۴۳ قمری و ۱۶ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی
بیوگرافی دکتر نیلوفر نیسی | زندگی خصوصی همسر و فرزندان
16
زمان مطالعه: 3 دقیقه
انتشار عکسی از دکتر نیلوفر نیسی بعد از ساعت ها کار مداوم در آزمایشگاه در اسفندماه سال ۹۸ به صورتی وایرالی در فضای مجازی منتشر شد در ادامه این مطلب از دلگرم با معرفی این خانم دکتر فداکار با ما همراه باشید .

بیوگرافی دکتر نیلوفر نیسی ویروس شناس

نیلوفرنیسی، (niloofar neisi) زاده ۲۵ تیر ۱۳۵۸ در اهواز می باشد، او متخصص ویروس‌شناسی و دارای مدرک تحصیلی دکترای تخصصی (Ph.D) ویروس‌شناسی آزمایشگاهی (ویرولوژی) با شماره نظام پزشکی: آ-۴۱۹۱ ، استادیار ویروس شناسی دانشکده پزشکی و مرکز تحقیقات گوارش و شاغل در پژوهشکده علوم بالینی در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی اهواز می باشد.

سوابق کاری دکتر نیلوفر نیسی

نیسی متخصص ویروس‌شناسی و دارای مدرک تحصیلی دکترای تخصصی (Ph.D) ویروس‌شناسی آزمایشگاهی (ویرولوژی) و استادیار ویروس شناسی دانشکده پزشکی و مرکز تحقیقات گوارش و شاغل در پژوهشکده علوم بالینی در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی اهواز می باشد.

سوابق کاری دکتر نیلوفر نیسی

همسر دکتر نیلوفر نیسی کیست ؟

همسر دکتر نیلوفر نیسی: دکتر نیسی متاهل است و حاصل این ازدواج یک فرزند پسر می باشد. در مورد همسر دکتر نیلوفر نیسی اطلاعات کافی در دسترس نمی باشد و تنها چیزی که در مصاحبه ها بدان اشاره شده، اینست که ایشان ازدواج نموده و دارای یک فرزند می باشد .

اوج شهرت دکتر نیلوفر نیسی به عنوان نماد کادر درمان کرونا

این چهره پزشکی با انتشار عکسی از او با صورت کبود به دلیل درمان کرونا معروف شد و عکس او به عنوان نماد تلاش کادر درمان برای بیماران کرونا تبدیل شد و احساسات خیلی از ایرانی ها را برانگیخت.

اوج شهرت دکتر نیلوفر نیسی به عنوان نماد کادر درمان کرونا

در روزهای اوایل شیوع کرونا، تصویری از نیلوفر نیسی ویروس‌شناسِ آزمایشگاه اهواز هنگام فعالیت در ارتباط با کرونا با چهره‌ی خسته و کبود احساسات مخاطبان را در فضای مجازی برانگیخته است.

پیج اینستاگرام دکتر نیلوفر نیسی ویروس شناس

پیج اینستاگرام دکتر نیلوفر نیسی ویروس شناس

صفحه رسمی دکتر نیسی با آیدی

https://www.instagram.com/niloofarneisi/ در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعال است، اما از دسترس عموم خارج و خصوصی می باشد و البته فعالیت کمی در فضای مجازی دارد و عکس پروفایل با پسرش را قرار داده است.

دکتر نیلوفر نیسی ویروس شناس اهوازی در خندوانه

دکتر نیلوفر نیسی ویروس شناس اهوازی در خندوانه

نیلوفر نیسی ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ مهمان برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان بود که درباره فعالیت ها و اوج تلاش و توضیح درباره عکسی که وایرال شد ارائه داد که باعث بغض رامبد جوان شد.

separator lineاین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.8 از 5 (16 رای)  
  • منبع
  • harfetaze.com
  • matlabnew.ir
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید