پاگانی هوایرا BC رودستر بزودی معرفی می شود

پاگانی هوایرا BC رودستر بزودی معرفی می شود
۱,۶۰۲
۰
۰
پنج شنبه, ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ۲۳:۲۳

در حالی که سوپراسپرت افسانه ای پاگانی هوایرا BC در مراحل پایانی چرخه عمر خود قرار دارد، این شرکت ایتالیایی روی نسخه متفاوتی از این مدل مشغول کار است که به عنوان نسخه رودستر شناخته می شود. قطعا این نسخه جذاب تر از نسخه کوپه هوایرا BC بوده و احتمالا در آینده نزدیک باید شاهد رونمایی آن توسط برند پاگانی باشیم. البته پاگانی از شرکت های کم محصول بوده و هر چند سال به معرفی نسل جدید اتومبیل های محدود خود می پردازد.

به تازگی تصاویر جاسوسی از هوایرا BC رودستر در خیابان های ایتالیا آشکار شده است. تصاویری که اتومبیل را کاملا استتار شده نشان می دهد و خبری از جزئیات ظاهری نیست. به نظر می رسد پاگانی می خواهد در طراحی این سوپراسپرت تغییرات محدودی حاصل کند از این رو کاملا استتار شده در خیابان ها تحت تست قرار گرفته است. این مدل که در تست بهاری قرار داشته از اسپویلر نسبتا بزرگی بهره می برد و خبری از سقف نیست و همانطور که گفته شده یک مدل رودستر به شمار رفته و قابل توجه است.

www.delgarm.com

اتومبیلی بی سقف و تهاجمی

عجیب است که شرکت ایتالیایی تصمیم گرفته سقف را از بدنه این سوپراسپرت جدا کند و به فکر یک مدل متفاوت از هوایرا BC می باشد. مشخص نیست پاگانی این مدل را در چه رویدادی معرفی می کند اما پیش بینی می شود در آینده نزدیک شرکت موردبحث برنامه ای برای رونمایی آن داشته باشد.

در نسخه غیر رودستر هوایرا BC پاگانی سعی کرد قطعا فیبرکربنی به کار گیرد و احتمالا در این نسخه نیز فیبرکربن به کار گرفته می شود تا افزایش کیفیت آیرودینامیکی را به دنبال داشته و یک محصول کاملی در آینده نزدیک ارائه دهد. باتوجه به تصاویر سپرها تغییراتی داشته و چراغ LED در قسمت مه شکن به کار گرفته شده است. این چراغ را پیشتر در نسخه های دیگر شاهد نبودیم و تغییراتی که پاگانی برای محصول جدیدش در نظر گرفته آن را متفاوت از مدل های پیشین کرده است.

انتظار داریم ایتالیایی ها پیشرانه 12 سیلندر AMG مرسدس بنز را همچنان در این مدل نیز به کار گیرند و با کمی ارتقا قدرت بالایی را برای آن فراهم آورند. پیشرانه ای با قدرت 800 اسب بخاری که در کنار ساختار جدید هوایرا BC رودستر می توان انتظار قدرت بیشتری هم داشت. گفته می شود تنها 20 دستگاه این خودرو به تولید خواهد رسید و شرکت پاگانی برنامه ای برای تولید به تعداد بالا را ندارد.

www.delgarm.com

قدرتمندتر از همیشه

البته همین 20 مدل نیز قیمت بالایی خواهند داشت و بعید به نظر می رسد شاهد عرضه آن با قیمت پایین باشیم. مدل های رودستر عمدتا طراحی تهاجمی تری داشته و بیشتر موردتوجه قرار می گیرند. از این رو پیش بینی می شود استقبال از هوایرا BC رودستر نیز قابل توجه باشد و با مدلی رو به رو شویم که می تواند در نوع خود قابل توجه و بی نظیر باشد. پاگانی هر سال نسل جدیدی معرفی نمی کند و هوایرا نیز پس از چند سال نسخه رودستر آن معرفی شده است.

به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر حداقل باید تا پایان سال جاری یا اوایل سال 2019 منتظر ماند تا این شرکت رسما سوپراسپرت قدرتمند خود را معرفی کند. زیرا نمی توان به اطلاعات غیررسمی و بی اساس اکتفا کرد و مشخص نیست پاگانی چه برنامه ای برای این خودرو رودستر در سر دارد.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter