فواید و مضرات پودر و کپسول گیاهی ترک اعتیاد دتای هندی

۲۸,۸۵۷
۳۱
۰
دوشنبه, ۱۸ تیر ۱۳۹۷ ۱۸:۰۹
در پودر گیاهی دتای هندی گیاهان و قارچ‌هایی وجود دارد که شخص را کاملاً از وسوسه مواد مخدر رها می‌سازد.
فواید و مضرات پودر و کپسول گیاهی ترک اعتیاد دتای هندی

دتای هندی چیست ؟

دتای هندی یک نوع ادویه کشور هند است که به‌عنوان بهترین داروی گیاهی ترک اعتیاد کشور هند ، چین ، مالزی ، بحرین ، شناخته‌شده است که نشاط و سرخوشی آن بسیار بالا و عوارضی ندارد و فاقد مواد مخدر و شیمیایی است . شرکت آریانا اولین واردکننده این دارو می‌باشد .هنگام درمان با دتای هندی کوچک‌ترین اثری از خماری - رعشه - عرق سرد – خمیازه بداخلاقی - بی‌حالی - رخوت و کم‌حوصلگی وجود ندارد .
هنگام درمان نیازی به بستری شدن نبوده و درمان کاملاً سرپائی و پنهانی صورت می‌گیرد .در پودر گیاهی دتا گیاه و قارچ‌هایی وجود دارد که شخص را کاملاً از وسوسه مواد مخدر رها می‌سازد. پودر گیاهی دتا در کوتاه‌ترین زمان و با کمترین قیمت ممکن هر نوع اعتیاد را به‌راحتی وصف‌نکردنی درمان می‌کند.
پودر گیاهی دتای هندی وزن ازدست‌رفته و چهره پریشان بیمار از قبیل رنگ کبودی زیر چشم و روی لب و لاغری بدن و .. را طی چند روز بازسازی می‌کند . در پودر دتای هندی جلبک اسپرولینای تایلندی وجود دارد که بسیار نیروبخش و انرژی‌زا بوده و هنگام مصرف فعالیت روزانه چند برابر می‌شود. بعد از چهار روز از گذراندن دوره مصرف دتای هندی می‌توانید آزمایش اعتیاد را با خیال راحت انجام دهید و نتیجه این داروی معجزه‌آسا را ملاحظه فرمائید.


موارد مصرف پودر و کپسول دتای هندی

 • ترک اعتیاد به کراک
 • ترک اعتیاد به تریاک
 • ترک اعتیاد به هروئین
 • ترک اعتیاد به شیشه

مزایای مصرف پودر و کپسول دتای هندی

 • ایجاد تنفر نسبت به مواد مخدر ( هنگام استفاده از پودر از تمام مواد مخدر تنفر پیدا می‌کنید.)
 • هنگام درمان نیازی به بستری شدن نبوده و درمان کاملاً سرپائی و پنهانی صورت می‌گیرد.
 • در کپسول یا پودر دتای هندی گیاهی وجود دارد که شخص را کاملا از وسوسه مواد مخدر رها می سازد.
 • در کپسول یا پودر دتای هندی هیچ‌گونه مواد شیمیایی و یا مرفین و یا مشتقات آن وجود ندارد.
 • کپسول یا پودر دتا وزن ازدست‌رفته و چهره پریشان بیمار را طی چند روز بازسازی می‌کند.
 • کپسول گیاهی دتا بسیار نیروبخش و انرژی‌زا بوده و هنگام مصرف فعالیت روزانه چند برابر می‌شود.
 • کپسول یا پودر گیاهی دتای هندی بدن را از مواد مخدر سم‌زدایی می‌کند.

دتای هندی

دستور مصرف دتای هندی


روش اول : روزی 2 وعده هر وعده یک قاشق صبحانه خوری طوری که نه زیاده‌روی شود نه کم که خمار شوید مصرف باید طوری باشد که یک فرد عادی باشید. توجه داشته باشید که روز بعد از روز قبل حتی شده اگر یک سر سوزن کمتر مصرف کنید.
روش دوم روش بهتر می‌باشد: در این روش از پودر زردرنگ روز 2 قاشق چایی‌خوری داخل دوغ یا آب در 2 وعده ساعت 10 و ساعت 16 به‌اندازه هر باریک قاشق چایی‌خوری میل می‌کنید . اما در هر بار مصرف به همان اندازه از پودر سبز را داخل پودر زرد ریخته و پودر زرد را به هم می‌زنید تا پودر سبز مخلوط پودر زرد شود . برای مثال ( من یک بسته پودر زرد و یک بسته پودر سبز دارم اما فقط از پودر زرد مصرف می‌کند بعد مصرف به همان اندازه که از پودر زرد خورده‌ام به همان اندازه از پودر سبز را داخل پودر زرد کرده و پودر زرد را به هم می‌زنم در روزهای آینده جلو می‌رویم دیگر پودر سبز تمام‌شده و رنگ پودر زرد به رنگ سبز درآمده و در ادامه به‌صورت عادی باقی‌مانده را می‌خوریم ).

طول دوره درمان با دتای هندی

دوره دارو بین 20 تا 45 روز است که نیاز به استراحت ندارد حتی روز اول هم می‌توانید کارهای سنگین روزانه را انجام کپسول گیاهی دتا در کوتاه‌ترین زمان و با کمترین قیمت ممکن هر نوع اعتیاد را به‌راحتی وصف‌نکردنی درمان می‌کند.

عوارض مصرف دتای هندی

در ایران معمولاً همانند دتای هندی نوع نامرغوب آن در دسترس عموم قرار می‌گیرد .اصل این قرص‌ها ساخت کشور چین بوده و از گیاهی بنام کراتوم به دست می‌آید و حاوی ماده‌ای بنام میتراگینین mitraginine است که اثرات شادی‌بخش و ضد اضطراب مشابه تریاک دارد.مصرف آن ظرف 5 تا 10 دقیقه اثر کرده و به انسان شادی می‌دهد و ذهن را آرام و بدن را فعال می‌کند و در ترک اعتیاد تریاک و متادون مصرف دارد.
ایجاد بی‌خوابی و بی‌اشتهائی می‌کند و در درمان افسردگی علاوه بر اعتیاد کاربرد دارد و مصرف آن همراه با ترامادول باعث مسمومیت حاد منجر به مرگ می‌شود زیرا با از کار انداختن آنزیم p450 در کبد سمیت ترامادول را افزایش داده باعث تشنج و مرگ می شود.

هشدار!

هرگز بدون مشورت با پزشک معالج و خودسرانه از هیچ‌یک از داروهای ترک اعتیاد استفاده نکنید .

** هشدار و توجه جدی **
این مطلب با توجه به توضیحات سازنده و صرفا جهت اطلاع بازنشر شده و مجله دلگرم هیچگونه مسئولیتی در قبال ادعاهای سازنده و منبع این مقاله ندارد , برای تهیه هر نوع دارویی ( گیاهی یا غیره ) , ابتدا لازم است صحت مجوز سازمان غذا و دارو را در محصول مربوطه بررسی کنید.

divider

تهیه شده توسط بخش سلامت

مجله دلگرم


فواید و مضرات پودر و کپسول گیاهی ترک اعتیاد دتای هندی
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 41
31
10

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter