دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۸ مهر ۱۳۹۹ برابر با ۱۲ صفر ۱۴۴۲ قمری و ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی
بهترین آموزشگاه طراحی لباس
0
زمان مطالعه: 4 دقیقه
اگر برای یادگیری طراحی لباس به دنبال بهترین آموزشگاه طراحی لباس هستید آکادمی بین المللی پارس را که دوشعبه فعال وموفق درتهران وکرج دارد را در خاطر داشته باشید چرا که این اموزشگاه با داشتن کادری...

اگر برای یادگیری طراحی لباس به دنبال بهترین آموزشگاه طراحی لباس هستید آکادمی بین المللی پارس را که دوشعبه فعال وموفق درتهران وکرج دارد را در خاطر داشته باشید چرا که این اموزشگاه با داشتن کادری اداری خوش رفتار و صبور و اساتید مجرب و حرفه ای و محیطی کاملا دوستانه و مجهز و ارائه مدرک بین المللی معتبر و ارزشمند توسط وزارت ارشاد و بنیادملی مد و لباس و همچنین اعطای کارت پشتیبانی 5ساله به هنرجویانش جهت رفع مشکلات وابهامات موجود در کارشان و برگزاری کلاس های نیمه خصوصی باشهریه ی کلاس های عمومی و همچنین ضمانت معرفی به بازار کارو... جای هیچگونه نگرانی و ابهام ومشکلی را برای مراجعه کنندگانش نگذاشته و تمامی جوانب امنیت و آرامش فکری و روحی هنرجویان و کادر آموزشی وادارایش را برای برگزاری ایده ال ترین و برترین دوره های آموزشی طراحی لباس و خیاطی فراهم نموده است. در اینجا کلیک کنید تا با بهترین آموزشگاه طراحی لباس و خدماتی که ارائه میکند بیشترآشنا شوید.

تجهیزات لازم درامرآموزش های خیاطی و طراحی لباس

یکی از مزایایی که سبب میشود آکادمی پارس را به عنوان بهترین آموزشگاه طراحی لباس معرفی کنیم این است که، هردوشعبه ی آکادمی پارس در کرج و تهران به خاطر داشتن فضای کافی آموزشی و برگزاری کلاس های طراحی به صورت نیمه خصوصی توانسته تمامی لوازم و تجهیزات لازم آموزشی را برای هنرجویان به صورت شخصی و تک نفره فراهم سازد تا آنها بتوانند در ساعاتی که درکلاس حضوردارند شرایط آموزش و یادگیری را به صورت یکسان و کامل داشته باشند و از تمام زمانی که درکلاس میگذرانند به صورت کامل بهره مند شوند.

با کلیک دراینجا میتوانید کلاس های طراحی لباس آکادمی پارس ونمونه ای از آموزش های طراحی لباس را مشاهده کنید.

اساتید طراحی لباس آکادمی پارس

داشتن اساتید کاربلد و مجرب و حرفه ای و تحصیل کرده و البته با حوصله از دیگر محاسن این آموزشگاه موفق و قوی و مجهز است که شرایط ایده ال تری را جهت آموزش و یادگیری هنرجویان ایجاد میکند و از آن ها افرادی توانمند در امر طراحی لباس و خیاطی میسازد. اساتید آکادمی پارس با دستان هنرمند و ذهن توانمند و کاربلدشان برای هنرجویان بهترین آموزشگاه طراحی لباس درسطح تهران و کرج تجربه ای شیرین وخاطره ای خوش و رضایتمندانه از شرکت درکلاس های طراحی لباس وخیاطی آکادمی پارس را ایجاد میکنند.

مدرک بین المللی وکارت پشتیبانی 5ساله

هنرجویان آکادمی پارس پس از اتمام دوره های آموزشی خود یک مدرک بین المللی دو زبانه معتبر و ارزشمند که توسط وزارت ارشاد و بنیادملی مد و لباس صادرمیشود را دریافت میکنند و به همراه آن یک کارت پشتیبانی 5ساله توسط آکادمی پارس برایشان صادر میشود که درصورت بروز مشکل یا ابهام درانجام هرمرحله ای ازکارشان میتوانند به صورت نامحدود و کاملا رایگان به مدت 5سال با بهترین اساتید مجموعه کلاس های رفع اشکال داشته باشند تاجاییکه درحرفه و هنرخود کاملا مسلط و قوی وحرفه ای بشوند.

همه ی موارد مذکور دلایلی هستند که این موسسه را به بهترین آموزشگاه طراحی لباس و خیاطی درسطح تهران وکرج و حتی ایران تبدیل میکند.

برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه و رزرو و ثبت نام میتوانید به شعبات ما به نشانی های ذیل مراجعه نمایید:

آدرس آکادمی پارس تهران:میدان انقلاب،خیابان آزادی به سمت میدان آزادی،خیابان والعصر،بن بست علیخانی،پلاک 12،طبقه اول-دوم وسوم

آدرس آکادمی پارس کرج:عظیمیه،بلوارشورا،ابتدای بلوارکاج،پلاک 23،ساختمان مهریزان ،طبقه سوم،واحد7

و یا با مشاوران آموزشگاه با شماره تماس های:

  • آکادمی پارس تهران02166565950
  • آکادمی پارس کرج02632562924 و02632505205 ارتباط برقرارنمایید
  • ویا به وب سایت رسمی واینستاگرام آموزشگاه مراجعه نمایید.
  • آدرس سایت آکادمی پارس WWW.HONAR-PARS.COM
  • پیج اینستاگرام آکادمی پارس ACADEMY_PARS



این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید



کد امنیتی کد جدید
hits
statcounter