مک لارن از سال ۲۰۱۱ بیش از ۱۵ هزار دستگاه خودرو تولید کرد

تولید 15 هزار دستگاهی مک لارن
۱,۵۴۱
۰
۰
جمعه, ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۲۱

شرکت مک لارن را می توان یکی از تولیدکنندگان مطرح خودرو دانست که هر سال نسل جدیدی از سوپراسپرت های خود را معرفی کرده و عرضه می دارد. در سال جاری شاهد معرفی یک سوپراسپرتی موسوم به سنا بودیم که تنها در تعداد محدودی به تولید رسیده و با قیمت بالا به فروش رسید.

تاکنون مدل های مختلفی توسط مک لارن به تولید رسید که هر یک در نوع خود سوپراسپرت های قابل توجه و مطرحی به شمار می روند و نظر هر فردی را به خود جلب کرده و فوق العاده هستند. از سال 2011 میزان تولید خودروهای مک لارن افزایش چشمگیری پیدا کرد به شکلی که این کمپانی تصمیم گرفت بر میزان تولید خود بیافزاید و بتواند تقاضا مشتریان را پاسخگو باشد.

www.delgarm.com

فروشی بیش از انتظار

این امر موجب شد تا رقم تولید این کمپانی بریتانیا بسیار چشمگیر شده و حتی نسبت به برخی تولیدکنندگان سوپراسپرت نیز ظرفیت تولید اتومبیل ها کمپانی بسیار حجم گسترده ای پیدا کرده است. براساس آخرین گزارش های اعلامی از سوی مک لارن، این شرکت از سال 2011 تا کنون بیش از 15 هزار دستگاه سوپراسپرت تولید کرده و به رقم نقطه عطفی دست پیدا کرده است. این حجم بالا تولید در نوع خود بی نظیر است و قابل توجه می باشد زیرا کمتر کمپانی سوپراسپرت سازی توانسته به این رقم تولید دست پیدا کند. البته این نکته حائز اهمیت است که محبوبیت خودروهای قدرتمند مک لارن بالاست و همین امر موجب می شود تا افراد بیشتری گرایش به خرید سوپراسپرت های شرکت بریتانیایی پیدا کنند. بنابراین عملکرد مک لارن در تولید خودرو بسیار بالا بوده و می تواند نظر هر فردی را جلب کند.

این شرکت موفق شد بیش از 3300 دستگاه خودرو را در سال 2017 روانه بازار کند و عملکردی قابل توجه از خود نشان دهد. Mike Flewitt مدیر اجرایی کمپانی اظهار داشت:

خودروهای اسپرت هر روز در حال گسترش هستند. از جمله آن که باید مک لارن 570اس اسپایدر را یکی از محبوب ترین مدل ها در این محدوده به شمار آورد. واقعیت این است که ما در حال حاضر می توانیم روزانه 20 خودرو تولید کنیم و ناشی از عملکرد قابل توجه تیم سازنده کمپانی می باشد. ما تلاش می کنیم تا به اهداف خود دست پیدا کنیم و تعهد می دهیم تا بهترین ها را ارائه دهیم.

آینده روشن با محصولات جدید

در حال حاضر مک لارن سه سری داشته که باید به 720، 570 و 540 اشاره کرد. هر یک از این سری ها مدل های مختلفی چون اسپایدر، کوپه و چندی دیگر دارند. اخیرا این شرکت بریتانیایی تصمیم گرفت از مدل منحصربفردی چون سنا رونمایی کند. خودرویی که تنها 500 دستگاه آن به تولید رسید و استقبال فوق العاده از این خودرو صورت گرفت که مک لارن را نسبت به مدل های بعدی خوشبین ساخت. سنا از پیشرانه هشت سیلندر توسعه یافته توسط براباس بهره می برد و محصولی قدرتمند است. گذشته از طراحی ریسینگ و مسابقه ای، پیشرانه در نظر گرفته شده برای سنا بی نظیر است و در میان رقبا یک مدل بسیار قدرتمند به شمار می رود.

www.delgarm.com

مک لارن برای توسعه این مدل 14 ماه زمان صرف کرده و عملکرد تولید مک لارن در مقایسه با شرکت هایی رقیب بیشتر و بهتر بوده است. البته اگر بخواهیم با شرکتی چون بوگاتی مقایسه کنیم بی شک قابل مقایسه نیست زیرا محصول فرانسوی با قیمت بالاتری به فروش رفته و تولید هر مدل چندین ماه زمان می برد از این رو تنها تعداد محدودی از این سوپراسپرت 1000 اسب بخاری در سال به تولید می رسد. به هر حال انتظار می رود در سال های آینده شاهد معرفی سوپراسپرت های بیشتری توسط مک لارن باشیم.


مک لارن از سال ۲۰۱۱ بیش از ۱۵ هزار دستگاه خودرو تولید کرد
امتیاز : 1 تعداد رای : 1
0
0

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter