M۲ بی ام و با تیونینگ به سوپراسپرت تبدیل شد

تبدیل شد بی ام و M2 رودستر به سوپراسپرت
۱,۷۳۵
۰
۰
یکشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۸:۰۵

در حالی که انتظار داشتیم شرکت آلمانی بی ام و نسخه کروک یا رودستری از M2 کوپه را عرضه دارد، این شرکت در خط مونتاژ Leipzig خود چنین محصولی را به تولید رساند. حال به تازگی یکی از تیونرها تصمیم گرفت ارتقا بیشتری روی این نسخه حاصل کرده و آن را به خودرویی گران قیمت تبدیل سازد.

کوچک و قدرتمند

مدلی به نام LW M2 Convertible یک کوپه با عملکرد بالا و سبک بوده که می توان آن را مدلی بین M2 Coupe و M4 GTS به شمار می رود. این مدل برگرفته از M2 نبوده بلکه تیونر از نسخه F23 2 Series Convertible بهره گرفته است تا محصولی قابل توجه را فراهم آورده باشد. مدلی که به آن محور، سیستم انتقال قدرت، دیفرانسیل و البته پیشرانه M2 افزوده شد.

www.delgarm.com

در طراحی بیرونی شاهد همان سری 2 هستیم با این تفاوت که کیت بدنه و رینگ های اسپرتی افزوده شده تا جذابیت بیشتری پیدا کند. رینگ های 20 اینچی در عقب و رینگ های 21 اینچی در جلو با تایرهای پهن عملکرد بالایی را می تواند با LW M2 Convertible رقم زند.

در فضای داخلی پوشش آلکانترا و پارچه فیبرکربنی و چرم ناپا تریم باکیفیت و اسپرتی را به وجود آورده است. حتی فرمان نیز ترکیبی از چرم و آلکانترا بوده تا تجربه رانندگی هیجان انگیزی را رقم زند. دوخت آبی رنگ نیز چشمگیر است و در کنار تریم به کار گرفته شده جالب به نظر می رسد. در بخش پیشرانه از موتور N55 با قدرت 428 اسب بخار بهره گرفته شده که در کنار گیربکس 7 سرعته می تواند عملکرد بالایی داشته باشد.

کوپه 400 اسب بخاری باواریایی

www.delgarm.com

LW M2 Convertible با چنین پیشرانه ای به سقف سرعت 300 کیلومتر برساعتی رسیده و نسبت به مدل اصلی قدرتمندتر به شمار می رود. یکی از معایبی که باید در این مدل بیان داشت قیمت بالاییست که در نظر گرفته شده است. قیمتی معادل 75 هزار یورو یا 89 هزار دلار که برای یک مدل کروک کوپه کمی بالا تلقی می شود. البته ویژگی های در نظر گرفته شده M2 Convertible فراتر از مدل اصلی بوده و باید آن را کوپه با عملکرد بالا آلمانی دانست که توسط تیونری ارتقا یافت.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter