دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ برابر با ۱۶ شوّال ۱۴۴۳ قمری و ۱۸ مه ۲۰۲۲ میلادی
ماجرای درگیری راننده کامیون با مأموران پلیس چه بود + فیلم درگیری
8
دوشنبه, ۲۲ آذر ۱۴۰۰ ۰۰:۵۱
معاون اجتماعی پلیس راهور بیان کرد: راننده کامیون بعد از 13 کیلومتر طی مسیر، مجبور به توقف شد، وی پس از پیاده شدن از کامیون در نخستین اقدام چاقوکشی کرد، سپس با یک شیء سخت به سر سربازی کوبید که در آنجا حضور داشت.


معاون اجتماعی پلیس راهور ماجرای درگیری راننده کامیون با مأموران راهور را در اتوبان ساوه ـ همدان تشریح کرد.

سرهنگ عین‌الله جهانی درباره کلیپ منشر شده در فضای مجازی مبنی بر درگیری مأموران پلیس راهور با یک راننده کامیون در جاده ساوه اظهار کرد: این ماجرا حدوداً به دو ماه گذشته برمی‌گردد؛ حدود دو ماه قبل حوالی ساعت 16، راننده یک دستگاه کامیون بنز نارنجی‌رنگ حین حرکت در اتوبان ساوه ـ همدان به سمت تهران، مرتکب تخلف شده بود.

معاون اجتماعی پلیس راهور افزود: گشت پلیس راه، به دلیل تخلفات صورت گرفته توسط راننده کامیون، به وی دستور ایست داده بود اما راننده توجهی نکرد، اخطار ایست مأموران با بلندگو چندین بار ادامه داشت اما راننده کامیون باز هم توجهی به اخطار ایست مأموران نکرد.

وی تصریح کرد: مأموران در ادامه ماجرا، موضوع را به همکاران خود در ایستگاه پلیس راه گزارش داده و همکاران کامیون در مقابل ایستگاه پلیس راه متوقف کردند؛ مأموران پلیس راه، از راننده درخواست مدارک کردند تا تخلفش را به وی تفهیم کنند و اعمال قانون انجام دهند اما وی باز هم توجهی به مأموران نکرد.

این مقام انتظامی ادامه داد: سپس خودرویی گشتی ما به محل رسید و از راننده خواست مدارکش را به پلیس تحویل دهد اما راننده از این کار امتناع کرد، سپس سربازی که در آنجا حضور داشت، به مقابل کامیون رفت تا شماره خودرو را یادداشت کند که در این حین راننده کامیون حرکت کرد و قصد داشت سرباز را زیر بگیرد.

جهانی خاطرنشان کرد: مأموران پلیس راه در ادامه روی رکاب کامیون رفته و اعتراض کردند که راننده کامیون در ادامه مشاجره، شروع به ادامه حرکت کرد در حالیکه این دو مأمور روی رکاب کامیون بودند، راننده کامیون حدود 13 کیلومتر همکاران ما را با خودش برد که باید پرسید در صورت افتادن یکی از این افراد به پایین رکاب چه اتفاقی روی می‌داد؟

معاون اجتماعی پلیس راهور بیان کرد: راننده کامیون بعد از 13 کیلومتر طی مسیر، مجبور به توقف شد، وی پس از پیاده شدن از کامیون در نخستین اقدام چاقوکشی کرد، سپس با یک شیء سخت به سر سربازی کوبید که در آنجا حضور داشت، بعداً نیز معلوم شد فیلمبردار این ماجرا از افراد خودی و مرتبط با کامیون بوده است و باید از فیلمبردار پرسید که از کجا فهمیده که زن و فرزند در کامیون حضور دارند در صورتیکه پیش از رسیدن کنار کامیون این جملات را ذکر می‌کرد.

این مقام انتظامی یادآور شد: با حضور همکاران انتظامی و شکایات همکاران پلیس راه به دلیل تمرد، بی‌توجهی به قانون، ضرب و جرح، چاقوکشی و زدن سرباز، وی تحویل مراجع انتظامی شد و در نهایت در دادسرا برای این شخص پرونده تشکیل شده و وی بعد از دو ماه به دنبال رضایت گرفتن از همکار ما است که همکار ما نیز رضایت نداده و وی این کلیپ را پخش کرده در حالیکه بینندگان این کلیپ از قبل و بعد ماجرا اطلاعی نداشتند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (8 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی