شاسی بلند رولزرویس بزودی معرفی می شود

کالینان
۱,۹۴۱
۰
۰
دوشنبه, ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۸

شرکت رولزرویس پس از مدت ها انتظار قصد داشته بزودی اولین شاسی بلند خود را به نام Cullinan معرفی کند. به تازگی این شرکت زیربرند بی ام و تاریخ رونمایی شاسی بلند نخست خود را اعلام کرده که 10 می خواهد بود.

این شرکت سه سال است روی Cullinan مشغول کار بوده و توسعه آن را انجام داده است. همچنین مدل چندین بار تحت تست های مختلفی قرار گرفته تا از کیفیت و استاندارد آن اطمینانی بدست آید. Cullinan در جهت طراحی زبان جدیدی نداشته و برگرفته از سایر مدل های رولزرویس است. برخلاف سدان فانتوم Cullinan از کاپوتی با ارتفاع بیشتر، صندلی های بزرگتر و برخی ویژگی های دیگر دارد. جلوپنجره نیز به شکل مستطیلی بوده و از ستون های عمودی برخوردار است که همیشه در محصولات رولزرویس شاهد آن هستیم. پیشرانه آن احتمالا برگرفته از نسخه های سدان است و احتمالا شاهد پیشرانه 6.75 لیتری 12 سیلندر خواهیم بود.

در فضای داخلی باید شاهد اشتراک طراحی با دیگر محصولات رولزرویس باشیم زیرا مدل های پیشین دارای طراحی پریمیومی و لوکسی هستند که می توانند نظر مخاطب را جلب کنند. البته مشتریان می توانند هنگام خرید سفارش هایی دهند و بیشتر قطعات را باتوجه به نظر خود سفارشی سازی کنند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter