همه چیز درباره لکسوس جی اس اف

لکسوس GS F با ویژگی های دوست داشتنی
۱,۶۴۱
۰
۰
شنبه, ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۹:۴۶

خودرو لکسوس جی اس اف : ما پیشتر به بررسی خودرو سدان لکسوس جی اس اف پرداختیم که در میان رقبا خود نه تنها از طراحی قابل توجهی برخوردار است بلکه مشخصه های بزرگی به عنوان یک سدان میان ساز برای آن در نظر گرفته شد.

لکسوس جی اس اف مدل معمولی نیست و برخی ممکن است آن را با سدان های میان سایز غیرمطرحی به مقایسه بپردازند اما در حقیقت این محصول ژاپنی یک مدل خاص است و علاقمندان بسیاری هم در سطح جهان دارد. لکسوس همیشه با طراحی جذاب خود توانسته نظر مخاطب را جلب کند و لکسوس GS F نیز از این قاعده مستثنی نبوده و به خوبی توانسته الگوطراحی زیبا لکسوس را نمایش دهد.

اما برخی موارد درباره لکسوس GS F وجود داشته که ما قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم شاید شما نیز به این سدان ژاپنی علاقمند شوید و در صورت تمایل آن را خریداری کنید:

1- پیشرانه قدرتمند برای لکسوس GS F
www.delgarm.com

اگرچه قابل پیش بینی نبود لکسوس GS F به موتور قدرتمندی مجهز شود اما لکسوس تصمیم گرفت در این مدل پیشرانه 5.0 لیتری هشت سیلندر با قدرت 467 اسب بخار و گشتاور 389 پوند فوتی قرار دهد. چنین پیشرانه ای را باید تنها در اتومبیل های قدرتمندی شاهد بود و با موتوری که لکسوس برای GS F در نظر گرفته باید انتظارات بسیاری از سدان موردبحث داشت. این پیشرانه در کنار گیربکس هشت سرعته اتوماتیک قرار می گیرد و می توان در جاده های هموار با سرعت های بالا به حرکت درآمد و سرعت واقعی را احساس کرد. براساس تست های صورت گرفته لکسوس GS F می تواند در 4.5 ثانیه به 100 کیلومتربرساعت دست یابد که مدت زمان قابل توجهی محسوب می شود.

سیستم اگزوز چهارگانه در عقب صدا دلنشینی را در فضا پخش می کند و این صدا در سطحی که روی پدال گاز فشرده می شود، جلوه بیشتری پیدا می کند. بنابراین می‌توان انتظار عملکرد بالایی از این سدان اسپرت ژاپنی داشت.

2- لکسوس GS F مشخصات اسپرتی دارد
www.delgarm.com

شرکت لکسوس همانطور که از نام مدل GS F پیداست یک سدان اسپرت بوده که از سری F اسپرت لکسوس به شمار می رود. 0 تا 100 آن در کمتر از 5 ثانیه بوده که با توجه به وزن نسبتا بالا چنین عملکرد سرعتی در نوع خود قابل توجه است. لکسوس از قطعات فیبرکربنی در برخی قسمت ها برای کاهش وزن GS F بهره گرفته تا آیرودینامیک بیشتری به این مدل ببخشد. ترمزهای برمبو، سیستم تعلیق اسپرت و چندی دیگر، این سدان را به مدلی قابل توجه تبدیل کرده است. بنابراین هنگامی که لکسوس GS F در روی جاده قرار می گیرد، کنترل آن به دلیل برخورداری از پیشرانه پرتوان کمی دشوار خواهد بود.

3- سیستم صوتی قدرتمند در لکسوس GS F

www.delgarm.com

هنگامی که در داخل کابین لکسوس GS F قرار می گیرد و به پخش موسیقی در آن می پردازید می توان به کیفیت صوتی بالا و پریمیومی آن پی ببرید. در بخش سیستم صوتی شرکت ژاپنی از سیستم صوتی پایونییر استفاده کرده که از وضوح صوتی بالا برخوردار است و باس عمیقی دارد. در مجموع 11 تا 17 اسپیکر با قدرت 835 واتی بهره گرفته شد تا سرنشینان هنگام شنیدن موسیقی در حجم بالا هیجان بسیاری بدست آورند و حتی در سطح پایین صدا این لذت شنیداری موسیقی می تواند برای سرنشیان جذاب باشد.

4- سفری راحت با لکسوس GS F
www.delgarm.com

لکسوس در GS F همانند LC 500 و RC F از طراحی پریمیومی و اسپرت در داخل کابین بهره گرفته است. گذشته از فضای سرنشیان بسیار بزرگ بوده که تجربه سفری راحت را به ارمغان می آورد. سدان موردبحث اگرچه فول سایز نیست اما با ابعاد بزرگی که داشته سرنشینان جلو و عقب می توانند سفری راحت را با آن تجربه کنند که در نوع خود قابل توجه است.

5- لکسوس GS F خودرویی رویایی

هر چه از پریمیومی و لوکس بودن GS F در عین اسپرت بودن بگوییم بدون شک کم گفته ایم. زیبایی فضای داخل کابین و طراحی بیرونی GS F آن را به سدانی مجذوب کننده تبدیل کرده است. سدانی که می تواند نظر هر فردی را به خود جلب کند. فاصله بین دو محور استاندارد بوده و نباید آن را بسیار بزرگ یا کوچک دانست. گشتاور قابل توجه در کنار پیشرانه قدرتمند لکسوس GS F را به مدلی ارزشمند تبدیل می کند که هنگام رانندگی با آن می توان به رویایی بودن و قایق نبودن جی اس اف پی برد.

6- کابین زیبا و بزرگ
www.delgarm.com

خودروهای اسپرت و رده بالا اگر از کابین مطلوبی برخوردار نباشند نمی توانند نظر مخاطب را جلب کنند. خوشبختانه لکسوس GS F به عنوان سدانی اسپرت و لوکس از متریال داخلی مدرن و باکیفیتی برخوردار است. متریالی که عمدتا می توان آن را در اتومبیل های باکیفیت و قابل توجه مشاهده کرد. این سدان لکسوس علاقمندان بسیاری داشته و توانسته با ویژگی های بزرگ خود محبوبیت فراوانی کسب کند. تریم داخلی ترکیبی از آلومینیوم و چرم کیفیت بالایی را نشان می دهد و از این رو لکسوس GS F یک مدل برجسته در بحث کیفیت کابین و طراحی آن می باشد. یکی از نکته های جالب در این مدل وجود برخی قسمت های مخملی بوده که از جمله باید به کنسول میانی، جایگاه آرنج و برخی دیگر اشاره داشت.

7- سرعت سنج دیجیتالی پیشرفته
www.delgarm.com

یکی از بخش های جالب توجه سدان اسپرت لکسوس قسمت سرعت سنج دیجیتالی آن می باشد. GS F اگرچه قسمتی از سرعت سنج آن دیجیتالی است اما بخش کوچک آن به شکل آنالوگ طراحی شد. بنابراین باید این سرعت سنج را ترکیبی از آنالوگ و دیجیتال دانست و نمی تواند تمام دیجیتال محسوب شود. اطلاعات کاملی در این قسمت به نمایش درآمده و افراد می توانند از وضعیت فنی اتومبیل خود آگاهی پیدا کنند. حالت درایو، نوع دنده، سطح روغن، سطح بنزین و چندی دیگر را به راحتی می توان در این بخش مشاهده کرد.

8- چراغ های کاملا LED

www.delgarm.com

در لکسوس GS F از چراغ های L شکل و زیبا LED بهره گرفته شده که نه تنها نورپردازی پروضوحی داشته بلکه زیبایی ظاهری این مدل را در قسمت جلو دوچندان کرده است. یکی از قسمت های مهم اتومبیل ها در طراحی، بخش چراغ ها بوده و اگر در این قسمت کمپانی ها خلاقیت و زیبایی در نظر نگیرند، بدون شک نمی توانند محبوبیت بالایی را شاهد باشند.

GS F همانند دیگر خودروهای لکسوس از چراغ های منحصربفرد و جذابی برخوردار است که در کمتر اتومبیلی قابل مشاهده است. این چراغ ها کامل LED هستند که نه تنها نورپردازی قوی داشته بلکه در هنگام شب برای راننده مقابل ناراحت کننده نخواهند بود. با این حساب در بخش چراغ می توان لکسوس GS F را نه تنها یک مدل اسپرت بلکه می توان یک خودرو پریمیومی پنداشت.

9- فضای داخلی راحت و دلنشین
www.delgarm.com

لکسوس از صندلی های فوق العاده راحت و اسپرتی برای GS F بهره گرفته تا سرنشینان این خودرو تجربه لذت بخشی در سواری داشته باشند. قابلیت هایی چون سیستم خنک کننده و گرم کننده موجب خواهد شد تا در فصل تابستان و زمستان راحتی کاملی احساس شود. این صندلی ها چرمی هستند و نرمی بالایی دارند از این رو هنگام نشستن روی آنها می توان احساس آرامش بخشی بدست آورد. فضای کابین لکسوس GS F استاندارد است و نباید آن را خودرویی کوچک سایز یا فول سایز به شمار آورد.

10- یک خودرو کامل

www.delgarm.com

در لکسوس GS F به سختی می توان ایرادتی را شاهد بود و شرکت ژاپنی به عنوان برند تولیدکننده خودروهای لوکس تویوتا سعی کرده بهترین ها را برای این سدان اسپرت در نظر گیرد. از این رو هنگامی که GS F در کنار سایر رقبا خود قرار می گیرد، حرف های بسیاری را برای گفتن خواهد داشت. مدلی فوق العاده از برندی بزرگ و لوکس ساز که سالهاست توانسته با تولید مدل های قدرتمند و پریمیومی نظر مشتریان خود را جلب کند. GS F یک اتومبیل برجسته بوده و با قیمت کمتری نسبت به سایر مدل های لکسوس به فروش می رسد، از این رو می توان آن را یک خودرو کاملا ایده آل دانست.


همه چیز درباره لکسوس جی اس اف
امتیاز : 1 تعداد رای : 1
0
0

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter