دلگرم
در حال بارگزاری....

مقایسه ایران و آمریکا از نظر قدرت و تشکیلات نظامی

1.8K
15
6
۱ سال پیش
این روزها تنش بین ایران و آمریکا خیلی زیاد شده است و احتمال جنگ بین این دو کشور وجود دارد به همین دلیل ما یک ویدیو از مقایسه قدرت های نظامی ایران و آمریکا را برای شما آماده کردیم، تا ابهامات شما بر طرف شود، جهت مشاهده و دانلود این ویدیو با ما همراه باشید.
۲ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
PM | ۱۰ ماه پیش
ایران شاید در منطقه قدرتمند ترین باشد ولی توان حمله به قوی ترین کشور دنیا یعنی آمرکا را ندارد از یک طرف متحد خاصی نداریم چین وفاداری خودش رو تو قضیه سانچی نشان داد روسیه هم فقط دلال اسلحه هست و از ایران به عنوان پل ارتباطی برای نفوذ به منطقه استفاد می کنه عراق هم که یه کشور جنگ زده بدبخت وابسته به ایرانه کره جنوبی هم که فقط نفت ما رو می خواد بعد هم جنگ با آمریکا که جنگ زمینی نیست بگیم ایران دوملیون سرباز داره آمریکا یک و نیم نیروی هوایی آمریکا یک دنیاست طوری که کل اروپا هم حریف اون نمیشه به نظر من جنگی نمیشه اگر هم بشه تهش اسراعیل عراق و لبنان و ایران با هم نابود میشن
0
0
مهدی | ۱ سال پیش
قدرت ایران به نیروی نظامی اش نیست به ایمان افرادش است شما دیدید که ایران در جنگ 8 ساله ایران تقریبا سلاح های نظامی اش در برابر صدام صفر بود و تمام قدرت های پشتیبانش بودن . آخر عاقبت صدام را دیدید و ایران پیروز و سربلند را.
در ضمن ما ایرانیان با اعتقاداتمان زندگی میکنیم و نیروی های نظامی آمریکا با قساوت و ددمنشی هاشان. که شکم زن حامله عراقی را سفره کردن. سر ویتنامی ها را بریدن و با افتخار با آن عکس گرفتند. ما به خدا ایمان و باور داریم و به موعودی که در صحرای طبس آن بلایی را سر متجاوزان آمریکایی آورد که هنوز مات و مبهوت مانده اند که چه شد که با اون همه برنامه ریزی ها و تجهیزات بدن های سوخته شان درس عبرت شد و قرآن که در سوره فیل خداوند آن بلا را به متجاوزان به کعبه آورد.
خدا حق است حق است حق است. اگر تمام قدرت های دنیا با تمام تجهیزاتشان جمع شوند اگر خدا نخواهد هیچ کاری از دستشان ساخته نیست. این را باور کنید
0
0
hits

بیشتر ببینید

کلیپ طبیعت آرامش دهنده برای استوری1:00

کلیپ طبیعت آرامش دهنده برای استوری

۱ روز پیش - 307 بازدید
ویدیو کلیپ دپ دخترونه0:29

ویدیو کلیپ دپ دخترونه

۲ روز پیش - 90 بازدید
ممد قلی در جهنم (۲)0:48

ممد قلی در جهنم (۲)

۲ روز پیش - 45 بازدید
ممد قلی در جهنم0:48

ممد قلی در جهنم

۲ روز پیش - 62 بازدید
ممد قلی ترسناک سیبیلی0:51

ممد قلی ترسناک سیبیلی

۲ روز پیش - 126 بازدید
ممد قلی ترسناک سری جدید ۲0:51

ممد قلی ترسناک سری جدید ۲

۲ روز پیش - 58 بازدید
کلیپ غمگین دختر یعنی ازدواج اجباری0:57

کلیپ غمگین دختر یعنی ازدواج اجباری

۳ روز پیش - 84 بازدید
کلیپ غمگین گریه های یواشکی دخترانه0:59

کلیپ غمگین گریه های یواشکی دخترانه

۳ روز پیش - 45 بازدید
کلیپ غمگین دیس لاو دختر یعنی4:04

کلیپ غمگین دیس لاو دختر یعنی

۳ روز پیش - 116 بازدید