در حال بارگزاری....

مقایسه ایران و آمریکا از نظر قدرت و تشکیلات نظامی

۱,۶۰۱
این روزها تنش بین ایران و آمریکا خیلی زیاد شده است و احتمال جنگ بین این دو کشور وجود دارد به همین دلیل ما یک ویدیو از مقایسه قدرت های نظامی ایران و آمریکا را برای شما آماده کردیم، تا ابهامات شما بر طرف شود، جهت مشاهده و دانلود این ویدیو با ما همراه باشید.
۲ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
ir
PM | ۲ ماه پیش
ایران شاید در منطقه قدرتمند ترین باشد ولی توان حمله به قوی ترین کشور دنیا یعنی آمرکا را ندارد از یک طرف متحد خاصی نداریم چین وفاداری خودش رو تو قضیه سانچی نشان داد روسیه هم فقط دلال اسلحه هست و از ایران به عنوان پل ارتباطی برای نفوذ به منطقه استفاد می کنه عراق هم که یه کشور جنگ زده بدبخت وابسته به ایرانه کره جنوبی هم که فقط نفت ما رو می خواد بعد هم جنگ با آمریکا که جنگ زمینی نیست بگیم ایران دوملیون سرباز داره آمریکا یک و نیم نیروی هوایی آمریکا یک دنیاست طوری که کل اروپا هم حریف اون نمیشه به نظر من جنگی نمیشه اگر هم بشه تهش اسراعیل عراق و لبنان و ایران با هم نابود میشن
۰
۰
 
 
ir
مهدی | ۵ ماه پیش
قدرت ایران به نیروی نظامی اش نیست به ایمان افرادش است شما دیدید که ایران در جنگ 8 ساله ایران تقریبا سلاح های نظامی اش در برابر صدام صفر بود و تمام قدرت های پشتیبانش بودن . آخر عاقبت صدام را دیدید و ایران پیروز و سربلند را.
در ضمن ما ایرانیان با اعتقاداتمان زندگی میکنیم و نیروی های نظامی آمریکا با قساوت و ددمنشی هاشان. که شکم زن حامله عراقی را سفره کردن. سر ویتنامی ها را بریدن و با افتخار با آن عکس گرفتند. ما به خدا ایمان و باور داریم و به موعودی که در صحرای طبس آن بلایی را سر متجاوزان آمریکایی آورد که هنوز مات و مبهوت مانده اند که چه شد که با اون همه برنامه ریزی ها و تجهیزات بدن های سوخته شان درس عبرت شد و قرآن که در سوره فیل خداوند آن بلا را به متجاوزان به کعبه آورد.
خدا حق است حق است حق است. اگر تمام قدرت های دنیا با تمام تجهیزاتشان جمع شوند اگر خدا نخواهد هیچ کاری از دستشان ساخته نیست. این را باور کنید
۰
۰
 

ویدئوهای پیشنهادی

کلیپ خیلی احساسی تبریک روز مادر

۱ هفته پیش - ۴,۴۲۷ بازدید
StatCounter