نیسان GTR nismo GT۳ ۲۰۱۸ را رونمایی کرد

GTR nismo GT3 2018 نیسان معرفی شد
۱,۶۴۹
۰
۰
پنج شنبه, ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ۲۰:۱۲

شرکت نیسان این روزها محصولات جدید مختلفی را معرفی می کند و هدف داشته از سایر رقبا عقب نمانده و محصولاتی را برای عرضه به بازار داشته باشد. به تازگی این شرکت ژاپنی تصمیم گرفت از اتومبیل اسپرت GTR nismo GT3 2018 به عنوان خودرو مسابقه ای و قدرتمند خود رونمایی کند.

عمدتا خودروهای بخش نیسمو نیسان با عملکرد بالا محسوب می شوند که در کنار طراحی اسپرت به پیشرانه قدرتمندی نیز مجهز می شوند. کوپه پرتوان GTR nismo GT3 نیز در این دسته خودروها جای می گیرد و یک مدل معمولی به شمار نمی رود.

کوپه ای قدرتمند ژاپنی
www.delgarm.com

البته نیسان همیشه دو مدل از GTR نیسمو را معرفی می کند. یکی از آنها را می توان در خیابان های شهری نیز مشاهده کرد اما دیگری ویژه پیست های مسابقه ساخته می شوند که در این میان GTR nismo GT3 ویژه پیست های مسابقه طراحی شده و یک اتومبیل شهری نیست. اگرچه در طراحی ظاهری شبیه به مدل های دیگر نیسمو بوده اما با برداشته شدن برخی قطعات جهت کاهش وزن با یک مدل متفاوتی رو به رو هستیم. کمپانی نیسان قصد داشت با معرفی چنین مدلی نظر طرفداران اتومبیل های اسپرت را به خود جلب کند. GTR یکی از مدل های بسیار محبوب نیسان به شمار رفته که دارای ویژگی های چشمگیر است و در مدل جدید نیز مشخصات فنی قابل توجهی را یدک می کشد.

نخستین بار در سال 2012 بود که شاهد رونمایی مدل GTR nismo GT3 به عنوان خودرو مسابقه ای بودیم. حال که چند سالی از معرفی مدل نخست گذشته، ژاپنی ها تصمیم گرفتند مدل را بروزرسانی کرده و آن را به عنوان GTR nismo GT3 2018 رونمایی کنند. این شرکت قصد داشته مدل را سال 2019 برای فروش دردسترس قرار دهد و قیمت ارزانی نخواهد داشت. باتوجه به گفته شرکت نیسان، مدل موردبحث دارای مرکز ثقل پایینی برای آیرودینامیک بهتر نسبت به نسخه استاندارد است. نیسان سعی کرده محصول جدید را در مقایسه با مدل پیشین با ویژگی های فنی و ظاهری بهتری همراه سازد از این رو GTR nismo GT3 2018 خودرو کوپه قدرتمند و قابل توجه از برند ژاپنی به شمار می رود.

با سیستم تهویه منحصربفرد کابین GTR nismo GT3 2018 هوای مناسبی خواهد داشت و گرمایی را برای راننده و عدم تعادل آن در رانندگی به وجود نمی آورد. GTR nismo GT3 2018 به شکلی توسعه یافته تا رانندگان مختلف حرفه ای و غیر حرفه ای بتوانند به سادگی تجربه رانندگی لذت بخشی را داشته باشند. در ساخت مدل از تیم مهندسی ویژه ای بهره گرفته شده تا در محصول نهایی کاربران مشکلی را شاهد نباشند و از این مدل لذت کاملی ببرند. فضای داخل کابین کاملا به یک مدل اسپرت تبدیل شده و شباهتی به نسخه استاندارد ندارد.

www.delgarm.com

پرتوان و مستحکم

باتوجه به سیستم های داخلی رانندگی با این مدل ممکن است کمی دشوار باشد زیرا بایستی تنظیماتی روی خودرو داشت تا بتوان آن را به حرکت درآورد و کنترل نیز کمی پیچیده است. البته برای رانندگان حرفه ای که چندین بار با چنین مدلی رو به رو شدند GTR nismo GT3 2018 را نباید خیلی پیچیده به شمار آورد و همانند سایر رقبا خود می باشد. پیشرانه وی شکل 6 سیلندر 3.0 لیتری توربودوقلو با قدرت 550 اسب بخار توانایی کافی را برای این خودرو فراهم می آورد تا بتواند عملکردی فراتر از انتظار داشته باشد. شرکت ژاپنی که تبحر بالایی در توسعه خودروهای اسپرت داشته این مدل را به شکل فوق العاده ای توسعه داده تا موردتوجه قرار گیرد.

به گفته نیسان قیمت GTR nismo GT3 2018 بیش از 60 میلیون ین یا 550 هزار دلار است که اگر به نرخ کشورمان آن را تبدیل کنیم 10ونیم میلیارد تومان قیمت دارد و یک اتومبیل فوق قدرتمند و گران قیمت به شمار می رود.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter