در حال بارگزاری....

حذف رامبد جوان از برنامه های تابستانی شبکه نسیم

۲,۳۰۹
اطلاعیه موجود در این ویدیو خبر از حذف رامبد جوان از کنداکتور تابستانی شبکه نسیم را میدهد، اما این خبر هنوز قطعی نیست، و هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است.

پیش‌تر خبر حذف‌ تمام برنامه‌های رامبد جوان، در شبکه‌های مجازی سوژه خبر شده بود و حالا در بین برنامه‌هایی که شبکه نسیم اعلام کرده به‌نظر می‌رسد این شایعه جامه واقعیت به تن می‌کند و مقدر شده بعد از حذف عادل فردوسی‌پور و رضا رشیدپور این بار نوبت به رامبد جوان برسد که حاشیه‌های سفرش به کانادا همچنان ادامه دارد .

و همین حاشیه‌ها مدیران رسانه ملی را مجاب کرده که در کنداکتور برنامه‌هایشان، جایی برای بازپخش برنامه‌های رامبد جوان، یعنی«خندوانه» و «قاچ» نباشد. البته رفتارشناسی مدیران رسانه ملی، نشان از اقتدارگرایی و انتقادناپذیری آنان داشته و دارد و در دوره‌های مختلف هر سه مجری سرشناس تلویزیون و برنامه‌هایشان، چه به‌صورت مقطعی و چه به‌صورت دائمی از آنتن کنار گذاشته شده‌ یا مورد غضب واقع شده‌اند و رسانه ملی قید درآمدهای هنگفتی را که پخش این برنامه‌ها به سویش سرازیر می‌کرد براحتی زده‌است.

محمد رنجبران مدیرکل روابط عمومی صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به این پرسش روزنامه ایران، که «آیا رسانه ملی آن‌طور که گفته و شنیده می‌شود دربرنامه‌ای از پیش تعیین شده و مشخص قصد حذف ستاره‌های پر مخاطب خود را دارد یا نه»؛ ترجیح داد تا به گفته‌ خودش با رسانه‌هایی که با تلویزیون «مهربان‌تر» هستند سخن بگوید و پیگیری‌ها برای گفت‌و‌گو با مدیران شبکه نسیم برای تحقیق در مورد حذف‌ چهره‌های مخاطب‌پسند به جایی نرسید.

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

ویدئوهای پیشنهادی

جزئیات زلزله در آذربایجان شرقی

۳ روز پیش - ۸,۲۷۴ بازدید
StatCounter