تیکر واچ ، ساعتی که زمان مرگ شما را نشان میدهد !

۲,۲۶۱
۵
۰
چهارشنبه, ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ۱۷:۳۷

ساعت مرگ ( تیکر واچ ) چیست ؟

ساعت مرگ ( تیکر واچ ) توسط را فردریک کولتینگ سوئیسی و تیمش ساخته شده است . سازندگان تیکر واچ مدعی هستند این ساعت می تواند بر مبنای شیوه زندگی افراد، طول عمر آن ها را برآورد کرده و حتی با اعلام زمان مرگ آنها شمارش معکوس خود را شروع کند! این ساعت دارای صفحه نمایش دیجیتالی است که در ردیف بالا سال، ماه، روز و در ردیف دوم، ساعت، دقیقه و ثانیه باقی مانده از عمر فرد را نشان داده می شود؛ در ردیف سوم نیز زمان به وقت محلی قابل مشاهده است.

www.delgarm.com

ساعت مرگ چطور کار میکند ؟

ساعت مرگ بدین شکل کار میکند که ابتدا کاربر باید پرسشنامه ای شامل سابقه بیماری های مختلف را تکمیل کند؛ کشیدن سیگار، مصرف الکل یا مواد مخدر، وجود هرگونه سابقه سرطان، دیابت یا بیماری های ارثی در خانواده، مدت زمان ورزش در طول هفته و وزن فرد بخش دیگری از سوالات این پرسشنامه است.
سپس سن فرد از نتیجه بدست آمده کسر شده و زمان احتمالی مرگ مشخص می شود؛ ساعت مرگ دارای شمارشگر معکوسی است که میزان سال، روز، ساعت، دقیقه و حتی ثانیه های باقی مانده از عمر فرد را اعلام می کند.سازندگان این ساعت معتقدند این ساعت به افراد کمک می کند تا قدر زمان باقی مانده عمر خود را بدانند.

ساعت مرگ یا ساعت شادی ؟؟

هرچند این ساعت زمان احتمالی مرگ را پیش بینی می کند، اما طراحان آن را ساعت شادی می نامند، چراکه به مردم کمک می کند تا علاوه بر تغییر الگوی نامناسب شیوه زندگی، به بهترین شکل از زمان باقی مانده عمر خود استفاده کنند. استفاده از این ساعت در نگاه اول کمی ترسناک به نظرمی آید اما سازندگان Tikker می‌گویند این ساعت باعث می‌شود بهتر از لحظات زندگی‌تان استفاده کنید و سر چیزهای کوچک دعوا راه نیندازید و به دنبال اهداف پوچ نباشید.

www.delgarm.com

قیمت تقریبی ساعت مرگ

ساعت مرگ ( تیکر واچ ) بزودی با قیمت 80 دلار به بازار عرضه خواهد شد. گفته شده برای عرضه عمومی به 25 هزار دلار سرمایه اولیه جهت تامین تجهیزات، تست‌های اولیه، اسمبل کردن و نهایتاٌ آمادگی فروش نیاز دارد که البته این سرمایه به سرعت در حال جمع شدن است


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(5 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter