عصبانیت عادل فردوسی‌ پور از فاجعه استادیوم اهواز

عادل فردوسی پور طی مصاحبه ای که با قاسمی دبیر هیئت خوزستان داشت عصبانیت خود را نسبت فاجعه استادیوم اهواز نشان داد و با با قاسمی دبیر هیئت خوزستان به بحث و جدل پرداخت که در ویدیو زیر مشاهده خواهید کرد.

 


 

اما ماجرای فاجعه استادیوم اهواز چه بود؟

ماجرا از اینجا شروع شد ویدیویی از ورزشگاه آزادی تهران دست به دست شد که نشان می‌داد هواداران پرسپولیس به هواداران فولاد خوزستان توهین کردند. ظاهرا به خوزستانی ها بر خورد و منتظر فرصتی بودند که تلافی آن را در بیارند .

بعد از این ماجرا ، پرسپولیس باید به اهواز می‌رفت تا مقابل استقلال خوزستان بازی کند. هنوز بازی شروع نشده بود که اتفاقات تلخ زیادی رخ داد.

از آتش زدن پرچم پرسپولیس که اتفاق خیلی زشت و زننده‌ای بود تا سنگ‌پرانی‌هایی که باعث تاخیر در شروع بازی شد. به نظر می‌رسید بعد از چند دقیقه تاخیر، شرایط مهیای بازی شده و داور سوت شروع بازی را به صدا در‌آورد.

اما هنوز چند دقیقه‌ای نگذشت که همان اتفاقات تکرار شد و باعث قطع شدن بازی. این مساله چند بار ادامه پیدا کرد که البته عجیب بود داور همچنان دستور به ادامه بازی می‌داد.

چراکه بازیکنان امنیت جانی نداشتند، ضمن اینکه در بین هواداران هم اتفاقات ناگواری رخ داد و خیلی‌ها مصدوم شدند که اکثر آمبولانس‌ها کارشان رفت و آمد به بیمارستان شده بود.

اتفاقات تلخ آنقدر ادامه داشت که کسی به بازی توجه نداشت حتی خود بازیکنان. در اکثر دقایق بازی می‌دیدیم بازیکنان تمرکز کافی ندارند و نگران سنگ‌پرانی‌ها هستند.

نکته جالب این است که نیروی انتظامی هم خیلی تلاش کرد اما نتوانست جلوی این اتفاقات را بگیرد. در این میان حتی یکی از اعضای نیروی انتظامی هم مصدوم شد و به بیمارستان رفت اما تلاش‌ها برای جلوگیری از این مساله ادامه پیدا کرد. مساله‌ای که تا بعد از بازی هم ادامه داشت.

بعد از این اتفاقات تلخ که حتی اگر نامش انتقام باشد، به هیچ وجه قابل پذیرش نیست، همه منتظر واکنش‌ها بودند.

داریوش یزدی سرمربی استقلال خوزستان در واکنشی منطقی این سنگ‌پرانی‌ها را محکوم کرد اما ایمان مبعلی کاپیتان استقلال خوزستان که تجربه بالایی دارد، در مصاحبه‌اش به هواداران به خاطر اتفاقات هفته قبل مقابل پرسپولیس حق داد که خیلی عجیب است.

چند بازیکن دیگر هم چنین واکنشی داشتند و از همه مهمتر واکنش مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان بود

. امیر سلطانی در مصاحبه‌ای اعلام کرد این اتفاقات به این باشگاه ربطی ندارد: «مسلما ما هیچ کدام از این مسائل را تایید نمی‌کنیم اما هیچ ربطی هم به باشگاه استقلال خوزستان نداشت.

ما تمام تلاش‌مان را کردیم که بتوانیم میزبان خوبی باشیم.» سلطانی در حالی می‌گوید این اتفاقات به استقلال خوزستان ربطی ندارد که تیمش میزبان بود ضمن اینکه در میزبانی قبلی‌شان هم مشکلات زیادی از جمله فحاشی به سرمربی تیم به وجود آمده بود.

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

ویدئوهای پیشنهادی

چالش خوردن اسمبر شکلات های تند

۶ روز پیش - ۹,۳۰۲ بازدید