نسخه پیش تولید بی ام و iNEXT سال جاری رونمایی می شود

بی ام و iNEXT کانسپت جدید سال جاری معرفی می شود
۱,۵۹۴
۰
۰
یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۳

شرکت بی ام و در حال حاضر روی خودرو الکتریکی جدیدی مشغول به کار است که برای آینده نزدیک در نظر گرفته نشده و محصولی آینده نگرانه است. مدلی که احتمالا باید بزودی شاهد نسخه تولیدی آن باشیم و پیشتر بی ام و به معرفی نسخه کانسپت آن پرداخت.

بی ام و در نظر داشته سال 2021 از iNEXT جدید رونمایی کند. البته نسخه سال 2021 یک مدل تولیدی از مفهومی اخیر است. با توجه به وعده های بی ام و این مدل یک خودرو کامل و نوآورانه بوده که از تمامی فناوری های روز برخوردار است. این بدان معناست که می توان محصول الکتریکی تمام عیاری را از سوی برند باواریایی شاهد بود. به گفته این شرکت iNEXT به فناوری های روز مجهز است که باید به قابلیت خودران، سیستم سرگرمی پیشرفته هولوگرافیک و بسیاری دیگر اشاره داشت.

فناوری هایی که بی ام و در iNEXT به کار می گیرد را باید به عنوان نسل بعدی فناوری های بی ام و برای خودروهای آینده دانست. هنگامی این شرکت باواریایی مفهومی iNEXT را رونمایی کرد بیان داشت که این خودرو نماد صنعت 100 ساله آینده خودروسازی این کمپانی است. در حالی که پیشتر نسخه کانسپت iNEXT را مشاهده کردیم اما یک مدل پیش نمایش دیگری نیز سال جاری معرفی می شود.

البته این نسخه کانسپت نهایی بوده و نسخه تولیدی در سال 2021 پدیدار می شود. اخیرا ما شاهد معرفی Vision Next 100 بودیم که مدلی براساس iNEXT بود اما کانسپت جدید وعده داده شده مدلی فراتر از انتظار است و پیشرفت های بزرگی در آن حاصل شده است. این مدل iNEXT با طراحی متفاوت و ویژگی های جدید رونمایی خواهد شد و تاکنون اطلاعات دقیقی از آن دردسترس قرار نگرفت.

نسخه تولیدی سال 2021، نسخه کانسپت امسال

هارولد کروگر مدیرعامل گروه بی ام و بیان داشت که پروژه iNEXT یک پروژه آینده نگرانه برای کمپانی است که مربوط به محصولات دو سه سال آینده نمی شود، بلکه ما برای 100 سال آینده برنامه ریزی کردیم و قصد داریم محصولاتی براساس آن را عرضه داریم. احتمالا نسل بعدی خودروهای فعلی نیز ویژگی هایی مشابه iNEXT تولیدی پیدا خواهند کرد، از این رو بی ام و نسل بعدی را زودتر از سایر رقبا شروع خواهد کرد.

این شرکت در حال حاضر مدل های مختلفی از سری 7، 6، 5 ،4، 3، 2، 1 و i8/i5 را در دستور کار دارد. iNEXT نیز می تواند آغازگر محصولات تولیدی جدید این برند باواریایی باشد.


نسخه پیش تولید بی ام و iNEXT سال جاری رونمایی می شود
امتیاز : 1 تعداد رای : 1
0
0

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter