زندگی بچه پولدارهای تهرانی به نقل از اینستاگرام + تصاویر

۵,۳۷۸,۲۰۲
۱۷,۰۱۳
۶۹۴
چهارشنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۸

چندی قبل عده ایی از دختر و پسر های پولدار تهرانی با ایجاد صفحه ایی در اینستاگرام و قرار دادن تصاویری از وسائل گران قیمت ماشین های لوکس پارتی های خانگی و ... اقدام به خود نمایی کردند . صفحه‌ی «بچه‌پولدارهای تهران» در سایت اینستاگرام سرو صدای های زیادی در شبکه های اجتماعی به پاکرده که با واکنش‌های مختلف و اغلب تندی از سوی کاربران ایرانی مواجه شده است.

برای مثال: مینا خانی هنرمند و از فعالان اجتماعی در صفحه‌‌ی فیسبوک خود نوشته است:

کثافت از مرحله‌ی فاصله‌ی طبقاتیِ دهشتناکِ موجود در تهران گذشته. کثافت به مرحله‌ای رسیده که بچه پول‌دارهای تهران «پیجِ رسمی» بزنند. پیجِ رسمی بزنند و هلب هلب از کثافت موجود در زندگی‌شان در کشوری که کمر طبقه‌ی فرودست‌ش از تحریم ها شکسته عکس «آپ» کنند. که چی مثلن؟ که عقده‌های حقارت خودشان به تیراژهای چند صدهزاری را بزنند توی صورت کسانی که هشت‌شان گروی نهِ گردن‌شکسته‌شان است. بله بله! شما هم در قلبِ تهرانِ عاصی جکوزی و فیلان دارید و بقیه ندارند. آفرین! تهوع عبارتی‌ست عاجز؛ از بیان آن‌چه در گلوی آدم بعد از دیدن این عکس‌ها بالا و پایین می‌رود.

تصاویر بچه پولدارهای تهران با ماشین های مدل بالا و پارتی های شبانه از اینستاگرامخودرو پورشه - حدود 700 میلیون تومان

تازه به دوران رسیده‌ها یا نوکیسه‌ها اغلب عناوینی است که کاربران این شبکه اجتماعی برای کسانی که عکس‌های خود را در این صفحه به اشتراک گذاشته‌اند به کار برده شده است.

به نقل از المانیتور (سایت خبری آمریکایی که صرفا به اخبار تحلیلی خاورمیانه می‌پردازد و ترجمه بخش‌هایی از این مقاله در سایت تابناک آمده) : شاید در اینجا گمان کنید، مجموعه‌ای از تصاویر ثروتمندان یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس، جایی مانند امارات متحده عربی را ‌می‌‌بینید؛ به واقعیت نزدیک شده‌اید، ولی باید از خلیج فارس بگذرید تا به ایران برسید. المانیتور با این مقدمه به خودنمایی گروهی از ثروتمندان تازه به دوران رسیده ایران در فضای مجازی پرداخته است. هولی داگرز در ادامه این گزارش نوشته: این تصاویر نشان‌ دهنده زندگی پسران و دختران طبقه خاصی در ایران است که می‌توان آن‌ها را یک‌درصدی‌های ایران نامید و این در شرایطی است که رسانه‌های غربی پر از کلیشه‌های عجیب و غریب از زندگی در ایران است. فهرست این کلیشه‌ ها البته بی‌ پایان است.

عکس هایی از پیج بچه پولدارهای تهران در اینستاگرام

در حالی که موقعیت واقعی بسیاری از تصاویر موجود در حساب کاربری با نام richkidsoftehran در اینستاگرام به دلیل عکاسی در فضاهای داخلی قابل تشخیص نیست ولی برخی از مواد خوراکی با برندهای ایرانی در کنار گران‌ترین مشروب‌های غربی قرار گرفته است. کسی که با ایران آشنا باشد، ‌می‌تواند به سادگی نماهایی از خیابان‌ های فرشته و الهیه را در این تصاویر ببیند.

خودروهای گرانبهای وارداتی که مخصوص مناطق خاصی از تهران است، با پلاک‌های فارسی در این تصاویر خودنمایی می‌کند.

هرچند ‌باور کردنی نیست، ولی‌ نشریه معتبر اکونومیست گزارش داده ‌که پورشه در سال ۲۰۱۱، در تهران بیش از هر شهر دیگری در خاورمیانه فروش داشته است. حتی می‌توان تصاویری از رستوران سنتی دیوان را دید که در خیابانی است که کانون دور دور کردن طبقه‌ای خاص در تهران است‌ و اگر این شما را راضی نمی‌کند، می‌توانید به تصویر پسری توجه کنید که همراه با عزیزان! خود سوار بر خودرویی آلمانی لذت می‌برد.

یکی از کاربران به فینگلیش نوشته است: نقل قول: «ما این صفحه را ایجاد کردیم تا نشان دهیم زندگی در ایران همیشه بد نیست». هرچند این حساب‌ های اینستاگرام واقعی هستند، ایده آن‌ها کپی شده از صفحات غربی و به ویژه صفحه بچه پولدار های اینستاگرام (Rich Kids of Instagram) است که در سال ۲۰۱۲ به موفقیت رسید و حتی به شکل یک کتاب نیز در‌آمد.

تصاویر بچه پولدارهای تهران با ماشین های مدل بالا و پارتی های شبانه از اینستاگرام

و اما پس از جنجال‌های خبری این چند روز ٫ یکی دیگر از گردانندگان صفحه از رشد سریع آن و این که انتظارش را نداشته‌اند نوشته و گفته

نقل قول: « با دیدن اخبار زیادی که درباره صفحه‌شان دیده می‌خواهد به اطلاع همه برساند که این صفحه را زیادی جدی نگیرند و آن‌ها نمی‌خواهند چیزی را ارائه دهند. او (البته به زبان انگلیسی!) گفته «ما صفحه را برای سرگرمی ساخته‌ایم، برای جوانانی که به صفحه‌های لوکس علاقه‌مندند. حالا اما داستان عوض شده و ما تماشاچیان گسترده‌ای پیدا کرده‌ایم. لطفا ما را درک کنید. هر کشوری در جهان غنی و فقیر دارد. می‌دانم شاید این تصاویر از نظر حسی برای افرادی که از داشتن چنین زندگی‌هایی که ما در عکس‌های‌مان نشان می‌دهیم محروم هستند خوشایند نباشد بنابراین نیازی نیست ما را دنبال کنید. ما فقط جوانانی هستیم که کاری برای سرگرمی‌مان انجام می‌دهیم. مردم همه چیز را جدی نگیرید.»

این تصاویر نشان‌دهنده زندگی افرادی خاص و در شرایطی است که عموم مردم در فشار تحریم‌ های سخت اقتصادی غرب هستند، به نظر می‌رسد، به ‌رغم مشکلات اقتصادی و تورم وحشتناک ایران در سال‌های اخیر، ثروت نزد عده‌ای که در بازار سیاه و فساد اقتصادی دستی دارند، همواره در حال افزایش بوده است. برخی از تحلیلگران اروپایی، این طبقه خاص در ایران را با الیگارش‌های روسیه مقایسه می‌کنند که در پایان دوران شوروی از راه فساد به ثروت‌های افسانه‌ای دست یافتند.

مازاراتی در خیابان فرشته تهرانخودرو مازراتی - Maserati - قیمت حدود 1.900.000.000 تومان

یکی دیگر از کاربران شبکه اجتماعی به این صفحه در فیسبوک واکنش نشان داده و گفته است. نقل قول: : «پول‌دارهای تهران» پیجِ رسمی بزنند. بزنند که چی مثلن؟ که عقده‌های حقارت خودشان و ماشین‌های میلیاردی و ... را بزنند توی صورت کسانی که هشت‌شان گروی نهِ‌شان است. بله بله! شما هم در قلبِ تهرانِ عاصی جکوزی و فیلان دارید و بقیه ندارند. آفرین! تهوع عبارتی‌ست عاجز؛ از بیان آن‌چه در گلوی آدم بعد از دیدن این عکس‌ها بالا و پایین می‌رود.»

اما سایت‌های داخلی پخش‌کننده خبر البته بخشی از این سبک زندگی را مربوط به شرایط اخیر می‌دانند و به گفته تابناک: «برخی از تحلیلگران اروپایی، این طبقه خاص در ایران را با الیگارش‌های روسیه مقایسه می‌کنند که در پایان دوران شوروی از راه فساد به ثروت‌های افسانه‌ای دست یافتند.» این سایت به نقل از گاردین نوشته است که «تحریم‌ها و دور زدن آن‌ها همراه با برخی تصمیم‌های نادرست اقتصادی، تورم بالا و رشد نقدینگی، باعث شده عده خاصی ثروت یک ملت را چپاول کنند.»

تعدادی از تصاویر منتشره شده در این صفحه را به همراه قیمت تقریبی آنها در بازار ایران را در زیر مشاهده کنید !!!!

زندگی بچه پولدارهای تهرانی به نقل از اینستاگرام + تصاویرپورشه - 911 - 2013 - قیمت 1 میلیارد و 300 میلیون و 1 میلیارد و 700 میلیون تومان

عکس هایی از پیج بچه پولدارهای تهران - تصاویر ماشین ها و لوازم گران قیمت به همراه قیمت تقریبی در بازار ایران

ماشین مدل بالا در تهران

تصاویر ماشین های گران قیمت و بچه پول دار تهران

تصاویر ماشین های گران قیمت و بچه پول دار تهرانخودرو مازراتی - Maserati - قیمت حدود 1 میلیارد و 900 میلیون تومان

تصاویر ماشین های گران قیمت و بچه پول دار تهران تصاویر ماشین های گران قیمت و بچه پول دار تهرانپورشه کایمن - حدود 500 میلیون تومان

تصاویر ماشین های گران قیمت و بچه پول دار تهرانلامبورگینی مورسیه لاگو - حدود 2 میلیارد تومان

تصاویر ماشین های گران قیمت و بچه پول دار تهران

تصاویر ماشین های گران قیمت و بچه پول دار تهران قصر روما رزیدنس در کامرانیه تهران - قیمت هر واحد 1000 متری حدود 23 میلیارد تومان !!

تصاویر ماشین های گران قیمت و بچه پول دار تهرانخودرو استون مارتین - حدود 4.5 میلیارد تومن

تصاویر ماشین های گران قیمت و بچه پول دار تهران

تصاویر ماشین های گران قیمت و بچه پول دار تهران

ساعت AP Gang - حدود 100 میلیون تومان !!

ساعت AP Gang - هر عدد حدود 100 میلیون تومان !!

تصاویر ماشین های گران قیمت و بچه پول دار تهران خودرو مازراتی - حدود 2 میلیارد تومان

بچه پولدار تهران

بچه پولدار تهرانخودرو پورشه - 1 میلیارد و 300 میلیون تومان

بچه پولدار تهرانخودرو فراری جنجالی - حدود 8.5 میلیارد تومان !!

بچه پولدار تهران

خودرو مازاراتی - حدود 2 میلیارد تومان

بچه پولدار تهران

عینک آفتابی - 25 میلیون تومان !

بچه پولدار تهرانخودرو فراری - حدود 8.5 میلیارد تومان

بچه پولدار تهران

بچه پولدار تهرانساعت مچی Hublot Ceramic King Gold - قیمت : 800 میلیون تومان !!

بچه پولدار تهرانمازراتی - حدود 1.5 میلیارد تومان

ساعت رولکس Rolex اصل - قیمت 15 میلیون تومان

ساعت رولکس Rolex اصل - قیمت 15 میلیون تومان

خانه گران قیمت

خودرو آئودی

خودرو آئودی و ساعت - جمعا حدود 500 میلیون تومان


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(17013 امتیاز , میانگین: 3.1 از 5)  
 • برچسب ها:
 • بچه های پولدار
 • تصاویر
 • اینستاگرام
 • ماشین گران قیمت
 • پارتی

۶۹۴ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
ir
Soroush | ۲ ماه پیش
من خودم هدف دارم که تا 70% هدفمم پیش رفتم هدفمم تاسیس شرکت فناوری اطلاعات شما حتی با 100 هزارتومن هم میتونین آینده ای بسازن که خودتون از تعجب معذرت میخوام شاخ در بیارین ولی باید هدف داشته باشین من هدفمو بخاطر خودم انجام نمیدم بخاطر آینده انجام میدم که اگه یه روزی تشکل خانواده دادم خانوادم نخوان تو شرایط بحرانی سختی قرار بگیرن من خودم از قشر یه خانواده نسبتا فقیری بودم ولی الان دارم پیشرفتمو میبینم به هدفم فقط 2-3 قدم فاصله دارم
پس دوستان هدف داشته باشین اگه هدف داشته باشین به هرچی که بخواین فقط باید تلاش کنید
درسته سخته ولی ارزششو داره نتیجه سختی کشیدنتونو میبینین امیدوارم همه در زندگیشون پیشرفت کنن ????
۰
۰
 
 
ir
احمد | ۳ ماه پیش
بد بختها دیدگاهی ندارند
۰
۰
 
 
ir
لاله | ۳ ماه پیش
خدا بهشون بیشتر بده ما که حسود نیستیم
۱
۰
پاسخ ها:
  ir
  Erfan | ۳ ماه پیش
  واقعا از ته دل گفتی این حرفو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  ۰
  ۰
 
 
ae
محمد | ۴ ماه پیش
واقعا متاسفم،تحریم ها و گرانیهای اخیر قشر ثروتمند جامعه رو با وجود چهار پنج برابر شدن قیمتها ثروتمندتر و طبقه متوسط رو روز به روز فقیرتر کرد،امیدوارم این اوضاع از اینی که هست بدتر نشه
۰
۰
 
 
de
دختر کش | ۶ ماه پیش
منم از پولدارا خوشم نمی یاد
۰
۰
 
 
ir
آسایش | ۷ ماه پیش
راستش با یه دختر پولدار ازدواج کردم بخیال اینکه منم شریک میکنه در آخر فهمیدم این ها مواظب پول هاشون هستن طوری که هزینه باد ماشینشم یادداشت میکنه آخرش گفتم غلط کردم و فرررررا
۰
۰
 
 
ir
زهرا | ۸ ماه پیش
خوشبحال شون کاش خدابه ماهم بده
۱
۰
 
 
ae
رضا | ۱۱ ماه پیش
سلام.من ساکن خرمشهر هستم من این حرفا رو از ته دلم میگم من اینجور ادمی نیستم کارم ازاد خودم کل مخارج زندگی خودمون میدم پدرم مشکل مهره کمر داره دیسک با این همه مشکلات و سختی گفتم بزار ازدواج کنم سنم 25سالم دختری که باهاش عقد کردم منو بازی داد و الان دارم مهریه میدم با سکه 4ملیون اگه برم زندان خانواده ام دیگه کسی رو ندارن ممنون میشم اگه کسی کمک کن دست شما درد نکنه بیشتر توکلم به خداست .
۰
۱
 
 
fr
ali | ۱ سال پیش
امیدوارم همه پول و سلامتی و ارامش و اسایش داشته باشند انها که پول دارند خداوند بهشون داده شاید کسانی هم باشند که به دیگران کمک کنند که ما خبر نداریم من خودم با حال اینکه بیمار و گرفتار و ناتوانم پولی هم ندارم شاید کسی دلش نخواهد بهم کمک کند چه ارزشی دارد به خاطر ابرویم هم که شده درخواست کمک کنم وهیچ کس هم جوابم را ندهد؟
۰
۱
 
 
ir
دنیا | ۱ سال پیش
چقدر خوشتیبه خوشم اومد عشقه
۰
۰
 
 
ir
زینب | ۱ سال پیش
خوشم اومد.
دمشون گرم.
۰
۰
 
 
ir
ندا | ۱ سال پیش
خواستم شماره همراهم بزارم واسه بچه پولدارها البته اگه دلشون اومد جیبشون تکون بدن قرض بدن نمی خوام کمک کنند. من شب عید گوشی م بخاطر تامین لباس عید بچه م و خوشحال کردنش فروختم. فک کنم تو خونه همه شماها یه بچه پیدا میشه حالا بچه خواهری برادری که بدونید چقدر دوست داشتنی هستن. اگه دوست داشتید یه نیم نگاهی هم به زیردستاتون بندازید. همیشه عشق و حال نیست همیشه جوونی نیست بالاخره یه جایی انسانیت کنید خدا هم یه جایی دستتون می گیره. به هیچی اعتقاد نداشته باشید به خدا که دارید.
۰
۱
 
 
ir
ندا | ۱ سال پیش
سلام داشتن مهم نیست اینکه چی داری و نداری. مهم انسانیت وجدان. اینکه آدم عوضی نباشی و اینکه نخواهی با پولت که بخواهی به یه بدبختی کمک کنی ازش سواستفاده کنی. من خودم الان ماههاست بخاطر 5 میلیون درگیرم ولی به هر کس رو می زنم می خواد سواستفاده کنه بنابراین خودم سپردم به خدا. گاهی محتاج نون شبم هستم برای پسرم برای مادرم. برای من مهم نیست کی داره کی نداره مهم انسانیت که بتونه بدون توقع کمک کنه. برای کسی که عینک 25 میلیونی به چشمش می زنه 5 میلیون پول خوردش. بهرجهت دنیای ما آدما یک دنیای حیوانی شده نه انسانیت.
۰
۰
 
 
ir
فری | ۱ سال پیش
این دوستمون که مقاله رو نوشته یک مقدار یکطرفه به قضیه نگاه کرده. من منکر این نیستم که یکسری از طریق رانت یک شبه پولدار شدن اما خیلی از کسانی که الان پولدار هستند به خاطرش 30 سال زحمت کشیدن، روزهای تعطیل کار کردن میدونستن پولشونو کی تو چه کاری بزنن تا سود ببرن. لطفا نگین همه پولدارا توبازار سیاه و مفاسد اقتصادی دست دارن. لطفا کمی تفکر
۰
۱
 
 
ir
ساراگیلان25 | ۱ سال پیش
غصه خوردم
۰
۰
 
 
ir
ساراگیلان25 | ۱ سال پیش
خداییش حال کردما خیلی زیبا بود.خدا این زیبایی هارو نگیره از ما لا اقل برا چن دیقه ضربان قلبم رفت رو هزار
۰
۰
 
 
ir
ه | ۲ سال پیش
حسودا چشم ندارین راحت زندگی کردن دیگران رو ببینید
۰
۰
 
 
ir
فاطمه | ۲ سال پیش
به نظر من اون کسایی که به اینجا رسیدن بهاش رو پرداختن دمشون گرم درود به شرفشون وای بر ما شما که از حسودی دارین نینیرین و جنبه ندارین
۰
۱
 
 
ca
gholumi | ۲ سال پیش
خیلی جالبه .. طرف از بی پولی و اختلاف طبقاتی شاکیه بعد عین خودش جلو روی من از یه رذلی که اصلا اسمشو نمی شه گذاش انسان همین آدم پول میگیره میره تو دادگاه گواه دروغ می ده! بعد پش سر پولدار جماعت می گه فلان بلان .. خو خود کرده را تدبیر نیست با این انسانیتتون! بعد ادعای دیندار و پاکدامنیشم می شه واسه ما! حالا بشین حال کاری که کردیو ببر ... با این تصمیماتی که واسه ما گرفتین! لیاقتتونو خودتون نشون دادین دیگه!
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  فاطمه | ۲ سال پیش
  پولدار شدن بستگی به طرز تفکر داره که برای شما... لیاقت اصلا میدونی چیه؟
  ۰
  ۰
  ir
  فاطمه | ۲ سال پیش
  به نظر من پولدار شدن بستگی به طرز تفکر و لیاقت داره هه صبر کن میدونی لیاقت چیه
  ۰
  ۰
 
 
ca
gholumi | ۲ سال پیش
خیلی جالبه .. طرف از بی پولی و اختلاف طبقاتی شاکیه بعد عین خودش جلو روی من از یه رذلی که اصلا اسمشو نمی شه گذاش انسان همین آدم پول میگیره میره تو دادگاه گواه دروغ می ده! بعد پش سر پولدار جماعت می گه فلان بلان .. خو خود کرده را تدبیر نیست با این انسانیتتون! بعد ادعای دیندار و پاکدامنیشم می شه واسه ما! حالا بشین حال کاری که کردیو ببر ... با این تصمیماتی که واسه ما گرفتین! لیاقتتونو خودتون نشون دادین دیگه!
۰
۰
 
 
ir
... | ۲ سال پیش
الان من پسرم . من اگر بزرگ بشم . خیلی تلاش میکنم تا پول به دست بیارم . اگه خدا به من زیاد برسونه حتا به فقیر ها و نیازمندان کمک میکنم . و نیکی در راه خدا . و...
۰
۰
 
 
ir
دختر پاییز | ۲ سال پیش
امیدوارم بهشون خوش بگذره و اونایی که ندارن براشون مهیا بشه
اما بچه ها از همه مهمتر اینه که ماها یاد بگیریم همدیگرو قضاوت نکنیم...
ما حتی اینارو یه بارم از نزدیک ندیدیم بعد اقا یا خانوم محترم شما از کجا میدونی که راهی ک ازش پول بدست اورده حلال نیست؟
#مرگ_بر_فضاوت
۰
۰
 
 
ir
ناشناس | ۲ سال پیش
من اول عکسارو دیدم گفتم بابا ایناکه چیزی نیست بعد زیر عکسارو که خوندم نمیدونم چرا ولی خیلی ناراحت شدم ولی نوش جونشون ما که بخیل نیستیم باباهاشون زحمت کشیده ایناهم استفاده میکنن بابای ماهم تا میتونه زحمت میکشه
۰
۰
 
 
ir
خانومی | ۲ سال پیش
اقا اخرتم مال ایناست ما که تا الان خدا خدا کدیم چی شده اونایروکه داشتیمم گرفت
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  بی نام | ۲ سال پیش
  ناشکری نکن
  ۰
  ۰
  ir
  نوید | ۱ سال پیش
  خدا دست از سر ما برداره و اذیتمون نکنه. کمکش رو نخواستیم. چه شکری بود که بخواد ناشکری باشه
  ۰
  ۰
 
 
ir
زهره | ۲ سال پیش
همین که عشقم کنارمه از صدتا از این ماشینا و عینکا بیشتر می ارزه ..اینا پول دارن ولی همیشه تنهان ..فدای عشقم بشم که صبح تا شب برای دو تومن کار میکنه ولی قشنگیش اینه که همو داریم و شادیم..خدا کمک کنه همه جوونا رو خدا ببین
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  الله یار | ۳ ماه پیش
  هههههههههههههه اینا تنهان!!!!!!!؟؟؟
  خدا شفات بده
  خخخخخخخخخ پولدارا تنهان
  ۰
  ۰
 
 
ir
زهرا | ۲ سال پیش
من بابام کارگره ولی خودم کارمیکنم وخرجای حسابی ام میکنم نوش جونم چون زحمت کشیدم واسش واسه اونام همینجورپول عرضشونومیخورن
۰
۰
 
 
ir
زهرا | ۲ سال پیش
چراقضاوت میکنین مگه خدایین؟اگه حتی یه نفرشون باتلاش وحلال ثروتمندشده باشه شمایی ک دارین تهمت میزنین پاتون گیره اگه پولدارشده ازراه حلال حقشونه عرضشوداشتن اگرم ترث رسیده بازم حقشونه شماهام الان برین تلاش کنین عرق بریزین بچهاتون راحت زندگی کنن اگرم حرومه خداجوابشونومیده بهشتوازشون میگیره ثروته ابدی حسرت این دوروزونخورین شماهایی ک میگین حرومه پولشون میخام ببینم شمااگه ی پول گنده بتون برسه خوشحال میشین کسی بتونتهمت بزنه دوس دارم ببینم چجوری خرجش میکین
۰
۱
پاسخ ها:
  ir
  مهدیmahdi | ۲ سال پیش
  هیچ کس با پول حلال تا اونجا نمیرسه....اگه قیمت شغل های ایرانی دستت باشه بهتر میدونی نهایتش اینجا دکتر میتونه وحقوقش زیاده بقیه زیادش 5تون
  ۰
  ۰
 
 
ir
zohreh | ۲ سال پیش
مرگ همه هستی رابه یک چشم نگریسته و سرنوشت انها رایکسان میکندنه توانگر میشناسد و نه گدا
۰
۰
 
 
ir
جواد بهنام پور | ۲ سال پیش
سلام برادر دنیا و اخرت مال پولدارهاست من بوی پول به چه درد این مریم می خورم لااقل پولدار دست چند نفر میگ یره کمک میکنه و اخرتش درست میس کنه ادم اگه از لحاظ مالی تامین نباشه اخرتش رو هم نمیتونه درست کنه این حرفها برای خر کردن من وشماست که می گویند مال بدرد نمیخوره
۰
۱
 
 
ir
مونا | ۲ سال پیش
افسردگییییییییی گرفتم خدااااااااااااا
ااااااااا......
..........تیمار
ستانی نشم خیلیه.......
۰
۰
پاسخ ها:
  ناصر | ۲ سال پیش
  افسرده چرا؟ اونا حالشونو میکنن ماهم افسرده بشیم؟؟ خدا رو شکر تنمون سالمه. باور کنید من خیلیاشونو میشناسم تک وتنها شبو صبح میکنن. اینا هم چند روزس بعدش باید خودوشن پول درارن تا بتونن زندگی کنن. عادت کردن به بخور بپاش
  ۰
  ۰
 
 
ir
ساتیا | ۲ سال پیش
درود بر شما دوستان عزیز
نگران نباشید حرصم نخورید
هیچ کدومشو نمی تونن با خودشون ببرن اون دنیا
هههههه
بدنی که انقدر بهش می رسن و باشگاه و رژیم و ... روزی می یفته روی سنگ غسالخانه
دور از جون همه ولی آخر زندگی همش همینه
هرچی تو دنیاست از بین می ره چه کم چه زیاد
ولی هرچی میفرستیم پیش خدا برای همیشه باقی می مونه ... چه کم چه زیاد ...
به نظر من ثروت خیلی چیز خوبیه ولی ای کاش دست همه مردم بود نه فقط یه قشر خاص
خدا رو بر داده ها و نداده هایش شکر
۰
۰
 
 
ir
محمد | ۳ سال پیش
خدایا اونی رو که میخوام بهم برگردون.پول وثروت واسه اینا
۰
۰
 
 
ir
معراج | ۳ سال پیش
سلام روزی پدران دزدتان تمام دارایی این مملکت راغارت کردندوحاتاشما که بااین دزدی هایتان کشور رابه فاحشه خانه ای تبدیت کردید که عکس هایی از دادن ها وکردن هایتان می گذارید درود به غیرتتان خوک های پست که حتی دراین شرایط هم دردی با انسان های شریف را بلد نیستیدشما مثال تف سر بالا اید که اگر در زندگی شما جستوجوشود پدرانتان شاید از سران البته بهتر است بگوییم ازسدان یاسگاناین مملکت انددرود برشما دزدان که خوب می دزدید وهیچ کس نیست جلوی دزدیتان را بگیرد.ومامتاع الدنیا الا قلیل
۱
۰
 
 
ir
عسل | ۳ سال پیش
مام زندگی میکنیم یا ایناااااااااااا
ااااااااااااااا
ااااااااااااااا
ااااااااااااااا
ااااااااااااااا
ااااااااااااااا
ااااااااااااااا
ااااااااااااااا
ااااااااااااااا
ااااااااااااااا
ااااااااااااااا
ااااااااااااااا
ااااا
۰
۰
 
 
ir
ایدا جووووووون | ۳ سال پیش
عینک 25 میلیونی و مبخوام چیکار همون 25 تومنی کارمو راه میندازه
۰
۰
 
 
us
علی اصغر | ۳ سال پیش
خوشابحال ماملت بت دیروزکجاامروزکج
ا
۰
۰
 
 
ir
شيرين | ۳ سال پیش
نوش جونشون. زندگي همينه ديگه. قرار نيست همه مثل هم باشن. فقط اميدوام اينا با اين همه مال و منال دستي توي كاراي خير داشته باشن.
۰
۱
 
 
ir
سیدمحمد امین | ۳ سال پیش
امام علی میگه خداوند ثروتمندان را لعنت میکند و به آنها عذاب دردناکی میدهد هرچند که ثروتشان رااز راه حلال بدست آورده باشند.چون در جامعه فقیر داریم ...پس وای به حال پولدارا وای وای وای
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  نام | ۴ ماه پیش
  امام علی هیچوقت همچنین حرفی نزده اتفاقا اماما گفتن پول به اندازه اش خوبه
  ۰
  ۰
 
 
us
کوروش | ۳ سال پیش
دوستان عزیز ای کاش دست تقدیر برای جوان 25 ساله ی مبتلا به سرطان به گونه ای رقم می خورد که به خاطر نداشتن هزینه ی جلسه ی دوم شیمی درمانی جانش را ازدست نمی داد... نمیدانم آیا این بچه پولدار ها درد کشیدن یک بیمار سرطانی را از نزدیک دیده اند یا نه... ببخشید بعیده که با عینک 25 میلیونی بشه این دردها رو دید.... 
۰
۰
 
 
ir
علی | ۳ سال پیش
اونا رو ولش خدا روزی رسونه
همه چی پول نیس که .........
اونا همشون کیفیرن خودمونو عشقه
والاااا
۰
۰
 
 
ir
میلاد | ۳ سال پیش
و در پایان چن نکته
اگر دوست عزیزی هست که از ثروت مندان که احیانا حرف بندرو میبینه به نظر من بسته باشه اون چشمی که نتونه بیبنه خشت خونه نباشه ولی باز باشه چشمی که همیشه اشکالات زندگیتو بگه
2-اگر به شما بگن همینجوری بدون هیچی دستتو بکش روکاغذ اتفاقی نخواهد افتاد در همین حلا خودکارم به تنهایی قادر به نوشتن نیست در بحث خلق چیزی هم اراده تو و عمل تو و هم اراده خداوندو عمل اون دخیله و اینو همیشه در گوشه ذهن داشته باش
امید وارم موفق و موید باشید وبه امید روزی که بشر ازین بی معنایی بیرون بیاد
۰
۰
 
 
ir
M.K | ۳ سال پیش
عدل خدا رو هم دیدیم
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  علی | ۳ سال پیش
  خدا به هر کسی اگر چیزی میدهدچیزی را میگیرد پس هیچکس معلوم نیست که زندگیش چه جوریه
  ۰
  ۰
 
 
ir
سجادارشدی | ۳ سال پیش
زندگی خودمون بهتره
۰
۰
 
 
ir
دانیال | ۳ سال پیش
خوشنودم که فرزندان سرزمینم در اسایش و راحتی زندگی می کنند،خوشحالم که ی ایرانی به جای اینکه زیر خط فقر باشه،بهترین زندگی رو داره،برین حالشو ببرین.
امیدولرم روز ب روز ب پولدارها اضافه شوندو خوشبحالشون
۰
۱
 
 
ir
... | ۳ سال پیش
خدا بعداً چي جوري جواب طبقه مستضعفُ مي ده؟ چي جوري از عدالتش حرف مي زنه؟ يكي از نداريُ برا سير كردن شكمش به گناه مي فته، يكي هم از داشتن زياد. هر دو تاشونم مي رن جهنم. اين چه عدالتيه!!!!!
۰
۰
 
 
ir
امید | ۳ سال پیش
بابا بیخیال اگه از راه راست و حلال باشه نوش جونشون. اکثرا ارث و میراثه. بعدم میخوام چیکار ساعت 25 میلیونی با ساعت 25 هزار تومانی شیک هم میشه سر کرد.
۰
۱
 
 
ir
امید | ۳ سال پیش
بابا بیخیال اگه از راه راست و حلال باشه نوش جونشون. اکثرا ارث و میراثه. بعدم میخوام چیکار ساعت 25 میلیونی با ساعت 25 هزار تومانی شیک هم میشه سر کرد.
۰
۱
 
 
ir
فاطیما | ۳ سال پیش
باباجان از قدیم میگن اگه دارا باشی سارا واس خودش میاد شوهر ننه منم اگه ازاین ماشینا داشت زن بابام میومد زنش میشد خخخخ
۰
۰
 
 
ir
فاطیما | ۳ سال پیش
اقاجان مابه همین پرایدم راضی هستم اصلا چرا پراد پیکان خودمون به اونم راضی هستیماگه میخوان با انگشت نشونتون بدن واسه پز با پیکان برید خیابون فرشته تهرانفقط بجای مارک پیکان مارک بنز بزنید جلوش خخخخخخخخخخخخخ
۰
۰
 
 
ir
علی | ۳ سال پیش
اینا همون تازه به دوران رسیده های تهرونن تو تهرون ادمایی هستن که صد برابر اینا مال و اموال دارن ولی به روی خودشونم نمیارن
۰
۰
 
 
ir
خواجه | ۳ سال پیش
بعضیها چقدر فقیرن که فقط پول دارن...الهی آنکس را که مال دادی منال ندادی یا مال دادی آبرو ندادی یا سلامتی ندادی یادر تحیرم آنکس را منال دادی و عزت و آبرو مال اندک چه کس را سلامتی دادی و منال و مال و آبرو ومقام و منزلت هم در این دنیا و هم در آخرت ؟
۰
۰
 
 
ir
امیر | ۴ سال پیش
همه جاشون تو ی قبر تنگه چ پولدار چ فقیر
۰
۰
 
 
ir
erfan | ۴ سال پیش
افسوس کار آدمای ضعیف اما حق میدم الان از راه حلال سخت بشه به این چیزا رسید اما شدنی هر چه قدم سخت باشه جای این که بشینید زمین زمانو فحشو لعنت بدید سعی کنید تغییر ایجاد کنید من پنج سال پیش از یه زیر پله شروع کردم اونم با قرض ولی الان تو لاهیجان سه تا پیتزایی دارم من با دیدن صحبت های الانتون یاد خودم افتادم اما حلال جلو برید شدنی به امید روزی که همتون حس الان منو داشته باشید دوستان هرکی هم تمایل داشت ایمیل بزنه آدرس بدم به صورت رایگان از همتون پذیرایی بشه موفق و سربلند باشید
۰
۱
 
 
ir
الهه | ۴ سال پیش
کی گفته هر کی پولداره تن سالم نداره آرامش نداره پس این همه فقیردلخوشن؟نه برادر من نه خواهر من فقیرا همه علاوه بر گشنگی و بی پولی بی لباسی تن سالم هم ندارن اینقدر فقرا هستن که بیماری های عجیب غریب دارن لاعلاج و خوب نشدنی بازاینا پول دارن مریض شن میرن اونور گداگشنه ها چی؟مریض میشن میمونن تا بمیرن نوش جونشون پولدارا برن زندگی کنن فقیرا هم برن بمیرن الکی خودتونو توجیه نکنین هککون میریم زیر خروارها خاک درسته ولی اونا با سیری از همه چی میرن و ما با حسرت به دلی کجامون شبیه همه؟
۰
۰
 
