دلگرم
امروز: دوشنبه, ۲۶ مهر ۱۴۰۰ برابر با ۱۱ ربيع الأول ۱۴۴۳ قمری و ۱۸ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی
بیوگرافی انیس طاهری دانشجوی پزشکی و ماجرای مرگ رمزآلود او!
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
انیس طاهری دانشجوی دزفولی که پس از فوتش جان سه بیمار را با اهدای اعضای بدنش نجات داد.

انیس طاهری دانشجوی پزشکی فوت شد

مرحومه انیس طاهری دانشجوی سابق علوم پزشکی دزفول امروز آسمانی شد .

گفته شده این خانم پس از تزریق دوز اول واکسن استرازنکا و به علت تداخل دارویی با داروهای هورمونی دچار ترمبوز شده است . اما رسانه های رسمی این خبر را تکذیب کردند.

بیوگرافی انیس طاهری دانشجوی پزشکی و ماجرای مرگ رمزآلود او!

تسنیم در این باره نوشت :

مرحومه انیس طاهری نسب، زن جوان 23 ساله در در رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی دزفول در حال تحصیل بود و ترم آخر خود را سپری می‌کرد، براثر مرگ مغزی مدتی بر تخت بیمارستان بستری بود که پس از موافقت خانواده مرحومه اعضای بدن وی به بیماران نیازمند اهدا شد.

جواد شریعتی، ️مدیر دفتر پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی اهواز، با اعلام خبر اهدای اعضای بدن یک زن جوان 23 ساله دچار مرگ مغزی به بیماران نیازمند اظهار داشت: با تایید کمیسیون پزشکی بیمارستان گلستان اهواز، زن جوانی که دچار مرگ مغزی شده بود، با موافقت خانواده‌اش اعضای بدنش به 3 بیمار نیازمند عضو، اهدا شد و این زن جوان نجات بخش زندگی آنان شد.

وی افزود: فرآیند اهدای اعضای این زن که دانشجوی ترم آخر پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اهواز بود، در اهواز و در بیمارستان گلستان انجام شد که شامل دو کلیه بود که به خانم 43 ساله و به یک آقای 54 ساله ساکن این شهر اهدا شدند و کبد این زن جوان نیز به شیراز منتقل و به بیمار نیازمند پیوند داده شد.

شریعتی با بیان اینکه، مرحومه طاهری نسب در بیمارستان دزفول بستری بود، تصریح کرد: پس از اعلام نظر کمیسیون پزشکی بیمارستان دزفول مبنی بر مرگ مغزی خانم طاهری نسب، موضوع اهدای اعضای وی با خانواده مرحومه مطرح و پس از کسب موافقت خانواده، اعضای قابل اهدا شناسایی و به مرکز پیوند اعضای استان اعلام شد.

وی در انتها گفت: با توجه به وجود بخش پیوند اعضای استان خوزستان در بیمارستان گلستان اهواز، بیمار جهت ادامه فرآیند اهدای عضو، با بالگرد به این بیمارستان منتقل و به پس از انجام آزمایش‌های اولیه، پیوند عضو 2 کلیه به 2 بیمار اهوازی انجام و کبد نیز برای اهدا به یک بیمار دیگر به شیراز منتقل شد.

هومن چهره نگاری پزشک شهید راه سلامت + ماجرای فوت

سوسن کیوانداریان پرستاری که مادر و همسرش را از دست داد!

مرگ کرونایی دو خواهر دوقلوی معلم در اهواز !


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید