دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ برابر با ۱۲ محرّم ۱۴۴۴ قمری و ۱۱ اوت ۲۰۲۲ میلادی
برای سفارش طراحی سایت به چه نکاتی باید توجه کنیم؟
0
زمان مطالعه: 5 دقیقه
اولین موضوعی که در روند سفارش طراحی سایت باید به آن توجه داشته باشید همخوانی ماهیت کسب و کار با سایت شماست.

سفارش طراحی سایت یکی از مواردی است که تمامی کسب و کارها ممکن است با آن رو به رو شوند. با توجه به این موضوع که این روزها اینترنت به بخش بسیار مهمی از روند کاری تبدیل شده است، در آینده نزدیک طراحی پورتال سازمانی و طراحی وب در میان تمامی کسب و کارها مهم می شود و هرگز نمی توان آن را نادیده گرفت. به همین دلیل، توصیه می شود همین امروز برای طراحی سایت اقدام کنید که در آینده نزدیک کسب و کار شما موفق شود.

آیا سایت با ماهیت کسب و کار همخوانی دارد ؟

اولین موضوعی که در روند سفارش طراحی سایت باید به آن توجه داشته باشید همخوانی ماهیت کسب و کار با سایت شماست. به طور مثال، تصور کنید شما در زمینه فروش فنس چمنی فعالیت دارید، در این شرایط، ماهیت سایت شما باید به گونه ای باشد که به خوبی این موضوع را نشان دهد. در نتیجه، وقتی کسی می خواهد در ویلا خود فنس به کار ببرد، وقتی وارد سایت شما می شود می تواند به خوبی فنس را در ویلا خود تصور کند و هر چه زودتر سفارش خود را ثبت نماید.

آیا رنگ سایت مناسب است ؟

یکی از مواردی که در روند سفارش طراحی سایت باید در نظر داشته باشید رنگ سایت است. اگر شما در زمینه فروش مکمل های دارویی فعالیت می کنید باید سایتی داشته باشید که این موضوع را به خوبی نشان دهد. از طرف دیگر، اگر شما لباس می فروشید، باید رنگی که در سایت به کار رفته است حس هیجان را در سایت شما به فروش بیاورد که منجر به خرید شود. به همین دلیل، باید از طراح سایت بخواهید به این نکات توجه داشته باشد تا سایتی با ویژگی های شگفت انگیز را به شما ارائه دهد.

آیا المان های مهم به خوبی در سایت بازنمایی شده اند؟

مواردی مانند گزینه جستجو از جمله المان هایی هستند که تمامی کاربران به محض ورود به سایت به آن نیاز دارند. به همین دلیل، این المان باید به خوبی طراحی شود و در سایت قرار گیرد. از طرف دیگر، المان های دیگری نیز وجود دارند که هر یک از آنها با توجه به ماهیت کسب و کار مهم هستند و باید به خوبی طراحی شوند. کسانی که می خواهند برای سفارش طراحی سایت اقدام کنند، باید این موارد را در نظر داشته باشند تا بتوانند سایتی با ویژگی های مناسب و کاربر پسند داشته باشند.

برای سفارش طراحی سایت به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

چقدر طول می کشد تا سایت تحویل داده شود؟

با توجه به این موضوع که زمان اهمیت بسیار زیادی در طراحی سایت دارد، افرادی که برای سفارش طراحی سایت اقدام می کنند باید این موضوع را از همان ابتدا مشخص کنند. معمولا پروسه طراحی سایت نباید بیشتر از 30 روز به طول انجامد و اگر شخصی این پروسه را بیش از این ادامه دهد ممکن است نشان دهنده این امر باشد که آن طراح زمان بندی دقیقی ندارد و این امر طراحی سایت را زیر سوال می برد. به همین دلیل، شما باید قرار داد مشخصی با شرکت طراحی سایت داشته باشید تا بتوانید برنامه ریزی دقیقی داشته باشید.

طراحی پورتال سازمانی چیست؟

پورتال سازمانی این شرایط را برای کارکنان به وجود می آورد تا اطلاعات را مشاهده کنند و سرویس های متنوعی را که در این پورتال وجود دارد دریافت نمایند. طراحی پورتال سازمانی مزایای زیادی دارد که به شرح زیر هستند:

  • طراحی پورتال سازمانی به بهبود عملیات دسترسی سریع به اطلاعات کمک می کند.
  • طراحی پورتال سازمانی باعث برقراری بهتر مشتریان در یک کانال می شود.
  • پورتال سازمانی به شخصی سازی اطلاعات کمک می کند و این موضوع می تواند به نفع کسب و کار باشد.

برای طراحی وب به چه نکاتی توجه کنیم؟

با توجه به این موضوع که طراحی وب اهمیت زیادی دارد، بهتر است به نکات زیر توجه داشته باشید:

  • برای طراحی وب از افراد متخصص کمک بگیرید.
  • پیش از شروع طراحی، دغدغه ها و نیازهای خود را با طراح سایت در میان بگذارید.
  • در روند طراحی به گرافیک سایت توجه داشته باشید و بخواهید آن را به بهترین شکل اجرا کنید.
  • اگر کسب و کار خود را تازه راه اندازی کرده اید، می توانید سایت ساده ای داشته باشید.

برای سفارش طراحی سایت به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

برای سفارش طراحی سایت چه کاری انجام دهیم؟

تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در روند سفارش طراحی سایت در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید در این روند باید به ماهیت کسب و کار خود توجه کنید و مطمن شوید که ماهیت سایت با ماهیت کسب و کار شما همخوانی دارد. همچنین، باید به رنگ سایت توجه کنید و آن را به درستی انتخاب نمایید. المان های مهم باید در سایت به خوبی بازنمایی شوند تا بتوانند نیازهای کاربران را برآورده سازند.

اگر به دنبال بهترین شرکت برای سفارش طراحی سایت، سفارش طراحی پورتال سازمانی و یا طراحی وب هستید، می توانید به شرکت ایران سایت (iransite.com) مراجعه کنید. این شرکت سابقه درخشانی در این زمینه دارد و نمونه کارهای این شرکت در وب سایت آن وجود دارند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است