 
ir
امید | ۴ سال پیش
گول ظاهر اینارو نخورین .خدا به بندش هرچی بده دراعوض یه چیزی مگیره از بندش فقط خدارو شاکرم تن سالم دارم هیچی دنیارو حاضر نیستم با سلامتی خودم اعوض کنم .
۰
۰
 
 
ir
مهديه | ۴ سال پیش
بياين حسادت نكنيم . ولي از خدا مي خوام ما هم از اين فقر و تنگدستي خلاص بشيم . خوبه كه همه پولدار باشن پول خوبه . خدا كنه كه خدا به ما هم رزق و روزي فراوان بده با دل خوش و تن سالم . خدا كنه ما هم در رفاه زندگي كنيم خسته شديم از مستاجري . بي پولي . دعوا سر بي پولي . خسته شدم كه دهم ماه نشده حقوق تموم ميشه . خسته شديم از قصد و وام . خسته شدم از شرمندگي شوهرم . اه اه اه خدايا كمك كن خداي مهربان اي رزاق كمك كن . خدايا به جوونا كمك كن . خيلي خسته ام از تنگ دستي
۰
۰
 
 
ir
ن | ۴ سال پیش
حضرت علی میگ مال دنیا تواین دنیا صاحبشو گرامی میداره تو اخرت خار میکنه.خدایی ناسپاسی نکنین تاحالا شنیدین خدا ازبنده هاش عذر خواهی کنه؟؟پس حالا بشنوین امام صادق(ع) در این باره می‌فرمایند: "(در روز قیامت) خداوند، جلّ ثناؤه، همچنان که برادری از برادرش پوزش می‏‌خواهد، از بنده مؤمن نیازمند خود در دنیا، عذر می‏‌خواهد و می‏‌فرماید: به عزّت و جلالم سوگند که من تو را در دنیا از سر خواریت نزد من، محتاج نکردم. اکنون این سرپوش را بردار و ببین به جای دنیا به تو چه داده‏‌ام. او سرپوش را بردارد و گوید: با این عوضی که به من دادی مرا چه زیان اگر آنچه را در دنیا از من گرفتی1
۰
۰
 
 
ir
A M I R | ۴ سال پیش
دوستای عزیزم مردم مهربونم اینا بولدار نیستند . تازه به دوران رسیده هستن شخصیت ادم بولدار اجازه به خودش نمیده بز بده
۰
۰
 
 
ir
مینا | ۴ سال پیش
زر ز آسمان نباریده بر سرش
یا خودش دزد بوده یا پدرش
۰
۰
 
 
ir
ye maye dar ashegh | ۴ سال پیش
سلام کوتاه و مختصر عرض کنم که با بول نمیشه همه چیو داشته باشی من خودم خیلی مایه دارم اما عشقم ازدواج کرده الان حاضرم تمام داراییمو بدم تا بتونم داشته باشمش ولی حیف که الان نمیتونم داشته باشمش
۰
۱
 
 
ir
متین | ۴ سال پیش
خدا روزی آدمای فقیر رو به آدمای پولدار میده که اونا روزی آدمای فقیرو بهشون برسونن واسه همین اسلام میگه خمس مال بدین ولی ای کاش پولدارای تهرانی یک کم انسانیت داشتند و میدیدن که توی تهران چند نفر آدم زیر خط فقر هستند،نه اینکه فقط به فکر خوش گذرونی باشن و...
۰
۱
 
 
ir
قاطی پاطی | ۴ سال پیش
مردم اینقدر حسود نباشید خوب دارنگی و برازندگی .....
توی سوره بقره نوشته خدا به هرکسی که بخواد بی انداره عطامی کند ....
۰
۱
 
 
ir
شیوا2015 | ۴ سال پیش
خدایااااا سکوتم ازرضایت نیست ..........ولی دلم هم اهل شکایت نیست.....این نیزبگدرد..تنها چیزیه که نفسای خستم هجی میکنه
۰
۰
 
 
ir
armytys | ۴ سال پیش
اگه اینادارن زندگی می کنن ما چیکار می کنیم .
۰
۰
 
 
ir
مریم | ۴ سال پیش
شما میگین عدالت خدا کجا رفته من الان میگم منظور از عدالت خدااینه که همه در توانی هستند که خدارا عبادت کنند واونی که میگه من فقیرم نمرده یه روز دیدی از اینا بولدار شدی بچتم ازاینا بدتر خرج میگکن
۰
۰
 
 
ir
شیوا2015 | ۴ سال پیش
هی خدااااااااا
سکوتم ازرضایت نیستتتتتتتتت
۰
۰
پاسخ ها:
 
 
ir
فاطمه | ۴ سال پیش
اگه پول این چیزا ازراه حلال بدست اومده ک نوش جونشون ولی بد نیست اگه ی سر فقط ی سر ب پایین همین شهرتهرونمون بزنن و واس ی دیقه هم ک شده اون فضایی رو ک دل سنگم اب میکنه ازنزدیک ببینن درکش بماند!!خداشاهده اگه فقط خرج ی شب شامشونو ب این بیچاره ها بدن اوناهم تاچندهفته شباشکم گرسنه سر رو بالش نمیزارن.اگه فقط خرج ی شب مهمونی های انچنانی شونو وقف این بیچاره ها بکنن خرج 1سال این بدبختا تامین میشه!اما افسوس!!چندوقت پیش ی عکس دیدم واس ی مهمونی توشهرک غرب ک 2تاشرط واس ورود داشت:1_داشتن پورشه..2_فقط بایدبچه شهرک غرب باشی!!واین واقعا جای تاسف داره واس کشوری مثل ایران ک ادعای اصالت و قدمت فرهنگش میشه!!ادم واقعا میمونه چی بگه!!
۰
۱
 
 
ir
ابراهیم | ۴ سال پیش
عمر گران می گذرد خواهی نخواهی
سعی بر آن کن نرود رو به تباهی
۰
۰
 
 
ir
محمد | ۴ سال پیش
چی بگم اقا پول دارن که دارن بهترین ماشین وخونه وکوفتو ذهرمار یک دونه ی اینا به اندازه یه ذره سلامتی ارزش نداره خدا به ادم سلامتی بده پول هم اگه کم داد ادم باید به همون راضی بود
۰
۰
 
 
ir
دهه هشتادے .... | ۴ سال پیش
دختر و پسری که شعار میدی پول چرک کف دسته و ازین مزخرفات ...!
شاید برای تو چرک کف دست باشه
ولی برای منی که ی بابای 60 ساله دارم از 6 صبح تا 7 شب میره کارگری زمین مردم رو بیل میزنه چرک کف دست نیس!
حق یه مردی که 40 ساله داره ب خاطر ناموسش و بچه اش کارگری میکنه یه خونه کلنگی درپیت نیس!


فقط کاش لایق این همه زحمت باشیم
کاش .........
۰
۰
 
 
ir
سهیل | ۴ سال پیش
ماشیناشونو وللش غیافه هاشونو بچسب خخخخخخخ
۰
۰
 
 
us
دانیال | ۴ سال پیش
مدرسان شریف
۰
۰
 
 
ir
مهرداد | ۴ سال پیش
نوووووووووووش جونتون ...
۰
۰
 
 
ir
علی | ۴ سال پیش
راستی یه روایت خوندم مستنده از کتابای مرجع خوندم:
وقتی منجی عالم بشریت میاد این کاخ ها و قصرهایی که با فخر فروشی و ظلم به محرومان و بی عدالتی و با پول حروم ساخته شده ویران میکنه.
حتی مساجدی که با ریا ساخته شده چه برسه به این قصر ها.
۰
۰
 
 
ir
علی | ۴ سال پیش
اگه یه روز از زندگیم مونده باشه دوست دارم برم خودرو های بالا تر قیمت ماکسیما و هیوندی و مرسدس خلاصه میلیاردی ها رو آتش بزنم.
مایش یه پیت گازوئییله/بنزین
.
۱
۰
 
 
ir
حسن | ۴ سال پیش
من موندم عدال خدا که ازش دم میزنند کجا است ؟
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  مهدی | ۴ سال پیش
  داداش به عدل خدا چه ربطی داره
  یه جمله معروف هست که میگه انسان ها ممکن فقیر به دنیا بیان ولی نباید فقیر بمیرند از تلاش دست نکش موفق باشی
  ۰
  ۱
 
 
ir
saharbanoo | ۴ سال پیش
اینا مال بابای منه بهشون قرض داده!خخخخ!والا بخداب ماچه خدا واسه هرکی یه زندگی ساخته فقط فک کنم موقعی ک میخواسته زندگی مارو بسازه اعصابش خورد بود بدساخته همه جاش میلنگه زندگیمون ولی بازم خداروشکر ب همینایی ک داریم راضیم!!!ب امید روز ک هیچ فقیری تو ایران نباشه همه مازراتی و پورشه داشته باشن عینک 25 میلونی داشته باشن
۰
۰
 
 
ir
razieh | ۴ سال پیش
سلام
می خواستم بگم
نوش جونتون
پول حلال
کمه یا زیاد فرقی نمی کنه
امیدوارم پول حلالتون برکت داشته باشه
فرقی نمی کنه ساعتت چه قیمتی داره مهم اینه که از ثانیه های عمرمون خوب استفاده کنیم...
موفق باشید
۰
۰
 
 
ir
amir | ۴ سال پیش
حسودی نکنین دیه یه چیزیایی ما داریم که شماها نداریم غصه نخورین
۰
۰
پاسخ ها:
  us
  دیبا | ۳ سال پیش
  ماها مهر ومحبت توی خونمون هست
  ۰
  ۰
 
 
ir
رضا | ۴ سال پیش
مگه داریم
مگه میشه
....
۰
۰
 
 
ir
حسین | ۴ سال پیش
اینقدر حسود نباشید ....
اما بیمعرفتا حالا که خدا به شما داده خب شما هم دست چند نفر دیگه رو بگیرید
۰
۰
 
 
ir
حسین | ۴ سال پیش
این دختر قصد ازدواج نداره.
۰
۰
 
 
gb
arshin | ۴ سال پیش
که چی اخه؟میخواین چی رو ثابت کنین؟پول دارید که دارید به ماچه؟ خدا روزیه ما رو هم داده... فقط دوست دارم بپرسم اگه الان یکی از ته قلبش ناراحت بشه روزی که عزراییل میاد جونتونو میگیره میرید پیش نهی و منکر چی میخواید جواب بدید؟!
۰
۰
 
 
ir
محمد | ۴ سال پیش
خدا هم مال ماس هم مال اینا.
ولی ما کجا اینا کجا؟؟
حساب کردم اگه کل زندگیمونو بفروشیم تازه میشه یک چهارم یکی از این ماشینا
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  لبخند! | ۴ سال پیش
  یک چهارم؟
  یک دهم زندگیمونم بفروشیم به یکی ازین ماشینا نمیرسه!
  یکی اونقد داره که سیر شده از پول!
  یکیم نون شب نداره!
  مرسی خدا
  ۰
  ۰
 
 
us
shams | ۴ سال پیش
اخه درسته اینا عینکه 25 میلیون تومانی بزنند ما 500 هزاریشو نتونیم بخریم
۰
۰
 
 
ir
Arshad | ۴ سال پیش
بندگان درجه 1 خدا
۰
۰
 
 
ir
mohsen17484141 | ۴ سال پیش
خخخخخخخخخخخخخ خیلی ام عالی ما که خرم نداریم اما نوش جونشون
۰
۰
 
 
ir
سایه | ۴ سال پیش
به من چه پول دارن خودمم پول دارم ولی زیاد روی نمی کنم
۰
۰
 
 
ir
جواد ابراهیمی | ۴ سال پیش
عاقبت خاک شود حس جمال منو تو / خوب و بد میگذرد وای به حال منو تو / قرعه امروز به نام منو فردا دگری / میخورد تیر عجل بر پرو بال منو تو / مال دنیا نشئد سد ره مرگ کسی / فرض کن کل جهان باشد مال من و تو
۰
۰
 
 
ir
دانیال | ۴ سال پیش
میدونید چیه؟
اینا با این عکسا خواستن بگن اره ما هرچی میخواییم میتونیم به دست بیاریم
ولی یه سوال آیا غیرت هم میتونید به دست بیارید غیرت بچه های پایین رو دارید؟
ما بچه های پایین تفریحمون اینه بریم تو قهوه خونه و یه قلیون 5 تومنی بکشیم و بیایم بیرون
دو روز دیگه زن بگیریم و بریم پی زندگیمون و برای زنمون مثل خر کار کنیم که زنمون تو آسایش بمونه
آیا عشق به پوله؟
بخدا اگه به پوله قول میدم هیچوقت زن نگیرم
پول شاید بتونه دشمن برات به وجود بیاره ولی معرفت معرفت میاره
پس به جای این همه پول کاش معرفت داشتن
برامم دعا کنید که خانواده زنم اجازه بدن به عشقم برسم اخه زنمو نمیدن بهم قبول نمیکنن ازدواج کنیم :(
۰
۰
 
 
ir
توجه کن | ۴ سال پیش
داره طبقه طبقه میشه میفهمی
۰
۰
 
 
ir
... | ۴ سال پیش
اباد باشی ایران که فقط واسه بعضیا قشنننگ میچرخی اوووووف
۰
۰
 
 
ir
Younes | ۴ سال پیش
خوشحالم که فرزندان سرزمینم در اسایش و راحتی زندگی می کنند،خوشحالم که ی ایرانی به جای اینکه زیر خط فقر باشه،بهترین زندگی رو داره،برین حالشو ببرین.
۰
۱
 
 
ir
امید | ۴ سال پیش
بنده که ندارم ولی هرکی داره لذتش رو ببره کار خوبی کردن دستشون درد نکنه تا دنیا بفهمه که تو ایران هم بچه پولدار هست . بعضی ها میگن عدالت نیست ولی هرکسی زرنگ باشه ومغزش کار کنه تو این سیستم سرمایه داری بی قانون و جنگلی به ثروتهای کلان هم میرسه
۰
۱
 
 
ir
رضا شریفی | ۴ سال پیش
واقعا حال کردم... من بچه رودبارم روستای دشتکان تو روستامون پیکان پیدا نمیشهههه
۰
۰
 
 
ir
alia | ۴ سال پیش
خاک تو سرشون چرا اینقدر گران خریدن من لامبورگینی خریدن 20 هزار تومن تازه چراقاشم روشن میشه
۰
۰
 
 
ir
فاطی | ۴ سال پیش
چه فایده این جیزارو داشته باشی ولی دریغ از یه ذره ارامش وهرکس طرفت میاد به خاطر دارایت هس......
۰
۰
 
 
ir
َAsma | ۴ سال پیش
به شاید پول خوشبختی نیاره ولی آسایش میاره
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  amir | ۴ سال پیش
  درست استفاده کنی خوشبختیم میاره
  ۰
  ۰
 
 
ir
نقی | ۴ سال پیش
ای بابا با اینکه ماشینای من جمعا35 میلیارد تومانه و خونه تو تهرانم هم 99 میلیارد تومنه ولی حاضرم همه اینارو نداشته باشم ولی خدمت داداشم همین الان تموم شه
:(
۰
۰
 
 
us
مهتاب | ۴ سال پیش
سلام به همگی ،به قول دوستمون سرگرم خوندن بودیم پرایدمو بردن ،این اقایون لطف کنن پول یه لاستیک ماشینشون رو بده به من .من توی شهرستان خودمون یه زمین دیدم حدود 40 میلیون تومن بخرم باقیشو واسه ساخت ساز میرم توی نوبت وام انشالله عروسی پسرم اونو کادویی بدم به پسرم خودشون وام بگیرن توی عروسی نوم انشااله خونه دار بشن فقط پسرم الان 3 سالشه بنظرتون وامم تا اون زمان اماده میشه
۰
۰
 
 
ir
محمد رضا | ۴ سال پیش
دوستان عزیز همه اینا رو داشته باشی ولی دل خوشی نداشته باشی به پشیزی هم نمی ارزه ویا سلامتی نداشته باشی دنیا رو هم بهت بدن بدرد نمیخوره من خدا رو شکر گزارم از این که تنی سالم به من وبچه هام دادم وسایه ی پدر ومادر رو بر سرم قرار داده همین کافیه
۰
۰
 
 
ir
بهنام صادقی | ۴ سال پیش
سلا م اینا که چیزی نیست من پیکان خوابیده سالار جوانی مدل59 دارم حالا دل شما بسوزه
۰
۰
 
 
ir
داش ابوالفضل | ۴ سال پیش
اینا غم و غصه شهریه دانشگاه و لباس پاره و فقر و بدبختی رو ندارن تا حالا به خاطر صدتومن جلو اینو اون سرخم نکردن خونشون مثل ما پایین شهر که نه حاشیه شهر نیست ولی بازم ما که هیچی نداشته باشیم غیرت و معرفت داریم تا آخر عمرهم بهش میبالیم آره.
۰
۰
 
 
us
فهيم | ۴ سال پیش
واقعا اينها درد يه جامعه است كه يكي اونقدر داره كه نميدونه چه جور خرج كنه يكي ميره تو زباله ها شكمشو سير ميكنه واي به حال امثال اينا كه اسمشونو گذاشتن انسان.
۰
۰
 
