دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ برابر با ۱۸ ذو القعدة ۱۴۴۴ قمری و ۰۸ ژوئن ۲۰۲۳ میلادی
تعبیر خواب شن ماسه
28
زمان مطالعه: 6 دقیقه
خواب دیدن شن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن شن در خواب را در دلگرم بخوانید ...

خواب شن دیدن چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب شن دیدن ، دیدن خواب شن ماسه ، خواب تعبیر خواب خوابیدن روی شن ، تعبیر خواب شن داغ ، خواب شن ریزه ، تعبیر خواب شن درشت دیدن و... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب شن ماسه

1- دیدن شن و ماسه در خواب در واقع به شما هشدار میدهد که به جنبه های وجودی خود بیشتر اهمیت بدهید و در اتفاقات روزمره غرق نشوید. این خواب نشانه بی ثباتی و عدم تمرکز و نرسیدن به خواسته یتان است. دیدن شن همچنین نشانه جاه طلبی و پشتکار و همچنین بازتابی از افکار شما در ارتباط با آینده می باشد.
2- اگر خواب دیدید که در جایی بودید که پر از شن و ماسه بود تعبیرش این است که به زودی به سود مالی خوبی خواهید رسید. برخی اوقات این خواب نشانه ناتوانی شما در کنترل کردن مسائل مالی است.
3- اگر در عالم رویا دیدید که روی شن و ماسه چیزی می ساختید تعبیرش این است که قصد دارید پروژه کاری جدیدی را شروع کنید. ولی در عین حال این خواب به شما هشدار میدهد که این پروژه ها با شکست مواجه خواهد شد. نباید وقت و زمان خود را از دست بدهید. این خواب نشانه عدم وجود پایه و اساس محکم برای انتخاب شغل و زندگی است.
4- دیدن قلعه یا ساختمانی از جنس ماسه در خواب نشانه خوبی است. به زودی مشکلات شما حل خواهد شد و شانس درخانه شما را خواهد زد. منتظر باشید.
5- تعبیر دیدن شن و ماسه مرطوب در خواب نشانه افزایش ثروت و وجود وفرصت های خوب و خوش شانسی برای به دست آوردن پول است. شاید به طور ناگهانی از برخی پروژه ها خوشتان بیاید و قصد داشته باشید آن کار را ادامه دهید.
6- اگر درخواب دیدید که عقرب روی شن و ماسه راه می رفت تعبیرش این است که شما انگیزه این را دارید که از هر مانعی عبور کنید. این خواب هشداری است که بیش از حد ریسک پذیر نباشید. ممکن است در این راه آسیب جدی ببینید.
7- اگر خواب دیدد که شن ها را به یک طرف جمع می کردید تعبیرش این است که در حال جمع آوری سرمایه برای خرید خانه یا ماشین هستید.
8- طوفان شن درخواب نشانه وجود مساله بسیار بزرگ میان شما و همسرتان است که ممکن است در آینده به طلاق ختم شود. بهتر است حقیقت را به او بگویید قبل از اینکه خودش آن را کشف کند.
9- تعبیر دفن شدن در شن و ماسه نشانه ورشکستگی است. اگر با کسی شریک هستید بهتر است هر چه زودتر شراکت خود را به هم بزنید و یا اگر در جایی سرمایه گذاری کرده اید باید سرمایه خود را هر چه زودتر بگیرید.

تعبیر خواب خوابیدن روی شن

10- اگر در خواب دیدید که روی شن و ماسه لم داده بودید تعبیرش ایناست که شما با محیط بسیار سازگار هستید و طبعی آرام دارید.

تعبیر خواب راه رفتن در شن و ماسه

11- اگر در خواب دیدید که روی شن و ماسه راه می رفتید تعبیرش این است که دوست قدیمی خود را ملاقات خواهید کرد. این خواب همچنین نشانه عدم وجود شرایط پایدار در زندگی است و باید تلاش بیشتری در این زمینه داشته باشید.
12- اگر در خواب دیدید که از راه رفتن روی شن و ماسه لذت می بردید و حس خوبی داشتید تعبیرش این است که دوست دارید به دوستان و آشنایان خود به سفر بروید.
13- اگر خواب دیدید که قادر نبودید روی شن و ماسه راه بروید و مدام زمین می خوردید تعبیرش این است که برخی مسائل در زندگی تان به وجود آمده که قدرت را از شما گرفته است. ممکن است با برخی اعضای خانواده دچار درگیری شده باشید و یا ممکن است یکی از اعضای خانواده شما دچار بیماری شده باشد. در کل این مشکلات شما را تحت فشار قرار داده و در وضعیت بدی قرار گرفته اید.
14- اگر در عالم رویا دیدید که با پای برهنه روی شن و ماسه قدم می زدید تعبیرش این است که طبیعت حساسی دارید و به شدت تاثیر پذیر هستید. شما نمی توانید عقاید دیگران را بپذیرید اما این قدرت را ندارید که رک به آن ها بگویید.

تعبیر خواب شن داغ

15- اگر خواب دیدید که روی شن و ماسه داغ یا گرم راه می رفتید و پایتان سوخت تعبیرش این است که دچار ضرر مالی سنگینی می شوید. این خواب همچنین توانایی شما را در غلبه بر سختی ها و مشکلات در زندگی نشان می دهد.

تعبیر خواب شن ریزه

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
16- شن اگر ریز باشد گرفتاری است و وبال به خصوص اگر بر زمین ریخته شده و بیننده خواب قصد عبور از روی آن را داشته باشد .
17- اگر شن ریز باشد آن قدر که در کفش و لای انگشتان ما برود و زیر پایمان فشرده شود در این صورت ابتلاست به مشکلات رنج آور و دست و پاگیر .

تعبیر خواب شن درشت

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
18- اگر شن درشت باشد ( ریگ ) پول است و معبران به خصوص ریگ را به سکه تعبیر کرده اند .
19- اگر در خواب ببینیم که شن درشت از کف رودخانه جمع می کنیم یا از زیر آب بالا می آوریم و در این حالت آب محسوس باشد به تزویر و نیرنگ و ریا پولی به دست می آوریم .اگر آن آب گل آلود باشد غم و اندوهی گریبانگیر ما می شود که لذت داشتن پول ار از بین می برد .
20- شن مخلوط از ریز و درشت داشتن بد نیست و کار و اشتغال است .

تعبیر خواب باران شن

21- تعبیر دیدن باران شن درخواب نشانه خیانت یکی از اعضای خانواده یا همسرتان است. بهتر است بیشتر مراقب او باشید و او را به چیزی متهم نکنید.ابتدا همه چیز را بررسی کنید.

تعبیر خواب شن و ماسه در خانه

22- تعبیر دیدن اتاق یا خانه ای پر از شن و ماسه در خواب نشانه برآورده شدن آرزوها و رسیدن به ثروت است.

ترجمه : معصومه راهی

separator lineاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (28 رای)  


۱ دیدگاه
شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

سارا افتخاری | ۲ سال پیش
من خواب دیدم که یهو زیر پام خالی شد و داخل شن ها غرق شدم و بقیه هم فک کنم داشتند غرق میشدن ولی من زودتر غرق شدم
خواهرم خیلی تلاش کرد منو نجات بده ولی من هی میرفتم پایین تر
تعبیرش چیه؟
8
4