دلگرم
امروز: سه شنبه, ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ برابر با ۱۰ شوّال ۱۴۴۱ قمری و ۰۱ ژوئن ۲۰۲۰ میلادی
سری دوم چند میگیری گریه کنی جلوی دوربین میرود
10
5,078
یکشنبه, ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۳:۲۸
نمایش فیلم چند میگیری گریه کنی 2 خلاصه داستان چند میگیری گریه کنی 2 بازیگران چند میگیری گریه کنی2استان سری دوم این فیلم از جایی آغاز می شود که پسر شایسته – که زنده یاد منوچهر نوذری آن را ایفا می کرد

نمایش فیلم چند میگیری گریه کنی 2

دلگرم : فیلم سینمایی «چند می گیری گریه کنی ۲» با دریافت پروانه ساخت بزودی وارد مرحله پیش تولید می شود.

نگارش فیلمنامه فیلم سینمایی «چند می گیری گریه کنی ۲» به نویسندگی رحیم بهبودی فر به تازگی به پایان رسیده و این فیلم با دریافت پروانه ساخت بزودی وارد مرحله پیش تولید خواهد شد. سازندگان این فیلم روز گذشته برای پروانه ساخت این فیلم درخواست داده اند.

برخلاف سری اول که شاهد احمدلو کارگردانی این فیلم را برعهده داشت در سری دوم قرار است علی توکل نیا پشت دوربین این فیلم قرار گیرد.

خلاصه داستان چند میگیری گریه کنی 2

داستان «چند می گیری گریه کنی ۲» ادامه ای بر سری اول آن است و البته فضایی شاد و مفرح تر دارد. ضمن اینکه علاوه بر حضور کاراکترهای سری اول، سه شخصیت اصلی نیز به فیلم اضافه شده است.

داستان سری دوم این فیلم از جایی آغاز می شود که پسر شایسته – که زنده یاد منوچهر نوذری آن را ایفا می کرد – برای فروش مایملک پدرش به ایران می آید. در این میان وکیل خانواده در حضور پسران و دختر شایسته برای اولین بار اقدام به قرائت وصیت نامه موکلش می کند. پس از قرائت وصیت نامه، وراث برای فروش اموال پدری متوجه شروطی از سوی پدرشان می شوند که….

بازیگران چند میگیری گریه کنی

سری اول این فیلم در سال ۸۴ و با بازی الناز شاکردوست، زنده یاد منوچهر نوذری، ابوالفضل پورعرب، شهرام حقیقت دوست، حمید لولایی، و… به نمایش درآمد.
با توجه به گذشت ۱۴ سال از تولید «چند می گیری گریه کنی»، باید دید کدامیک از بازیگران سری اول این فیلم حاضر به بازی در سری جدید آن خواهند شد. نگارش فیلمنامه سری اول این فیلم نیز برعهده محسن تنابنده بود

حذف الناز شاکر دوست از «چند میگیری گریه کنی۲»

حسن توکل نیا تهیه کننده فیلم سینمایی «چند می‌گیری گریه کنی ۲» درباره وضعیت تولید این فیلم گفت: هنوز پیش تولید رسمی آغاز نشده، اما با برخی از بازیگرانی که در قسمت اول فیلم حضور داشتند مذاکراتی انجام و حضورشان تقریباً قطعی شده است.

ابوالفضل پورعرب، حمید لولایی، هومن حاجی عبداللهی، اسدالله یکتا، حسین عابدینی، گیتی معینی و آناهیتا همتی از جمله بازیگرانی هستند که با آنان رایزنی کرده ایم و در قسمت دوم به طور قطع حضور دارند.

کاراکتر الناز شاکردوست در فیلمنامه جدید حذف شده و وی دیگر در فیلم حضور ندارد. در حال حاضر نیز منتظر یک بازیگر زن و یک بازیگر مرد هستیم که در یک پروژه دیگر حضور دارند


  • منبع
  • بانی فیلم
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits