اتومبیل های خودران تسلا در راهند

اتومبیل های تمام خودران تسلا در راهندش
۱,۴۶۵
۰
۰
پنج شنبه, ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ۰۰:۱۹

شرکت تسلا را می توان یکی از کمپانی های بزرگ فعال در زمینه تولید خودروهای الکتریکی دانست که تاکنون توانسته با نشان دادن عملکرد خوبی از خود به یکی از برندهای بزرگ خودرویی تبدیل شود.

البته از آنجایی که تسلا بیشتر تولیدات خود را در زمینه اتومبیل الکتریکی انجام می دهد نباید آن را یک تولیدکننده اتومبیل هایی با پیشرانه احتراقی دانست. این شرکت چند سالی می شود فعالیت های دیگری علاوه بر تولید خودرو داشته و توانسته خودی نشان دهد. بیشتر محصولات تسلا الکتریکی هستند و هیچ مدل احتراقی را نمی توان در میان محصولات این شرکت شاهد بود.

اتومبیل های خودران تسلا در راهند

www.delgarm.com

گذشته از آن کمپانی موردبحث سعی داشته بهترین ها را به مشتریان و مخاطبان خود ارائه دهد که همین نیز شده است. شرکت امریکایی در سال های گذشته اتومبیل مختلفی معرفی کرده که هر یک در نوع خود بی نظیر هستند و می توان انتظارات بالایی از آنها داشت. در این بین اگر شاهد عملکرد بزرگی از سوی این کمپانی باشیم هر کاری برآمده و عجیب نیست.

پیشتر ایلان ماسک مدیرعامل شرکت تسلا موتورز خبر از بروزرسانی نرم افزاری و فعال شدن قابلیت‌های تمام خودران اتومبیل های الکتریکی این شرکت داده است. که می تواند خبر خوبی برای طرفداران و مشتریان این کمپانی مطرح باشد. ماسک در صفحه رسمی توییتر خود پستی را منتشر کرد که پاسخ عجیبی را دربرمی گیرد. البته بسیاری هدف از این پست ماسک را ندانسته اما آن چه که مشخص بود این است تسلا می خواهد با بروزرسانی نرم افزاری خودروهایش فناوری خودران کامل را برای آنها در نظر گیرد و راحتی کاملی را فراهم آورد.

البته در حال حاضر نیز محصولات تسلا از قابلیت اتوپایلوت بهره می برند اما این فناوری چند سالیست که حادثه های مرگباری در پی داشته و تسلا نیز تصمیم گرفته برای پایان دادن به این حوادث ناگوار دست به کار شود. حوادثی که هیچ گاه انتظار نداشته و با وجود اتومبیل ایمن و مدرنی چون خودروهای سری مدل باید انتظارات بیشتری داشت.

خودکارتر از همیشه

www.delgarm.com

ماسک در صفحه رسمی توییتر خود بیان کرد:

مشکل پیشین با انتشار بروزرسان جدید و آینده آتوپایلوت برطرف خواهد شد. این بروزرسان برنامه ریزی شده تا در آگوست سال جاری منتشر شود و صاحبان خودرو می توانند آن را برای به کارگیری روی اتومبیل خود استفاده کنند. این بروزرسان قابلیت رانندگی تمام خودران را فعال خواهد کرد.

با کمک قابلیت خودران تسلا افراد می توانند به راحتی اتومبیل را به حرکت درآورده بدون آن که شاهد کاربری نامطلوب باشند. به هر حال انتظار داریم در 9 آگوست شرکت تسلا با انتشار بروزرسان موردبحث این قابلیت بزرگ را برای خودروهایش فراهم آورد. به هر حال جزئیات کافی از برنامه تسلا در دست نیست و پیش بینی شده بزودی اطلاعات بیشتری کسب کنیم. ماسک در صفحات اجتماعی بسیار فعال بوده و احتمالا از طریق صفحات رسمی خود جزئیات بیشتری در اختیار قرار می دهد. هنگامی که از تسلا پرسش هایی شد این شرکت بیان داشت که مدیرعامل از طریق صفحات رسمی شبکه های اجتماعی خود اطلاعات کامل را در اختیار قرار می دهد.


اتومبیل های خودران تسلا در راهند
امتیاز : 1 تعداد رای : 1
0
0

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter