دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۸ تیر ۱۴۰۱ برابر با ۲۹ ذو القعدة ۱۴۴۳ قمری و ۲۹ ژوئن ۲۰۲۲ میلادی
خرید چمن مصنوعی از شرکت چمنزار
0
زمان مطالعه: 5 دقیقه
در حدود 7 سال پیش بود که ما با تجربه­ای برگرفته از سال­هایی کارهایمان در زمینه چمن مصنوعی موفق شدیم تا با یک برند جدید و همخوان با کار و کسبمان محصولی که می­فروشیم فعالیت حرفه­ای­مان را آغاز کنیم....

در حدود 7 سال پیش بود که ما با تجربه­ای برگرفته از سال­هایی کارهایمان در زمینه چمن مصنوعی موفق شدیم تا با یک برند جدید و همخوان با کار و کسبمان محصولی که می­فروشیم فعالیت حرفه­ای­مان را آغاز کنیم.

در ابتدا چمنزار فقط فروش انواع چمن مصنوعی تزیینی را انجام می­داد. در آن زمان یعنی حدودهای سال 91 و 92 ما توانستیم در بین بسیاری از صاحبان کاربری­های مختلف چمن مصنوعی تزئینی از جمله باغ تالارها و سازندگان پروژه­های ساختمانی که چمن مصنوعی را برای تراس حیاط یا ساختن روف گاردن مجموعه­شان می­خواستند آشنا شویم.

اولین پروژه­هایمان در آن سال­ها اجرای چمن مصنوعی در بین شیارهای سنگ برای پروژه مهندس عبدالوهاب در محله پاسداران بود. یادمان می­آید با چه عشقی برای چندین بار آن پروژه را بازدید کردیم زیرا هم یک کار نو بود و هم بسیار زیبا و تأثیرگذار انجام شد. با آن که شاید متراژ کل این پروژه به 100 متر هم نمی­رسید اما بسیار ذوق­زده و خوشحالمان می­کرد.

اجرای چمن مصنوعی در بین شیارهای سنگ امروزه بسیار مهم شده و سازندگان بسیاری از این شیوه برای اضافه کردن و گسترش فضای سبز پروژه­هایشان استفاده می­کنند. این شیوه با کمترین هزینه بالاترین تأثیر را دارد. شاید اجرای چمن مصنوعی شیار سنگ برای هرمترمربع 20 هزار تومان قیمت داشته باشد.

ساخت روف گاردن: چمن مصنوعی و باکس­های گل از زیباترین ایده­های ممکن بود که یک باغ کوچک ایرانی­پسند را در نزدیک­ترین حالت به همسایگان ساختمان­ها هدیه می­داد.

زیباترین چمن­های مصنوعی برای اجرای مابین سنگ بین 25 تا 35 میل ارتفاع دارند زیرا هرچه ارتفاع چمن بیشتر باشد فضای موردنظر از لحاظ سرسبزی انبوه­تر خواهد بود. البته این به اعتقاد من بیشتر یک سلیقه شخصی است اما سعی کردم این سلیقه شخصی را به مشتریان تحمیل نکنم.

خرید چمن مصنوعی از شرکت چمنزار

بهتر است برای کاربری بین سنگ چمن مصنوعی پرتراکم باشد یا از کوبیده شدن آن جلوگیری شود.

در ادامه داستان چمن مصنوعی شرکت چمنزار به کاربری­های دیگر و مشتریان دیگر می­رسیم که پس از آنان یکی به یک به کردانه­کاری ما اضافه شدند.

مثلاً سازندگان ساختمانی یا مجریان فضای سبزی که ایده­های بسیار زیبا برای پشت­بام منازل داشتند.

چمن مصنوعی اجرا شده در این پروژه یک مدل پاییزه 25 میل بود که الیاف آن از شرکت تنکاته هلند وارد کشور می­شد. آن­زمان این چمن مصنوعی با نام رویال 25 تولید می­شد که بسیار محبوب بود. چمن رویال 25 هرجایی که کاری شد حدود 7 سال می­توانست عمر مفید داشته باشد.

بسیاری از اشخاص آن زمان این محصول را که با نام­های رویال 25 به عنوان چمن پاییزه و صدف به عنوان یک چمن بهاره تولید می­شد در روف­گاردن و تراس­ها و حیاط­هایشان اجرا می­کردند. همچنین آن زمان با اوج گرفتن شرکت چمن مصنوعی چمنزاراین محصول برای صاحبان باغ تالارهای بسیاری محبوبیت داشت.

داستان اجرای چمن مصنوعی بسیار آسان بود. گاهی حتی می­شد آن داروی زمین پهن کرد و گاهی فقط با یک پهن کردن ساده و چسب زدن اطراف آن با چسب­های صنعتی چمن مصنوعی را روی زمین فیکس کرد.

هرچه جلوتر می­رفتیم بازار کشور با چمن مصنوعی و کاربری­های دیگر آن بیشتر آشنا می­شدند و شرکت چمن مصنوعی چمنزار نیز بیشتر توان اجرای پروژه­های وسیع­تر را پیدا می­کرد تا این که در سال 1396 ما توانستیم بزرگترین پروژه چمن مصنوعی فوتبال کشور را مال خود کنیم. پروژه 10440 متری رباط­کریم که تمامی هزینه­های آن را یک خیر محترم متقبل شد.

خرید چمن مصنوعی از شرکت چمنزار

این پروژه شامل بزرگترین اجرای زیرسازی به روش unbound و همینطور اجرای نورپردازی با دکل­های 18 متری غول پیکری می­شد که با تورم دلار آن زمان حتی در اجرایش مجبور به پرداخت ضرر هم شدیم.

یکی از اتفاقات خاص سال 96 برای چمنزار اجرای چمن مصنوعی در حیاط چندین مدرسه در کشور بود. سال 96 در اصل اوج اتفاقات شیرین برای چمنزار بود.

اجرای انواع چمن مصنوعی ویژه حیاط مدرسه در حدود 80 مدرسه کشور یک رزومه دلچسب برای سال کاری

خرید چمن مصنوعی از شرکت چمنزار

شرکت چمن مصنوعی چمنزار در سال 97:

شرکتی که توانست با بسیاری از پروژه­های مدارس کشور وارد قرارداد همکاری شود که مانده کمترین آن همکاری با مؤسسه تبلیغاتی بادکوبه برای اجرای پروژه­های چمن مصنوعی مدارس با سرمایه‌گذاری­ شرکت بیمه معلم بود.

یکی از نقاط عطف که فروش، اجرا و خدمات پس از فروش چمن مصنوعی حیاط مدرسه را با همکاری گروه اجرایی چمنزار آقایان عابدینی به سرپرستی مهندس عابدینی رقم زد.

و امروز که این متن را می­نویسم یک سال از آن روزها می­گذرد و چمنزار همچنان در اجرای پروژه­های فوتبالی با چمن مصنوعی فوتبال و تزیینی و مدارس قدم می­گذارد و تسلی بر این دارد تا در هرگوشه­ای از این کشور یک یادگاری ارزشمند از چمن سبز چمن مصنوعی به جا بگذارد.

برای اطلاعات بیشتر به سایت chamanzar.com مراجعه کنید یا با شماره 02157732 تماس بگیرید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است