دلگرم
امروز: شنبه, ۰۱ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۰۷ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۳ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
پاسخ به سوالات شما برای پیدا کردن مستاجر خوب برای ملک
2
زمان مطالعه: 4 دقیقه
چطور یه مستأجر خوب پیدا کنم؟ این سؤالی است که بسیاری از مالکان هنگام اجاره خانه از خودشان می‌پرسند. اگر هر مالکی وظیفه خود را به خوبی بشناسد می‌تواند مستأجران خوبی نیز به پیدا کند.

مستاجر ایده آل چگونه خواهد بود؟ هنگام انتخاب، هر مالک معیارهای خاص خود را دارد ، اگرچه همه به دنبال راهی برای سودآوری خانه خود در اجاره هستند. ابتدا هر آنچه درباره اجاره آپارتمان باید بدانید مطالعه نمایید.

پیدا کردن مستاجر خوب برای ملک

یک مستاجر خوب دوست دارد از ابتدا مسائل را روشن کند. او شخصی است که چیزی برای پنهان کردن ، شفافیت و تسهیل کننده مراحل مربوط به روند اجاره ندارد. علاوه بر این ، وی اشتیاق مذاکره کننده و مصالحه ای را در برابر هرگونه اختلاف نشان می دهد و موجودی همدل است که هنگام رسمیت بخشیدن به قرارداد ، خود را درک و درک می کند. شخصی که از نظر شخصی و قانونی خود را متعهد می کند تا حد زیادی با قدرت و مسئولیت های خود روبرو شود. با یک مستاجر که این مشخصات را دارد ، روابط خوب بین او و مالک اطمینان حاصل می شود.

تعداد متقاضیان خود را گسترده کنید

اگر افراد بیشتری برای انتخاب داشته باشید شانس یافتن یک مستاجر خوب بیشتر است ، بنابراین مهم است که ملک خود را به اندازه مجوز بودجه به بازار عرضه کنید.
در مورد تقاضای نوع ملک خود در منطقه تحقیق کنید و بازاریابی خود را برای انواع خاص مستأجر هدف قرار دهید. حتی ممکن است تصمیم بگیرید که در خرید ملکهای دارای اجاره با جذابیت خاصی نسبت به جمعیت های خاص سرمایه گذاری کنید.

 راه های پیدا کردن مستاجر خوب برای خانه

چگونه یک مستاجر خوب پیدا کنم؟

هدف این است که مستاجرانی را جذب کنید که با مالکیت شما مانند مال خود رفتار کنند. برای گرفتن این مستاجران مطمئن شوید که ملک شما تمیز ، به خوبی ارائه شده و مطلوب است. مطمئن شوید که ملک شما به نظر می رسد همانطور که می فروشید.

سپس ، اگر خودتان این مشکل را حل می کنید ، باید:

 1. برای ملک خود یک لیست ایجاد کنید. هنگام توصیف ویژگی های ملک خلاق باشید اما واقع بین باشید.
 2. برای ثبت ویژگی های داخل و خارج از ملک ، از عکس های با کیفیت استفاده کنید.
 3. ملک خود را با یک وب سایت معتبر تبلیغ کنید.

حتماً بخوانید:
چگونه علیه مستاجر دستور فوری تخلیه بگیریم؟

چگونه علیه مستاجر دستور فوری تخلیه بگیریم؟

شرایط گرفتن حکم تخلیه فوری مستاجر و نقل قانون در مورد آن : در ادامه ضمن پرداختن به نکات مهم دستور تخلیه و تخلیه فوری به نمونه یک دادخواست تخلیه…

هنگامی که مستاجران احتمالی به ملک شما علاقه مند شدند ، وقت خود را برای انجام بررسی های پیش زمینه و غربالگری اختصاص دهید.

سوالات زیادی بپرسید
هنگامی که با مستأجر احتمالی خود ملاقات می کنید ، سوالات زیادی را می پرسید ، با شناختن آنها ، ایده بهتری از نوع مستاجر آنها شکل می گیرید.

راه های پیدا کردن مستاجر خوب

 1. چرا آنها در حال حرکت هستند؟
 2. آنها قبلاً کجا زندگی می کردند؟
 3. آیا آنها تا به حال با ملک یا صاحبخانه مشکلی داشته اند؟
 4. آیا آنها حیوانات خانگی دارند یا سیگار می کشند؟
 5. آنها برای چه مدت قصد اجاره دارند؟
 6. آنها کجا کار می کنند و چه مدت است که در آنجا کار می کنند؟
 7. چه کسی با آنها در این ملک زندگی خواهد کرد
 8. آیا مستاجر از خانه مراقبت خواهد کرد؟

حتماً بخوانید:
نکات ضروری و حقوقی مالک و مستاجر در اجاره ملک

نکات ضروری و حقوقی مالک و مستاجر در اجاره ملک

نکات ضروری در اجاره ملک : تعمیرات و مخارجی که برای ملک و امکان بهره برداری از آن لازم است به عهده مالک است مگر آن که در اجاره‎نامه خلاف آن قید شده…

ما می دانیم که اجاره یک ضرر دارد: بی اعتمادی. اگرچه ما مختاریم خانه را به هرکسی که بیشتر به خودمان بخورد اجاره دهیم ، اما باید در نظر بگیریم که چه ویژگی های ملک را داریم و چه مخاطبانی را می توانیم مخاطب قرار دهیم. مواردی وجود داشته که در نتیجه یک مستاجر ، پیشینی کامل ، کلاهبردار بوده است. قبل از مراجعه به آپارتمان باید بدانید که به چه کسانی اجاره می دهید و از قبل مطمئن شوید که مستاجرهای علاقه مند از شرایط مطلع هستند.

یافتن یک مستاجر خوب صبر و حوصله دارد ، اما ارزش آن را برای آرامش بعدی دارید. مراقبت دقیق از مستأجر یکی از مهمترین وظایف موجر یا مدیر املاک است ، اما با ارائه این نکات خاص در مورد غربالگری ، شما به یک تجربه اجاره ای شاد و آسان خواهید رسید.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (2 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits