فیس لیفت ایکس ۱ بی ام و بزودی معرفی می شود

X1 فیس لیت بی ام و بزودی معرفی می شود
۱,۵۳۸
۰
۰
سه شنبه, ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ۱۴:۴۳

شرکت بی ام و را می توان یکی از برندهای بزرگ صنعت خودروسازی دانست که تاکنون توانسته محصولات قابل توجهی را در بازار عرضه دارد. محصولاتی که در سبک و ساختار مختلفی هستند و با طراحی ناب باواریایی چشم نواز شدند.

در این بین باید به کراس اوور محبوب X1 اشاره کرد. شاسی بلند کوچک و جذاب بی ام و که چند نسلی را به خود دیده و توانسته فروش موفقیت آمیزی را برای شرکت آلمانی به دنبال داشته باشد. در حالی که اخیرا مدل جدید X1 را شاهد بودیم حال باید نسخه 2020 فیس لیفت را پذیرا باشیم که آینده نزدیک رونمایی آن انجام خواهد گرفت. البته با توجه به مدل احتمال رونمایی در سال 2019 بسیار بیشتر است و در سال جاری نیز می توان شاهد تصاویر جاسوسی مربوط به این کراس اوور اسپرت و کامپکت بود.

www.delgarm.com

کراس اوور اسپرت باواریایی

به تازگی تصاویر جاسوسی مربوط به بی ام و X1 فیس لیفت 2020 منتشر شده که به نظر می رسد تغییرات فراوانی در آن صورت نگرفته و با یک کراس اوور جذاب و زیبا همیشگی رو به رو هستیم. البته در نسل جدید بی ام و سعی داشته با تغییر فرم طراحی محبوبیت X1 را بیش از برخی رقبا شناخته شده کند. البته شرکت ها همیشه سعی می کنند نسخه فیس لیفتی از شاسی بلند خود را ارائه دهند و بی ام و نیز یکی از آنها محسوب می شود.

گفتنیست بی ام و X1 و X2 طراحی شبیه به یکدیگری دارند و اختلاف بین آنها بسیار اندک است. در تصاویر اسپای شات یا همان جاسوسی منتشر شده از X1 شاهد سپرهای بازطراحی شده شبیه به X5 جدید هستیم و به نظر می رسد باواریایی ها قصد دارند طراحی شبیهی را بین محصولات جدید شاسی بلند خود به کار گیرند. انتظار داریم بی ام و مدل های مختلف iDrive را به فروش برساند و هر مدل نیز پیکربندی خاص خود را خواهد داشت. در تصاویر نمی توان به اطلاعات خاصی رسید اما پیش بینی می شود بیشتر تغییرات به بخش جلو اختصاص داشته و کمی هم در قسمت عقب شاهد تغییرات خواهیم بود.

طراحی جدید و عضلانی

www.delgarm.com

مشخص نیست شرکت بی ام و برای مدل فیس لیفت X1 چه برنامه ای در سر داشته و باید آن را مدلی قابل توجه دانست. اطلاعات بیشتری از X1 فیس لیفت در دست نیست و تنها تصاویر جاسوسی منتشر شده که هیچ یک اطلاعات دقیقی به دست نمی دهند. بی ام و احتمالا این مدل را در سال 2019 معرفی خواهد کرد و به شایعات بسیاری پایان خواهد داد. گفتنیست که شرکت بی ام و تاکنون مدل های مختلفی را معرفی کرده که هر یک از مشخصات بزرگی بهره می برند و X1 رده پایین ترین شاسی بلند است.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter