alexametrics
دلگرم
امروز: شنبه, ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ برابر با ۱۰ جمادى الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۲۳ ژانویه ۲۰۲۱ میلادی
سرخطی زدن بدون سرور مجازی بورس
0
زمان مطالعه: 5 دقیقه
سرخطی یک نمونه ثبت سفارش در بازار بورس است که بین معامله گران بورس معروف است ؛ به نوعی از معاملات در بورس که با قیمت لحظه ای در بازار بورس انجام می شود را سرخطی مینامند .

امروزه افراد زیادی به خرید سرور بورس روی آورده اند و میتوان گفت که 85 درصد از افرادی که در بورس هستند از سرور مجازی بورس استفاده میکنند ، این گونه افراد معتقد اند که با سرور مجازی بورس میتوانیم سرخطی بزنیم و اما چگونه بدون استفاده از سرور بورس سرخطی بزنیم؟

سفارش سرخطی چیست؟

سرخطی یک نمونه ثبت سفارش در بازار بورس است که بین معامله گران بورس معروف است ؛ به نوعی از معاملات در بورس که با قیمت لحظه ای در بازار بورس انجام می شود را سرخطی مینامند . برای انجام سرخطی بورس ، سرعت مناسب اینترنت ، پینگ پایین تاثیر بسیار زیادی در موفق شدن شما دارد .

سرور بورس

آیا بدون استفاده از سرور بورس می توانیم سر خطی بزنیم؟

برای اینکه بتوانید در بورس سرخطی بزنید نیاز به یک اینترنت پر سرعت و پینگ خیلی پایین دارید ، شما هیچ وقت نمیتوانید با اینترنت های معمولی نظیر : ADSL , VDSL , شاتل , همراه اول , ایرانسل و ... سرعت اینترنتی برابر 10,000 مگابیت داشته باشید ، این سوال اینجا پیش می آید که چگونه سرعت اینترنت خود را ارتقا دهیم ؟

برای اینکه از همچین سرعت اینترنتی برخوردار باشیم فقط و فقط باید از سرور مجازی استفاده کنیم ، پس سرخطی زدن بدون استفاده از سرور بورس غیر ممکن خواهد بود.

تاثیر سرعت و پینگ در ثبت سفارش :

در بازار بورس کسی رتبه ی بهتری دارد که سرعت اینترنت بالا و پینگ فوق العاده پایینی داشته باشد ؛ سرعت سرور های بورس دایرکت فا از 1,000 تا 10,000 مگابیت بر ثانیه می باشد و پینگ آنها به کارگزاری های بورس 1 میلی ثانیه هست. شما با اینترنت معمولی پینگ کمتر از 30 یا 40 میلی ثانیه نمیتواندی داشته باشید یعنی 40 میل ثاینه طول میکشد تا سفارش شما ثبت شود ولی با سرور مجازی بورس این سرعت ارسال 1 میلی ثانیه هست و می توان گفت همچین پینگی برای بورس فوق العاده است.

سرور مجازی بورس

نحوه کار با سرور مجازی بورس :

این سرور ها با داشتن سیستم عامل ویندوز هیچ فرقی با سیستم خانگی شما ندارد و کاملا شبیه است . تنها فرق بین کامپیوتر شما و سرور بورس در سرعت اینترنت و پینگ است . سرور های بورس به صورت 24 ساعت از شبانه روز روشن هستند و هر موقع که نیاز داشتید میتوانید به سرور متصل شوید و از آن استفاده کنید. برای استفاده از این سرور ها نیازی به اینترنت پر عت ندارید و با همین اینترنت های معمولی میتوانید به سرور متصل شوید و آن را مدیریت کنید. با سرور مجازی هر چقدر فایل که دانلود یا آپلود کنید هیچ حجم اینترنتی از شما کم نخواهد شد فقط در صورتی که داخل محیط خود سرور باشید. دایرکت فا هیچ محدودیتی برا این نوع سرور ها قائل نشده است و شما میتوانید بی نهایت فایل دانلود و آپلود کنید.

چگونه به سرور متصل شویم ؟

سوالی که اغلب دوستان از ما می پرسند این است که چگونه به سرور بورس متصل شویم ؟ شما برای متصل شدن به سرور مجازی بورس باید از نرم افزاری به نام remote Desktop استفاده کنید.

پس از خرید سرور از دایرکت فا ایمیلی برای شما ارسال خواهد شد که حاوی دسترسی سرور است ، این دسترسی شامل : ip / user / pass هست که این اطلاعات را باید هنگام متصل شدن به سرور در نرم افزار remote Desktop وارد کنید ، در سیستم عامل های ویندوز این نرم افزار به صورت پیشفرض وجود دارد ولی برای گوشی تلفن همراه باید نرم افزار مربوطه را دانلود و نصب کنید.

آیا با گوشی موبایل هم میتوان به سرور بورس متصل شد ؟

بله ؛ شما چه با کامپیوتر و چه با موبایل می توانید به راحتی به سرور متصل شوید و از طریق آن سایت کارگزاری خود را باز کنید و ادامه ی فعالیت خود را در سرور مجازی بورس انجام دهید. برای متصل شدن با گوشی تلفن همراه باید نرم افزار remote Desktop را دانلود و نصب کنید.

نتیجه گیری : با توجه به توضیحاتی که در مورد سرور بورس دادیم باید گفت بدون در اختیار داشتن اینترنت با سرعت که فقط توسط سرور های مخصوص بورس ارائه میشود، نمیتوان سرخطی زد و فقط و فقط برای اینکه رتبه بهتری داشته باشید باید از سرور بورس استفاده کنید در غیر این صورت درصد سرخطی زدن شما خیلی خیلی پایین می آید . این سرورها حداقل ماهانه و حداکثر سالانه به شما ارائه میگردد. افرادی هم داشتیم که با همین سرور مجازی های بورس رتبه 4 در بورس داشت ، البته باید بدانید که فقط سرعت اینترنت در سرخطی زدن ملاک نیست و باید به نکات زیادی توجه کنید . حرفه ای بودن شما هم تاثیر زیادی در رتبه شما خواهد گذاست ، شما نباید سر ساعت 8:30:00 اقدام به کلیک کنید ، در واقع شما باید با نصب نرم افزار اتوکلیکر بر روی سرور به آن نرم افزار تعریف کنید که از ساعت 8:29:58 یا 8:29:59 با فاصله زمانی 400 الی 300 میلی ثانیه به طور خودکار به طور مثال 10تا کلیک کند که از این 10 تا کلیک یکی از آن ها در صف بنشیند . اگر هنگام ثبت سفارش کارگزاری شما به مدت چند دقیقه هنگ میکند بهتر است کارگزاری خود را عوض کنید چون که آن کارگزاری به شدت شلوغ شده است و شانس سرخطی زدن شما را پایین می آورد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits