پورشه با یاری شورولت رکوردشکنی کرد

کمک شورولت به پورشه برای کسب رکورد
۱,۶۶۹
۰
۰
دوشنبه, ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۱۳

چندی پیش کمپانی طراح و تولید کننده ی خودروهای منحصر به فرد پورشه توانست با کمک کمپانی آمریکایی شورولت رکورد 6:56.4 را توسط خودروی پورشه 991.2 GT3 RS خود در پیست معروف نوربرگ رینگ به ثبت رساند .

پورشه و همکاری با شورولت

داستان کمک کردن کمپانی آمریکایی شورولت به کمپانی پورشه از این قرار است که ، تیم فنی جنرال موتورز قبل از اینکه تیم پورشه به پیست نوربرگ رینگ برسد به آنجا رسیده بودند و پیست را برای تمرینات خود رزرو کرده بودند در صورتی که تیم پورشه از راه می رسد و اصرار می کند تا در ابتدا پیست نوربرگ رینگ را برای تست به آنها بدهند از این رو تیم آمریکایی شورولت نیز موافقت می کند و تا یک ساعت پیست نوربرگ رینگ را در اختیار تیم پورشه قرار می دهد .

مدیر بخش محصولات کمپانی پورشه در این زمینه اعلام کرده است که : زمانی که ما به پیست نوربرگ رینگ رسیدیم جزء اولین تیم هایی به حساب می آمدیم که همراه با یکی از مقامات و دو زمان سنج در آن پیست حضور پیدا کرده بودیم ، اکثر مهندسانی که در پیست نوربرگ رینگ برای تست حضور پیدا می کنند همدیگر را می شناسند چرا که همیشه در این پیست در حال تست کردن هستند از این رو ارتباط و جو دوستانه ای بین تیم ها برقرار می باشد ، من معتقدم همین جو دوستانه باعث شده است تا تیم شورولت به مدت یک ساعت پیست را به ما بدهند .

مدت زمانی که پیست نوربرگ رینگ به تیم پورشه داده شده بوده است ، تیم شورولت استراحت کردند و تیم پورشه رکورد زده است ، چرا که مهندسین تیم پورشه توانسته اند از این مدت زمان محدود بهترین استفاده ببرند و با خودروی پورشه مدل 991.2 GT3 RS رکوردی زیر 7 دقیقه را به ثبت برسانند .

مدیر بخش محصولات پورشه ؛ آقای برگ در ادامه اشاره کرد که : چون قبلا هم در این پیست توانسته بودیم رکورد کمی بیشتر از 7 دقیقه را ثبت کنیم این بار نیز توانستیم در همان دور اول که دور از انتظار تمام کسانی بود که در پیست حضور داشتند رکوردی زیر 7 دقیقه یعنی شش دقیقه و پنجاه و نه ثانیه را به ثبت برسانیم .

کسب رکورد با همکاری شورولت

جالب است بدانید که خودروی پورشه مدل 991.2 GT3 RS توانسته بود در دور دوم و سوم نیز همان رکورد قبلی را حفظ کند و در دور چهارم رکورد عالی تر 6:56.4 را به ثبت برساند .

از این رو می توان گفت که تیم پورشه با کمک تیم شورولت که حاضر شد یک ساعت پیست را برای تست به آنها بدهد توانست تنها در نیم ساعت رکورد تحسین برانگیزی را به ثبت برساند و تیم فنی آمریکایی را شگفت زده کند .


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter