در حال بارگزاری....

فیلم درگیری یک ناهی از منکر با دختر بی حجاب در پارک قیطریه

۸,۳۱۲
یکی از دانشجویان فعال فرهنگی روز سه‌شنبه ۲۱ خرداد در حین اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر در پارک قیطریه مجروح شد.

این دانشجو همراه با خانواده در حال عبور از پارک قیطریه بود که با یک صحنه خلاف عفت عمومی مواجه می‌شود و براساس وظیفه دینی خود به مرتکبان، تذکر لسانی می‌دهد که پس از امر به معروف و نهی از منکر مورد ضرب و شتم تعدادی از قانون‌شکنان قرار می‌گیرد.

این دانشجو اینگونه بیان کرد که : ساعت ۲۰ روز سه‌شنبه ٢١ خرداد براى قرارى که با همسر و فرزندم در پارک قیطریه داشتم، وارد پارک شدم. در بدو ورود از ورودى شمال شرقى (که به در جنب نانوایى مشهور است) ملاحظه کردم چند دختر و پسر در حال بازى والیبال هستند، امّا دختر‌ها هیچگونه حجابى بر سر ندارند نه اینکه روسری آن‌ها افتاده باشد بلکه دقیقاً بدون روسرى و با لباس‌هاى نامناسب در حال بازی بودند.

کاملاً محترمانه از آقایان همراه آن‌ها خواستم از خانم‌ها بخواهند حجاب خود را رعایت کنند، اما با ممانعت از این درخواست به کار خود ادامه دادند و یکى از خانم‌ها، تهدید و پرخاش را شروع کرد؛ من هم به آن‌ها گفتم: "برای پیگیری‌های حقوقی از وضعیت شما فیلم می‌گیرم". آن خانم تهدید کرد که تلفن همراه من را خرد می‌کند. من نیز در جواب وی گفتم که با پلیس ۱۱۰ تماس خواهم گرفت و ماجرا را به آن‌ها خبر می‌دهم.

این دانشجو درباره ضرب و شتم توسط قانون‌شکنان نیز گفت: پس از درخواست من از آنها، به یکباره چندین نفر از آنها (حدوداً ۴ نفر) به سمت من حمله کرده و مورد ضرب و شتم قرار داده و پس از پاره کردن سیم هدفونى که در گوش داشتم، من را بر روی زمین انداخته و کتک زدند؛ تا اینکه چند مرد میانسال با ورود به ماجرا مانع از ادامه ضرب و شتم شدند.

 

۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
ir
دریا | ۷ ماه پیش
حقش بوده باشد این قدر میزدنش تا میمرده اخه به تو چه فوضول
۰
۰
 
hits

ویدئوهای پیشنهادی