لامبورگینی اوروس کپی هم به بازار آمد

لامبورگینی اوروس چینی معرفی شد
۱,۸۱۳
۰
۰
پنج شنبه, ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ۲۰:۱۲

این روزها شرکت های چینی با کمک طراحی اتومبیل های غربی توانستند جانی دوباره محصولات خود بخشیده و رونقی را رقم زنند. از این رو هر سال شاهد معرفی اتومبیل هایی از سوی این شرکت ها هستیم که دارای طراحی شبیه به مدل اروپاییست.

حال به تازگی شرکت چینی هوآنسو تصمیم گرفت شاسی بلندی را به نام C60 رونمایی کند. خودرویی شاسی بلند که در نگاه نخست مشخص می سازد کپی از لامبورگینی اوروس به شمار می رود. به نظر می رسد هوآنسو به خوبی توانسته کپی از محصول شرکت ایتالیایی داشته باشد و در ساختار آن کاملا شباهت مشهود است.

www.delgarm.com

مقرون به صرفه و جادار

طراحی جلوپنجره و کاپوت شباهت فاحشی به اوروس داشته اگرچه چراغ ها کمی متفاوت به نظر می رسند تا دقیقا مشابه اوروس قلمداد نشود. اگرچه هوآنسو در برخی قسمت ها طراحی متفاوتی به کارگرفته اما این بدان معنا نیست که شاهد مدلی کاملا متفاوت هستیم و نباید C60 را خودرو مشابه به شمار آورد. چینی ها در کپی طراحی سابقه درخشانی دارند و هوآنسو نیز یکی از این دست کمپانی های به شمار می رود. در بخش عقب چراغ های LED شباهت دقیقی به چراغ های اوروس دارند و حتی زاویه های طراحی را که بررسی کنید به این موضوع پی خواهید برد. هوآنسو هدفش از چنین طرحی این بوده تا فروش قابل توجهی را برای اتومبیل خود فراهم آورد.

در حالی که اوروس با قیمت قابل توجهی به فروش می رسد اما هوآنسو C60 بسیار ارزان تر است و همگان می توانند از این مدل را داشته باشند. شاید معنای هوآنسو سرعت جادویی باشد اما چنین ویژگی را در C60 نمی توان مشاهده کرد بلکه سرعت کمپانی در سریع کپی کردن از لامبورگینی اوروس معنا می شود. پیشرانه سی 60 از نوع 4 سیلندر 2.0 لیتری توربوشارژ 195 اسب بخاری بوده که توان بالایی را رقم نمی زند اما به عنوان یک مدل مطلوب است.

کپی حرفه ای از خودرو قدرتمند

هوآنسو این مدل را برای 5 تا 7 سرنشین در نظر گرفته و از این رو C60 می تواند گزینه مناسبی باشد. یکی دیگر موارد جالب توجه قیمت اوروس 200 هزار دلاری در مقایسه با قیمت 15 تا 24 هزار دلاری هوآنسو C60 است. این موضوع بسیار جالب بوده زیرا اختلاف 180 هزار دلاری بین مدل اصلی و نسخه کپی مشاهده می شود. به هر حال C60 مدلی مطلوب برای یک مدل کپی اوروس بوده و مناسب افرادیست که قادر نیستند هزینه 200 هزار دلاری برای خرید اوروس پرداخت کنند و در مقابل C60 را می توانند به آسانی خریداری کنند.

www.delgarm.com

محصول جدید چینی ها قرار است در جریان نمایشگاه اتومبیل چونگ کینگ چین هفته آینده رونمایی شود. به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا هوآنسو اطلاعات بیشتری از این خودرو در اختیار بگذارد.


لامبورگینی اوروس کپی هم به بازار آمد
امتیاز : 1 تعداد رای : 1
0
0

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter