امروز: یکشنبه, ۰۶ فروردين ۱۳۹۶ برابر با ۲۶ جمادى الآخر ۱۴۳۸ قمری و ۲۶ مارس ۲۰۱۷ میلادی , مصادف است با : روز امید، روز شادباش نویسی/زادروز آشو زرتشت/ آغاز عمليات بيت المقدس 4    بیشتر ...
یورو: ۴,۱۱۲ تومان
دلار: ۳,۷۵۲ تومان
سکه تمام بهار : ۱,۲۰۱,۰۰۰ تومان
یک گرم طلای 18 عیار : ۱۱۵,۶۶۰ تومان
قیمت روزانه ارز و طلا :

تبلیغات

قیمت روز طلا (تومان)

یک گرم طلای 18 عیار
۱۱۵,۶۶۰
یک گرم طلای 19 عیار
۱۲۲,۰۷۰
یک گرم طلای 20 عیار
۱۲۸,۵۰۰
یک گرم طلای 22 عیار
۱۴۱,۳۶۰
یک گرم طلای 24 عیار
۱۵۴,۲۱۰
هر مثقال طلا آبشده (مظنه)
۵۰۱,۰۰۰

نرخ روزانه ارز - قیمت به ریال

دلار
۳,۷۵۲
یورو
۴,۱۱۲
پوند
۴,۷۷۶
درهم
۱,۰۵۸
دلار کانادا
۲,۹۶۲
دلار استرالیا
۲,۹۶۵
ریال سعودی
۱,۰۱۰
لير ترکيه
۱,۰۸۱
کرون سوئد
۴۲۵
رینگیت مالزی
۹۰۶
بات تایلند
۱۱۷
یوان چین
۵۹۲
فرانک سوییس
۳,۸۶۴

قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۷۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۱,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۷۱,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۳,۰۰۰

قیمت روز خودرو (ريال)

هایما S7 اتوماتیک
۸۵,۰۰۰,۰۰۰
وانت دیزلی فوتون
۷۹,۰۰۰,۰۰۰
پژو پارس سال کلاس 28316
۳۸,۵۰۰,۰۰۰
پژو پارس سال کلاس 28232
۳۶,۳۰۰,۰۰۰
چانگان CS35
۶۶,۰۰۰,۰۰۰
چانگان ایدو
۶۴,۰۰۰,۰۰۰
برلیانس H320 اتوماتیک
۵۵,۵۰۰,۰۰۰
رنو ساندرو
۵۲,۴۰۰,۰۰۰
برلیانس H320 دنده ای
۴۸,۷۰۰,۰۰۰

پر بازدیدهای زناشویی

پر بازدیدهای گالری تصاویر

کد خبر 79964
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۱

روش جذب کردن دخترها،برای آقایون متمایل به ازدواج!

روش جذب کردن دخترها:آیا از روش جذب کردن دخترها که کلیشه ای شده اند خسته شده اید؟آیا از اینکه دخترها مدام دست رد به سینه شما میزنند کلافه شده اید؟آیا دختر مورد علاقه خود را برای زندگی انتخاب کرده اید اما نمیدانید چطور او را جذب خود کنید؟دلگرم اینجاست تا با آموزش روش های جدید و بسیار موثر به شما کمک کند که دختر مورد نظر خود را طوری شیفته ی خود کنید که نفهمد چطور عاشق شما شده است!با دلگرم همراه شوید:

 روش جذب کردن دختر خانم ها برای ازدواج

 

1-روش جذب کردن دخترها:روی احساسیتان را نشان دهید

روش جذب کردن دخترها

اگرچه بیشتر دخترها فکر میکنند که به مردهایی با خصوصیات جدی و مردانه علاقه دارند،اما بسیاری از آن ها عاشق مردهایی هستند که گاهی احساسات خود را نیز نشان میدهند.هنگامی که شما آن روی نرم و عاطفی خود را آشکار سازید،او به صورت ناخودآگاه کنار شما احساس راحتی خواهد کرد به این خاطر که شما در ذهن او به عنوان مردی تداعی خواهید شد که احساسات خود را پنهان نمیکند.اما مواظب باشد که حدی را نگه دارید و زیاده روی نکنید.

 

2-روش جذب کردن دخترها:راحت باشید

روش جذب کردن دخترها

البته که این مسئله مهم است که در قرار های اول شما باید به بهترین نحو خود را آراسته کنید،اما در دفعات بعد کمی نوع تیپ و لباس پوشیدن خود را راحت تر و معمولی تر کنید.این کار باعث میشود که او باز به طور ناخودآگاه حس کند شما قابل اعتماد هستید و با راحتی خود نشان میدهید که به چیزی تظاهر نمیکنید و لباس پوشیدن او را نیز زیر ذره بین نگرفته اید.بیشتر دخترها در برخورد با کسانی که خیلی به خود میرسند و یا تظاهر مینند،از آن ها کم کم سرد میشوند و احساس راحتی نمیکنند.

 

 3-روش جذب کردن دخترها:حرکات او را شبیه به خود او پاسخ دهید

روش جذب کردن دخترها

یکی از بهترین راههای که باعث میشود دختر خانمی با شما احساس راحتی کند و بی اراده به شما علاقه مند شود این است که شما به حرکات او توجه کنید و به صورت ماهرانه ای آن ها را انجام دهید.برای مثال اگر او به شما تکیه کرد شما نیز به همان شکل،نه کمتر و نه بیشتر،به تکیه کردن او با حرکاتتانپاسخ دهید تا علاقه ی خود را به حرکات او نشان دهید.

 

 

4-روش جذب کردن دخترها:باز و ریلکس باشید

روش جذب کردن دخترها

متوجه باشید یا نه حرکات و زبان بدن شما بیشتر از حرف زدنتان بر روی او تاثیر خواهد گذاشت.وقتی در کنار او می نشینید،با این حالت که پاهای خود را کمی باز نگاه داشته و شانه هایتان را راحت نگاه دارید،این حرکت و طرز نشستن مقدار راحت باعث میشود که شما به او نشان دهید که در اطراف او احساس راحتی میکنید و در نتیجه او در حرکات خود و حرف زدن با شما احساس راحتی بیشتری میکند و به شما بیشتر جذب و نزدیکتر خواهد شد.

 

 5-روش جذب کردن دخترها:آرام و ملایم صحبت کنید

روش جذب کردن دخترها

تن صدا و سرعت شما در هنگام صحبت کردن یک فاکتور مهم برای جذب کردن دختر مورد نظر شماست.دخترها و خانم ها با مردانی که با صدایی عمیق و آرام صحبت میکنند احساس راحتی بیشتری دارند و این حرکت به آن ها این حس را میدهد که شما فردی قابل اطمینان و با ثباتی هستید.اگر شما جز آن دسته افراد هستید که با لحن سریع و تندی صحبت میکنید لازم است که بر روی این مهارت کار کنید تا توجه دختر مورد نظر خود را کسب کنید.

 

6-روش جذب کردن دخترها:مهارت های خود را بالا ببرید

روش جذب کردن دخترها

مهارت هایی  مثل موج سواری،گیتار زدن و یا صحبت کردن به زبانی خارجی را یاد بگیرید.داشتن نبوغ،بسیار جذاب است و هرچه بیشتر از این مهارت ها بهره برده باشید در نظر دختر خانم ها پر انرژی تر و جذاب تر به نظر می آیید.اما هرکاری که میخواهید راجع به آن صحبت کنید به شدت از لاف زدن درباره ی آن بپرهیزید.تنها در بین مکالمات خود به راحتی آن را بیان کنید،مطمئن باشید او قطعا متوجه خواهد شد.به نظر شما کدام دختری وجود دارد که از نواختن گیتار توسط شما و خواندن یک شعر عاشقانه برای او کنار شومینه غرق در لذت نشود؟

 

 7-روش جذب کردن دخترها:برنامه بریزید

روش جذب کردن دخترها

دخترها شیفته ی مردهایی هستند که همه چیز را تحت کنترل خود دارند و برنامه ریزی کردن را خوب بلدند.یک بعد از ظهر و عصر کامل را برنامه ریزی کنید،در یک کافی شاپ یا رستوران رمانتیک میز رزرو کنید.این برنامه ریزی ها باعث می شود به او نشان دهید که چه اندازه به دیدار او اهمیت میدهید و یک مرد خسته کننده نیستید.

 

 

 8-روش جذب کردن دخترها:یک جنتلمن به تمام معنا باشید

روش جذب کردن دخترها

بله درست حدس زدید،رفتار خود را کنترل کنید،توهین آمیز با افراد اطراف خود صحبت نکنید و مهمتر از همه در را برای او باز کنید!متاسفانه شاید جنتلمن بودن این روزها کمی از مد افتاده باشد اما این را بدانید که دخترها هیچگاه نمی توانند در مقابل این قضیه مقاومت کنند.مطمئن شوید که تمام قوانین جنتلمن بودن را به طور صحیح میدانید که اشتباهی نکنید و خجالت زده شوید.

 

9-روش جذب کردن دخترها:استقلال داشتن

روش جذب کردن دخترها

هیچ چیز در رابطه با مردها نمیتواند جذاب تر از این باشد که بتوانند کنترل و استقلال خود را در دست داشته باشند.اگر شما از نظر مالی مستقل هستید و تنها زندگی میکنید،از نظر بیشتر دختر ها شما یک مرد بالغ و عالی به نظر میرسید که میتواند در مواقعی که آن ها نیاز داند در کنارشان باشید.با این خصوصیت به آسانی هرچه تمام تر آن ها را جذب خود خواهید کرد.

 

 10-روش جذب کردن دخترها:از او تعریف کنید

روش جذب کردن دخترها

برای اکثر دخترها دلپذیر ترین کلمه ای که به آن افتخار میکنند و حس خوبی به آن ها میدهد اسم آن هاست.آن ها عاشق این هستند که اسم خود را با لحنی زیبا و عاشقانه از زبان شم بشنوند،پس مطمئن شوید که هنگام صدا کردن اسم او کلمات و صفت های زیبا را نیز به زبان بیاورید.حتما میدانید که دختر ها عاشق شنیدن تعریف کردن شما از آن ها هستید و لابد میدانید که در با تعریف کردن از آن ها روحیه ی سر سخت و ناملایم ان ها را از بین میبرید چون دخترها در مقابل تعریفی که از آن ها میشود ضعیف هستند و از شنیدن این تعریف ها بسیار خوشحال خواهند شد.پس حتما به این نکته توجه بسیاری داشته باشید.

 

 11-روش جذب کردن دخترها:با دیگران مهربان باشید

روش جذب کردن دخترها

در ارتباط با دیگران ملایم و مهربان باشید،اما بدانید در چه حدی این امر لازم است.در برخورد با دوست های او نه آنقدر صمیمی شوید که او حس کند شما مرد جلف و اصطلاحا دختربازی هستید نه رفتاری بی ادبانه و سخت داشته باشید که نشان دهد آدم اجتماعی نیستید.آن ها دوستان او هستند و او آن ها را بیشتر از هر کسی در اطراف خود دوست دارد.پس اگر کاری کنید که دوستان او شما را تایید کنند بهترین راه را برای جذب او پیش گرفته اید.

 

12-روش جذب کردن دخترها:به دنبال تایید نباشید

روش جذب کردن دخترها

در مواقعی که میخواهید نظر و باور خود را بگویید کاملا بر عقاید خود مانور بدهید.این به این معنا نیست که فورا نظرات خود را بازگو کید و یا آن هارا تحمیل کنید،تنها مقصود این است که از آن دسته افراد نباشید که هرچه دختر مورد نظر میگوید تایید کنید.به راحتی عقاید او را دنبال نکنید،بر افکار و نظرات خود مسر باید،اگر او شما را دوست داشته باشد او نیز به نظر شما روی خواهد آورد.متوجه این قضیه باشید که این امر به حس مردانگی شما مرتبط است و از شما وجهه ی مردی را نشان میدهد که میداند از زندگی چه میخواهد.فراموش نکنید که  این قضیه خیلی مهم است.

 

 

 

ترجمه و تنظیم:مجله اینترنتی دلگرم

نشاط رازانی+ 201
مخالفم - 34

تعداد نظرات: 28
منتشر نشده: 3
 
ir
+0
unlike
-0
ارش ۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۰:۳۵
پاسخ
comments سلاوسری 14 ساله هستم عاشق دختری یک سال بزرگتر از خودم شدم خیلی دوستش دارم اون نمیدونه اون خیلی دختر حجابی ومذهبی هستش اما من خیلی دوستش دارم چیکار کنم بفهمه وا ونم عاشقم بشه؟ در ضمن اشکالی نداره 1 سال ازم بزر گتره؟
 
 
ir
+6
unlike
-0
علیرضا ۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۹
پاسخ
comments همش چرته دختران تمام درد و غمشون پول و پول و پوله والسلام
 
 
ir
+1
unlike
-0
ندا ۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۶:۰۲
پاسخ
comments سلام میشه راه های جذب پسر رو هم به ما دخترا بگید؟ و اینکه از کجا مطمئن شم طرف به من نظر داره؟ از همکارم خوشم میاد احساس میکنم اونم همچین حسی داره .چطوری بیشتر جذبش کنم خجالتیم
 
 
ir
+0
unlike
-0
هی ۹۵/۰۸/۱۹ - ۱۰:۰۷
پاسخ
comments دخترها با عرض پوزش دیگه غلغ تون دسته پسر ها افتاده -امارها نشونمیده اکثر دخترها یکدوست پسر دارن ولی پسرها نه همشون-ب اینمطلب فکر کنم امار مساوی بشه
 
 
ir
+0
unlike
-0
مرتضی ۹۵/۰۸/۰۱ - ۲۳:۱۰
پاسخ
comments با سلام خدمت شما،من به یه دختری تو فامیلامون علاقه مندم ولی نمیتونم بهش ابراز علاقه کنم.راستش من دلشو شکوندم و بهش اهمیت ندادم،برای همین میخوام براش یه هدیه بخرم که دلش بدست بیاد.به نظر شما این چیزایی که نوشتین واقعاً تأثیر گذاره؟
 
 
ir
+0
unlike
-0
بهنام ۹۵/۰۷/۰۱ - ۱۶:۵۶
پاسخ
comments باعرض سلام من پنج ماهه ازدواج کردم همه اینا روانجام دادم ولی خانومم اینطورنیست وهرچی مادرش میگه یاهرحرفی بین امون هست همه اش روبه مادرش میگه ومادرش و5تاخاله هاش که ازدواج نکردن باسن بالادخالت میکنه که تواین 5ماه همیشه اختلاف پیش اومده
 
 
us
+0
unlike
-0
مهران ۹۵/۰۵/۲۹ - ۱۵:۰۳
پاسخ
comments مورد 9 اگر شما از نظر مالی مستقل هستید و تنها زندگی میکنید،از نظر بیشتر دختر ها شما یک مرد بالغ و عالی به نظر میرسید که میتواند در مواقعی که آن ها نیاز داند در کنارشان باشید.
تقریبا همه دختر ها به ماشین و خونه و پول اهمیت میدن این نوشته ها شامل درصد خیلی کمی از جامعه است...
 
 
ir
+0
unlike
-0
Amir ۹۵/۰۵/۲۰ - ۱۱:۴۸
پاسخ
comments باسلام. سوالی داشتم. میخواستم بدونم لبخند زدن دختر هنگام صحبت با یه پسرچه نشانه هایی دارد. بیشتر وقت ها میاد پیش من . ایا اینها جزوه نشانه های جذب دختر هست یا نه.
پاسخ ها:
  • روزبه ۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۷:۰۲
    commentsآرههههههه دگ :)
 
 
+0
unlike
-0
علیرضا ۹۵/۰۵/۱۲ - ۱۲:۵۸
پاسخ
comments عالی بود من توستم همسر اینده ام که اسمش ملینا هستش انتخاب کنم دمتون گرم
 
 
de
+0
unlike
-0
نیما ۹۵/۰۵/۱۱ - ۱۳:۲۹
پاسخ
comments این حرفها کاملا درستن. چیزی که غالب پسرا نمیتونن از پسش بربیان و همیشه دنبال مشکلن. البته ریشه همشون اعتماد به نفس بالای یک پسره، که مردی خودش رو به خوبی نشون میده! دخترای نرمال اکثرا دنبال احساس آرامشن و کسی که اعتماد به نفس بالایی داره اینو بهشون میده.
 
 
ir
+0
unlike
-0
مهدی ۹۵/۰۳/۲۸ - ۱۹:۵۰
پاسخ
comments سلام و عرض ادب و احترام. با تشکر از مطلبی بسیار مفید و پر محتوی و عالی شما. دمتون گرم گرم.
سئوالی از خدمت شما دارم. با توجه به محدودیت های دینی و ارزشی کشورمان، آیا این راه در کشور ما جواب می دهد؟ خانواده و دختر ها برداشت بد نمی کنند ؟ آیا این راهکارها در ایران جواب می دهد ؟ بدبین نیستم اما می خواهم لطفا من را راهنمایی فرمائید. خواهشا جوابم را بدهید. سپاسگرارم.
 
 
ir
+0
unlike
-0
یوسف ۹۵/۰۳/۰۵ - ۱۱:۱۳
پاسخ
comments بسیار عالی بود
 
 
+0
unlike
-0
حسين ۹۴/۱۱/۰۸ - ۱۴:۲۶
پاسخ
comments سلام خيلي نكات جالبي هستن . اما همه دختر ها يك سليقه نيستن. بلكه رفتار و اخلاق و روحيات متفاوت دارند.
 
 
ir
+0
unlike
-0
J A ۹۴/۰۹/۱۰ - ۲۳:۲۸
پاسخ
comments سلام من خیلی خیلی خجالتیم و میترسم چیکار کنم؟
پاسخ ها:
  • م ۹۵/۰۴/۰۹ - ۰۵:۳۵
    commentsهیچ وقت خجالتی نباش
  • مهدی صفوی ۹۵/۰۴/۱۷ - ۲۱:۳۰
    commentsاصلا یه روش بهش پیشنهاد کردی که تا آخر عمرش به درد خورد
 
 
ir
+0
unlike
-0
pooriy ۹۴/۰۵/۲۶ - ۱۳:۳۳
پاسخ
comments خودمونی تر مطالبو بنویس ممنون
 
 
ir
+0
unlike
-0
دنیال ۹۴/۰۴/۲۲ - ۱۱:۲۱
پاسخ
comments درکل باهال بود
 
 
ir
+0
unlike
-0
دنیال ۹۴/۰۴/۲۲ - ۱۱:۲۰
پاسخ
comments واقعاچیز خوبی بود تکرایی هم نبود
نکات ظریف و قشنگی داشت ممنون...
 
 
de
+0
unlike
-0
علی ۹۴/۰۴/۲۰ - ۱۰:۱۸
پاسخ
comments ببینید این تکنیک ها عالی هستند و در دیدار با یه شخص به صورت مستمر اتفاق می افتند مشکل اصلی در اینه که در دیدار اول نباید زیاد با ایشون ارتباط چشمی سنگین داشته باشید و همیشه لبخند داشته باشین و زور نزنید تا با طرف ارتباط برقرار بکنید چون جواب نمیده و سعی بکنید به خانم ها اجازه صحبت بدین و حتما به حرف های ایشون دقت لازم رو بکنید
در کل مطالبتون قشنگ بود من خودم رفتم خواستگاری و به این نکات دقت کردم حالا دارم میمیرم که تا 5 روز دیگه به من جواب بدن خیلی سخته متنفرم از این انتظار در هر صورت مطلبتون خیلی خوبه تشکر میکنم
 
 
ir
+0
unlike
-0
abolfazl ۹۴/۰۴/۱۰ - ۱۲:۳۵
پاسخ
comments بسار نکات عالی بود واقعا چرا ما از این نکات استفاده نمیکیم
 
 
ir
+0
unlike
-0
نوید ۹۴/۰۲/۲۴ - ۱۴:۴۶
پاسخ
comments میرم تمرین میکنم بینم چ میشه؟؟؟
 
 
ir
+0
unlike
-0
عرفان ۹۴/۰۲/۱۸ - ۱۸:۵۰
پاسخ
comments مطالب بسیار ارزش مند و به درد بخوری بود متشکّرم.
 
 
ir
+0
unlike
-0
محمد ۹۴/۰۱/۱۰ - ۰۰:۴۷
پاسخ
comments دمت گرم خیلی قشنگ بود لذت بردم اگر بازم ازاین مطالب داشتی بزار که استفاده کنیم...........
 

کد امنیتی
کد جدید

 


 

خواندنیهای جالب ,بازی و بیوگرافی

بیوگرافی + عکس از اینستاگرام شیوا طاهری 2017

بیوگرافی + عکس از اینستاگرام شیوا طاهری 2017

زندگی نامه کامل شیوا طاهری بازیگر محبوب ایرانی با این بخش از دلگرم همراه باشید تا با این بازیگر زن و دوست داشتنی بیشتر آشنا شوید. نام:شیواشیوا طاهری نام خانوادگی:طاهری تاریخ تولد:1369 تحصیلات: فارغ…