 
us
جواد | ۴ سال پیش
بابا ما که بخیل نیستیم خدا هم به اونا بده هم به ما
۰
۰
 
 
ir
alone.girl | ۴ سال پیش
والا اینا ارزونترین وسیله شون که عینک میشه 25 میلیون
ما با این پول خیای کارا میتونیم بکنیم
اینا انقد پول دارن که نیدونن بی پولی یعنی چی ؟؟؟
نمیدونن وقتی تو جیبت پول نباشه اما نخوای خودتو بشکونی چقد سخته؟؟؟
ماهم آدممیم
نمیگم انقد داشته باشیم
اما ی حدی باشه که بتونیم نیاز روزمره مون تامین شه
۰
۰
 
 
ir
حسین | ۴ سال پیش
به امید اینکه پولدارها هروز بیشتر شوند
۰
۰
 
 
ir
محمد | ۴ سال پیش
ای بابا سرگرم خوندن شدیم پور شمونو برد
۰
۰
 
 
ir
احمد | ۴ سال پیش
خوشحالم که یه تعداد از هموطنام را شاد می بینم. امیدوارم با تندرستی از پولاشون لذت ببرند.
۰
۰
 
 
ir
سجاد | ۴ سال پیش
همه میریم زیر خاک چه امروز چه فردا و چه........ اونایی ک زیادی دارن خدارو فراموش میکنن اونیی هم ک اصلا ندارن فقر هم باعث فراموشی میشه پس سعی کن قانع باشی.همه ما اخرش میریم زیر خاک همینو بس
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  مهدی | ۴ سال پیش
  ما فقیریم،میدونستی بی پولی آدمو کافر میکنه؟؟؟
  ۰
  ۰
 
 
ir
رفیق صمیمی خدا | ۴ سال پیش
بابابه خدا اینا ارزش ندارن.یکی ازنزدیکترین آشناهامون هم همچین سرمایه ای داره یاشایدم بیشتر ولی 1دقیقه فقط 1 دقیقه تو زندگیش آرامش نداره.حالا بماند ک بچه هاش اصلا آدم حسابش نمیکنن.از خدا بخوایین فقط بهتون سلامتی و آرامش بده.یا حق
۰
۰
 
 
ir
z | ۴ سال پیش
خخخخخخخخخخخخ اگه قرارباشه باکارکردن این همه پول بدست بیادپس ایناهمشون رفتن کارگری کردن این همه پول دارن دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟خیل
ی جالب بود
۰
۰
 
 
ir
علی | ۴ سال پیش
دوستان اینا گوشه ای از اون 3000 میلیارد تومن حق من و شماس که نوش جون کردن، الان دارن به خودمون پزشو میدن.
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  مسعود ژاکوب | ۴ سال پیش
  با سلام عزیزم این یی که میبینید اگه خودشونم زحمت نکشیده باشن پدراشون زحمت کشیدن حتی دزدیم کاره سختیه ما الان فروشنده میخواییم واسه فروشگامون ماهی 3 میلیون تومن ولی ماشالاه میخوان بدون کار کردن پول در بیارن پس ادم باید ایندشو خودش بسازه و زحمت بکشه البته با داشتن هدف
  ۰
  ۱
  ir
  مریم | ۳ سال پیش
  نه عزیز هیچکس از زندگیه هیچکس خبر نداره
  ۰
  ۰
 
 
ir
armin | ۴ سال پیش
این دوستانی ک میگن پول بدرد نمیخوره خیلی ببخشیدا ولی این ضرب المثل صدق می کنه ک گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه رؤیمم منو شما هم از این پولا داشتیم همین کارارو میکردیم
۰
۱
 
 
ir
بنی | ۴ سال پیش
پولدار بودن بد نیست، اما آدم باس جنبه پولدار شدنم داشته باشه. این آدما جنبه ندارن.
۰
۰
 
 
ir
مجید | ۴ سال پیش
خدابه اندازه ظرفیت آدم بهش میده اگرچیزی دارن ظرفیتش روداشتن که خدابهشون داده
۰
۱
 
 
ir
نیما | ۴ سال پیش
عاقبت ابن ماشین های گرانقیمت و ثروت که بیشترش از راه حرام بدست امده همیشه به این خوبی پیش نمیرود.نمونه اش کشته شدن چند جوان مست ثروت در بی ام و و پورشه چن روز پیش بود
۰
۰
 
 
us
میترا | ۴ سال پیش
هر کس به طریقی دل ما میشکند بیگانه جدا . دوست جدا میشکند . برو بچه ها این قضیه هم مال ماهاست هم مال بچه پولداراست همه به یه شکل ناراحتی و مشکلات دارن . یادتون میاد وقتی بچه بودیم یکم شلوغ میکردیم تا مامان میگفت الان بابات بیاد میگم حسابتو برسه چقدر میترسیدیم ؟ولی الان بزرگ شدیم و اون ترس با این ترسامون فرق کرده مثلا ترس از صاحب خونه سرتونو درد نیارم منظورم اینه که اینا هم مشکلات دارن شاید بیشتر ماها چون هر چقدر بامت بیش برفت بیشتر .اره و بله اونا مشکلات گنده تری دارن شک نکنید
۰
۰
 
 
ir
مجتبی | ۴ سال پیش
هر آنچه در جستجوی آنی ، آنی
۰
۰
 
 
ir
حمید | ۴ سال پیش
اینقد که پیاده راه میرم شبا از درد پابه زورخوابم میبره...وقتی صبح ها میرم سر کار مجبورم پیاده برم که خرجم زیاد نشه و کفشام هر موقع پاره میشن چسبشون میزنم دوساله با همون کفشام...حالا اینا...
۰
۰
 
 
ir
مهدی حیایی | ۴ سال پیش
واقعا خوش به حالشون ماکه یک سوناتا داریم برایمان بس است.برن خوش باشن.بای.مر30
۰
۰
 
 
ir
جواد | ۴ سال پیش
به نظرمن خدالعنت کنه اون کسانی روکه وضعیت مملکت روطوری کردن که بعضیا مثل زالودارن خون اکثریت مردم رو می مکن وخودشون هروز گنده ترمیشن
۰
۰
 
 
ir
مهسا | ۴ سال پیش
این دنیا کوتاست تا بخوایی از این چیزا لذت ببری وقت مرگت رسیده پس خیلی برای دنیات تلاش نکنو زندگی ابدت آباد کن
۰
۰
 
 
ir
بیژن | ۴ سال پیش
آه, یکی مثل من دنبال یه کاری میگرده که بتونه خرج عروسیش رو جور کنه یکی هم مث اینا تو ناز ونعمت هستن من باید مثل بلدزر درس بخونم آخرم برم کارگری ولی اینا بدون درس پشت بهترین میز ها میشینن.آخه این انصافه!!!!!
۰
۰
 
 
ir
مفلس | ۴ سال پیش
دارندگی و برازندگی !
ما که نداریم، خوب لابدلیاقتشو نداشته ایم، والا
۰
۱
 
 
ir
گم نام زندگی | ۴ سال پیش
ای مردم هرگاه خواستید مالی را به ناحق بدست آورید و یا کسی را از زندگی اش بیازارید و بخاطر نداشته هایش اورا عذاب و یاتحقیر کنید به این بیندیشید که زندگی بر روی زمین کوتاه و به آن اعتمادی نیست
همانند پدرانتان روزی خواهید درگذشت
۰
۰
 
 
gb
کیمیا | ۴ سال پیش
جوووووووووووووو
ن عجب ماشینایی من نظرات روخوندم یه سری از دوستان حر فهایی زدن که خودشونم تو صحت این حرفا شک دارن اینا پول دارن از هر راهی به دست اورن نوش جونشون اگه کار کردن پس زخمت کشیدن اگه کلاه برداشتن بازم زحمت کشیدن پس نوش جونشون شمام انقد تنگ نظر و بدبخت نباشید
۰
۱
 
 
ir
امیر | ۴ سال پیش
ایشالا خدا بهشون بیشتر بده دلیلی نداره چون من ندارم دیگری هم نداشته باشه امیدوارم لذ تشون و ببرن اگه هم تونستن دست بعضی ها رو بگیرن
۰
۱
 
 
ir
ناشناس | ۴ سال پیش
به نظر من کسایی که از خانواده های اصیل باشند یعنی جد اند جد پولدار باشن از این عکسها نمی ذارن بیشتر افراد نوکیسه و افرادی که باباهاشون به برکت تحریمهای چند سال اخیر و از راه های خاصی که میدونم و می دونید میان بر زدند و یک شبه پولدار شدند این عکسها رو می ذارن در واقع دارن ذوق زدگی شون رو به این صورت نشون می دن والا بچه ای که از اول به دنیا اومده و دیده باباش پورشه داره پورشه براش عادیه بچه ای که از اول چشمش رو توی یک قصر باز کرده اون قصر براش عادیه این طور نیست دوستان ؟
۰
۰
 
 
ir
سهیلا | ۴ سال پیش
سلام دوستان
من با دیدن این اولش ناراحت شدم
ولی اینا همه چی دارن دیگه ب نظر من جایی برای تلاش براشون باقی میمونه؟همش سرخوشی تاکی؟روحیشونو از دس نمیدن؟ب نظر من زندگی ما ادمای معمولی شیرین تر هسش.
۰
۰
 
 
us
جوان بیکار | ۴ سال پیش
با درود
زندگی لوکس خیلی خوبه به شرطی که همه داشته بشن .من که برای پیدا کردن یه کار و ادامه حیات جرواجر شدم.
۰
۰
 
 
ir
الهه | ۴ سال پیش
بچه های عزیز سلام من خودم یکی از اقشاری هستم که زیر فقر زندگی میکنم با مشکلات زیاد اما دلیل نمیشه وقتی کسی بتواند خوب زندگی کنه از موقیتهاش استفاده نکند این بچه ها هم دارند از موقعیت خودشان به نحو احسن استفاده می کند اگه غیر این باشه باید تعجب کرد جای بحث نداره از قدیم گفتند دارندگی برازندگی
۰
۰
 
 
ir
سیامک | ۴ سال پیش
اقا خدا خواسته بهشون داده. حالا چیه همه ش این حرفا رو میزنین. خدا به اندازه ارزش و جنبه هر کسی بهش میده. از کجا میدونین اونی که اینطور زندگی رو داره دست به خیر نداشته باشه. به مستمندان و فقیران کمک نکنه.شما تو ذات و فکر طرف هستین بدونین چی میگذره. یک کمی فکر کنیم.یک کمی از حسادت دور باشیم.
۰
۱
 
 
ir
فرشاد | ۴ سال پیش
این کار درستی نیست ثروت خودمون رو به رخ دیگران بکشیم.
اگه تروتمندی,خب خیلی هم خوب,منم تروتمندم و بجای خودش به فقیرا هم کمک میکنم
ولی اینها فقط زندگی این دنیا هستن و این زندگی دنیا هیچ وقت نمیتونه من و امثال من رو قانع بکنه چون من شیعه علی هستم و همچنین تابع دستورات قران که خداوند در قران میفرماید:مواظب باشید این دنیا فریبتان ندهد ,در این دنیابعضی هارو از بعضی دیگر برتری دادیم ولی این دنیا جز بازیچه ای بیش نیست و سرای راستین,سرای اخرت است.
بنابراین ای کسانی که ثروت این دنیارو ندارید,بیاید باهم فکرمون رو عوض کنیم و با توسل به قران و علی و توکل به خداوند اخرت خودمون رو بسازیم...
۰
۰
 
 
ir
سید سعید | ۴ سال پیش
هیچ بدرد نمیخوره من تموم سرمایه هایی که اینا دارنو دارم ..اما افسوس که بچم سلامتیشو نداره ..تو خانوادم یه لحظه ارامش نیس.. پس باید نتیجه بگیریم که :سلامتی باشه .. کافیه .. بیاییم خداروشکر کنیم که سالمیم .. حتی اگر مشکلی در ما هست
۰
۰
 
 
nl
مهرداد | ۴ سال پیش
عیب نداره
بذار خوش باشن
من آینده هیچ وقت غبطه اینارو نمیخورم چون نهایت تلاشمو میکنم و وقتی سرمو گذاشتم زمین راضیم از خودم چون همه تلاشمو کردم باور کنین فقط یه همت قوی میخواد خیلیارو سراغ دارم طرف 30 سالشه بدون کمک از پاپاجونش تونسته یه خونه تو سعادت اباد و یه مغازه تو شهرک غرب رهن کنه فقط 30 سال ! میشه دادا میشه باید زرنگ باشی
۰
۰
 
 
ir
ناشناس | ۴ سال پیش
من فک میکنم پولدارا دو دسته هستن اولی کسایی هستن که اصالتا پولدارن و دومی کسایی هستن که تو بازی روزگار و برخی کارها و رابطه به این ثروت رسیدن! پولدار بودن خوبه خیلی خوب ولی جنبشم باید ادم داشته باشه! من به شخصه از دسته اول خوشم میاد چون هیچ وقت خودشونو گم نمیکنن و همیشه هم دستشون تو کار خیر و صلاحه ولی دسته دوم نفرت انگیزن اونا همونایی هستن که وقتی میرن سوپرمارکت وسیله میخرن و فروشنده عوض پول خرد بهشون آدامس میده کلی دعوا را میندازن که من بقیه پولمو میخوام اونم چند تومن 50تا تک تومنی! بعدشم کلی کلاس میذارن که ما فلانیم بسالیم!!! هممون باید سعی کنیم پولدار باشیم ایشالا با آرزوی موفقیت برای تک تک شما عزیزان و مردم خوب سرزمینم
۰
۰
 
 
ir
سیامک | ۴ سال پیش
آرامش دو گیتی تفسیر این دو حرف است
با دوستان مروت با دشمنان مدارا
در کوی نیکنامی مارا گذر ندادند
گر تو نمی پسندی تغییر کن قضا را
آن تلخ وش که صوفی ام الخبائثش خواند
۰
۰
 
 
ir
ناد علی | ۴ سال پیش
اینا رو که میبینم با اینکه خودم هیجی ندارم همش قسط میدم بیشتر خدا را شکر میکنم و از زندگیم راضیم
۰
۰
 
 
us
mohamad | ۴ سال پیش
ما که زندگی نکردیم بزار اینا بکنن
۰
۰
 
 
ir
علیرضا- تبریز | ۴ سال پیش
آقا از نظر من کارشون هیچ مشکلی نداره خیلیم خوبه آدم 4 تا ماشین خوب میبینه دلش باز میشه. اممممممما به شرطی که
بچه ها نامردی نکنن یکی یه کدوم صد ملیونم بدن به من تا باهم حال کنیم :D ]چاکرتونم هستم ((((:
۰
۰
 
 
ir
hojat | ۴ سال پیش
ماشين و پول بهه دردي ميخوره وقتي تو سالم نباشي
۰
۰
 
 
ir
hojat | ۴ سال پیش
خداوند راضيم به رضايي تو همين كه صحيح و سالم هستم ميتونم يه لقمه نون حلال در بيارم شكرت
۰
۰
 
 
ir
بهروز | ۴ سال پیش
در خوب بودن پول هیچ شکی نیست ولی باید یاد گرفت که چطور از آن استفاده کرد.ما باید یادمان باشد که پول هم جزء ازمایشات خداوند در آخرت است وقتی فرشته ها سر برسند و بپرسند از من نوعی که دست چند نفر راگرفتی می گویم هیچ کس چون ندادی به آن اندازه که دستگیر باشم ولی به آن که داد چه جوابی خواهد داد بیاییم نعمتهای فراوان خدا را قدر بدانیم و همانطور که خدا دست ماها رو گرفته ما هم بیاییم از نظر مادی دست چند نفر را بگیریم. هر چه دارید مبارکتان در راه خیر و خوبی لذت دنیا را ببرید ولی وعده خداوند که همان روز جزا است بترسید که همه فقط با یک کفن دو متری ظاهر می شویم.تشکر
۰
۰
 
 
us
elyas | ۴ سال پیش
خدا رو شکر اونها هم که دارن انگار من و شما داریم بنی آدم اعضای یکدیگرند.......
.....
۰
۰
 
 
ir
فاطمه | ۴ سال پیش
چه خوب میشد به جای غبطه خوردن به مال و منال دیگران به میزان ایمان و اخلاقشون غبطه بخوریم
۰
۰
 
 
ir
یک ایرانی | ۴ سال پیش
اگه ثروت دنیا از راه حلال باشه نوش جونشون.اما اگه از راه حرام باشه وای به احوالشون.گرچه عقل میگه هیچ پول حلالی اینقدرزیادنمیشه
.تازه اگرم باشه در مقابل اینهمه فقرو فاصله طبقاتی جامعه به همه ایران مدیونن.مگه نشنیدی هرکی شبو بخوابه درحالی که همسایش گرسنه بخوابه مسلمان نیس.تازه این دنیارم رد کنیم اون دنیا کلی حساب کتاب داره.هرکه بامش بیش برفش بیشتر.
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  Mary | ۱ ماه پیش
  درسته. اینا ساعت مچیشون 100 میلیون می ارزه. اونوقت منو عشقم، 8 سااااله که به پای هم صبر کردیم ولی هنوز بخاطر مشکلات مالی و بی پولی نمیتونیم باهم ازدواج کنیم... عدالت کجاست؟؟؟
  ۰
  ۰
 
 
ir
مرتضی | ۴ سال پیش
حالا مگه اینها که پول دارن مریضند .که مثلا سرمایه سلامتی مارا ندارند. بابا خدا دوسشون داره پوا بهشون داده ما نه
۰
۰
 
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter