تصاویری از نسخه نهایی هوندا Urban EV

تصویر نسخه تولیدی Urban EV هوندا منتشر شد
۱,۷۳۱
۰
۰
دوشنبه, ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۱۳

شرکت هوندا برای نخستین بار کانسپت الکتریکی Urban EV را در جریان نمایشگاه اتومبیل فرانکفورت 2017 رونمایی کرد. مدلی که اگر به تولید برسد یکی از بهترین اتومبیل های شهری خواهد بود.

این خودرو در نمایشگاه فرانکفورت یکی از بهترین محصولات معرفی شده در کنار مرسدس AMG Project One و بنتلی Continental GT انتخاب شده بود. به تازگی یکی از هنرمندان دیجیتالی تصویری رندر شده از نسخه تولیدی این الکتریکی کوچک ژاپنی ساخته که جالب به نظر می رسد.

Urban EV خودرو کوچک شهری

این مدل احتمالا با همان نام Urban EV به فروش خواهد رسید و در تصویر نهایی نیز شاهد طراحی مشابه نسخه کانسپت هستیم. هنرمندی که این تصویر را ایجاد کرده سعی داشته بیشتر المان های نسخه کانسپت را در این مدل به کار گیرد در نهایت تنها برخی قسمت یا قطعات اتومبیل ممکن است به نسخه تولیدی شبیه باشد. به هر حال این نسخه برخلاف مدل کانسپت از لوازم معمولی چون چراغ های هالوژنی، مه شکن های معمولی و برخی ویژگی های دیگر ساده برخوردار است.

www.delgarm.com

بدنه نیز دارای رنگ دوگانه بوده که باید به قسمت اصلی قرمز رنگ و قسمت سقف سفید رنگ اشاره کرد. همچنین در برخی حاشیه ها از رنگ آبی تیره استفاده شده که تغییر خاصی در ظاهر مدل ایجاد نکرده است. چنین الگوی رنگی عجیب بوده و مشخص نیست هوندا آن را در نسخه نهایی به کار خواهد گرفت یا خیر. البته این تصویر بیشتر برگرفته از نظر و تفکر هنرمند مورد اشاره است و هیچ ارتباطی با تصمیم هوندا ندارد. به طوری که باید آن را تصویری پیش بینی شده دانست تا مدلی مشابه.

متاسفانه هوندا تایید یا تکذیبی به نسخه تولیدی Urban EV نداشته اما شایعه است که بزودی نسخه تولیدی آن روانه بازار می شود. پیشتر فیلیپ راس یکی از مدیران ارشد هوندا اروپا در مارس سال جاری بیان داشت که نسخه تولیدی احتمالا در سال 2019 از راه می رسد. مشخص نیست بازاری که هوندا برای این مدل در نظر گرفته چه مناطقی خواهد بود.

Urban EV الکتریکی کوچک هوندا

اتومبیل های شهری در آینده به عنوان اتومبیل های هیبریدی یا الکتریکی خواهند بود. در آینده ممکن است دیگر خبری از مدل های احتراقی یا بنزینی نباشد و باتوجه به پیشرفت فناوری چنین چیزی دور از انتظار نیست. تا سال 2025 یا 2030 بخش اعظمی از اتومبیل های اروپا را خودروهای الکتریکی یا هیبریدی در برخواهد گرفت.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter